Godzilla vs. Kong
90%
20:30 - 22:50
TV Dajto
Králi hr
85%
14:20 - 16:05
JOJ Cinema
Zafírovo modrá
82%
13:45 - 16:05
Prima MAX
Kód Enigmy
82%
17:45 - 20:00
Nova Cinema
Útek z väzenia
81%
20:00 - 22:20
Nova Cinema
Kráľ Staten Islandu
80%
22:20 - 01:00
Nova Cinema
Četnícke humoresky
93%
20:11 - 21:40
ČT1
Dr. House
92%
20:10 - 21:05
WAU
Mentalista
89%
17:00 - 18:00
Markíza KRIMI
TV Program
Včera, 23.04.
Dnes, 24.04.
Zajtra, 25.04.
Piatok, 26.04.
Sobota, 27.04.
Nedeľa, 28.04.
Pondelok, 29.04.
Utorok, 30.04.
Streda, 01.05.
Štvrtok, 02.05.
Piatok, 03.05.
Sobota, 04.05.
Nedeľa, 05.05.
Pondelok, 06.05.
Utorok, 07.05.
Streda, 08.05.
Kategórie staníc
slovenské
české
filmové a seriálové
športové
detské
dokumentárne
spravodajské
hudobné
ostatné
hd programy
pre dospelých
Večerný program
Nastaviť stanice
TV magazín
Zobrazenie:
13:26
13:26
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
0:00
1:00
2:00
3:00
03:55
Rodinné prípady
Rodinné prípady
Dokumentárny, 65 minut
05:00
Televízne noviny
Televízne noviny
Všetky, 60 minut
06:00
Teleráno
Teleráno
Všetky, 145 minut
08:25
Zámena manželiek
Zámena manželiek
Všetky, 75 minut
09:40
Mama na prenájom
Mama na prenájom
Všetky, 60 minut
10:40
Dunaj, k vašim službám
Dunaj, k vašim službám
Všetky, 80 minut
12:00
Televízne noviny 12
Televízne noviny 12
Všetky, 10 minut
12:10
Susedia
Susedia
Všetky, 2006, 45 minut
12:55
Mentalista
Mentalista
89%
Všetky, 2009, 60 minut<br />Hraju Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman, Amanda Righetti
13:55
Mentalista
Mentalista
80%
Všetky, 2009, 55 minut<br />Hraju Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman, Amanda Righetti
Notifikacia na e-mail
14:50
Susedské prípady
Susedské prípady
Všetky, 60 minut
Notifikacia na e-mail
15:50
Rodinné prípady
Rodinné prípady
Dokumentárny, 70 minut
Notifikacia na e-mail
17:00
Prvé televízne noviny
Prvé televízne noviny
Všetky, 25 minut
Notifikacia na e-mail
17:25
Reflex
Reflex
Verejné udalosti, 30 minut
Notifikacia na e-mail
17:55
Mama na prenájom
Mama na prenájom
Všetky, 65 minut
Notifikacia na e-mail
19:00
Televízne noviny
Televízne noviny
Všetky, 60 minut
Notifikacia na e-mail
20:00
Počasie
Počasie
Všetky, 15 minut
Notifikacia na e-mail
20:15
Športové noviny
Športové noviny
Všetky, 15 minut
Notifikacia na e-mail
20:30
Na nože III
Na nože III
Všetky, 90 minut
Notifikacia na e-mail
22:00
Utajený šéf III
Utajený šéf III
Všetky, 95 minut
Notifikacia na e-mail
23:35
Dobre vedieť!
Dobre vedieť!
Všetky, 70 minut
Notifikacia na e-mail
00:45
Mentalista
Mentalista
89%
Všetky, 2009, 55 minut<br />Hraju Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman, Amanda Righetti
Notifikacia na e-mail
01:40
Mentalista
Mentalista
80%
Všetky, 2009, 35 minut<br />Hraju Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman, Amanda Righetti
Notifikacia na e-mail
02:15
Policie Modrava
Policie Modrava
Všetky, 60 minut
Notifikacia na e-mail
03:15
Susedské prípady
Susedské prípady
Všetky, 40 minut
Notifikacia na e-mail
55
Rodinné prípady
Rodinné prípady
Dokumentárny, 65 minut
Notifikacia na e-mail
03:35
Bez servítky
Bez servítky
Všetky, 60 minut
04:35
Top Star
Top Star
Všetky, 15 minut
04:50
Noviny TV JOJ
Noviny TV JOJ
Všetky, 50 minut
05:40
Krimi
Krimi
Všetky, 35 minut
06:15
Ranné noviny
Ranné noviny
Všetky, 140 minut
08:35
Bez servítky
Bez servítky
Všetky, 75 minut
09:50
Súdna sieň
Súdna sieň
Všetky, 130 minut
12:00
Noviny o 12:00
Noviny o 12:00
Všetky, 30 minut
12:30
Súdna sieň
Súdna sieň
Všetky, 50 minut
13:20
CSI: Kriminálka Miami
CSI: Kriminálka Miami
79%
Všetky, 2008, 60 minut<br />Hraju David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Khandi Alexander, Jonathan Togo
14:20
Bez servítky
Bez servítky
Všetky, 70 minut
Notifikacia na e-mail
15:30
Top Star
Top Star
Všetky, 20 minut
Notifikacia na e-mail
15:50
Nákupné maniačky
Nákupné maniačky
Všetky, 85 minut
Notifikacia na e-mail
17:15
Riskuj
Riskuj
Všetky, 35 minut
Notifikacia na e-mail
17:50
Bez servítky
Bez servítky
Všetky, 70 minut
Notifikacia na e-mail
19:00
Krimi
Krimi
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
19:30
Noviny TV JOJ
Noviny TV JOJ
Všetky, 50 minut
Notifikacia na e-mail
20:20
Šport
Šport
Šport, 10 minut
Notifikacia na e-mail
20:30
Najlepšie počasie
Najlepšie počasie
Všetky, 10 minut
Notifikacia na e-mail
20:40
Vytoč môjho agenta
Vytoč môjho agenta
Všetky, 2024, 70 minut<br />Hraju Martha Issová, Kryštof Hádek, Zuzana Kronerová, Tomas Mastalir, Bolek Polívka
Notifikacia na e-mail
21:50
Vytoč môjho agenta
Vytoč môjho agenta
Všetky, 2024, 80 minut<br />Hraju Martha Issová, Kryštof Hádek, Zuzana Kronerová, Tomas Mastalir, Michal Dlouhý
Notifikacia na e-mail
23:10
Sedem
Sedem
Všetky, 55 minut
Notifikacia na e-mail
00:05
Geissenovci - Ťažký život milionárov XIX
Geissenovci - Ťažký život milionárov XIX
53%
Všetky, 2011, 70 minut<br />Hraju Ben Bledsoe, Carmen Geiss, Davina Shakira Geiss, Robert Geiss, Shania Tyra Geiss
Notifikacia na e-mail
01:15
Myšlienky vraha
Myšlienky vraha
76%
Všetky, 2011, 55 minut<br />Hraju Joe Mantegna, Shemar Moore, Matthew Gray Gubler, Kirsten Vangsness, Rachel Nichols
Notifikacia na e-mail
02:10
Noviny TV JOJ
Noviny TV JOJ
Všetky, 50 minut
Notifikacia na e-mail
03:00
Moja prvá dovolenka
Moja prvá dovolenka
Všetky, 45 minut
Notifikacia na e-mail
03:45
Bez servítky
Bez servítky
Všetky, 70 minut
Notifikacia na e-mail
03:55
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
04:45
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 15 minut
05:00
Počasie
Počasie
Všetky, 10 minut
05:10
Autosalón
Autosalón
Voľný čas, 25 minut
05:35
Dámsky klub
Dámsky klub
Všetky, 85 minut
07:00
Ranné správy RTVS
Ranné správy RTVS
Všetky, 110 minut
08:50
Detektívi zo severu
Detektívi zo severu
Všetky, 2018, 60 minut<br />Hraju Sven Martinek, Ingo Naujoks, Julia Schäfle, Veit Stübner, Christoph Tomanek
09:50
Na krok od neba
Na krok od neba
Všetky, 2017, 65 minut<br />Hraju Francesco Castiglione, Pilar Fogliati, Enrico Iannello, Daniele Liotti, Cristina Marino
10:55
Duel
Duel
Všetky, 30 minut
11:25
Všade dobre, doma naj
Všade dobre, doma naj
Všetky, 35 minut
12:00
Správy RTVS
Správy RTVS
Všetky, 25 minut
12:25
Dámsky klub
Dámsky klub
Všetky, 95 minut
14:00
Tajomstvo mojej kuchyne
Tajomstvo mojej kuchyne
Všetky, 40 minut
Notifikacia na e-mail
14:40
Zdravá maškrta
Zdravá maškrta
Všetky, 20 minut
Notifikacia na e-mail
15:00
Don Matteo
Don Matteo
Iné, 2011, 60 minut<br />Hraju Terence Hill, Nino Frassica, Simone Montedoro, Natalie Guetta, Pamela Saino
Notifikacia na e-mail
16:00
Správy RTVS
Správy RTVS
Všetky, 35 minut
Notifikacia na e-mail
16:35
Bez batožiny
Bez batožiny
Dokumentárny, 30 minut
Notifikacia na e-mail
17:05
Detektívi zo severu
Detektívi zo severu
Všetky, 2018, 45 minut<br />Hraju Sven Martinek, Ingo Naujoks, Julia Schäfle, Veit Stübner, Christoph Tomanek
Notifikacia na e-mail
50
Krátke správy RTVS
Krátke správy RTVS
Všetky, 5 minut
Notifikacia na e-mail
17:55
Duel
Duel
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
18:25
Všade dobre, doma naj
Všade dobre, doma naj
Všetky, 33 minut
Notifikacia na e-mail
58
Krátke počasie
Krátke počasie
Všetky, 2 minut
Notifikacia na e-mail
19:00
Správy RTVS
Správy RTVS
Všetky, 55 minut
Notifikacia na e-mail
19:55
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 17 minut
Notifikacia na e-mail
12
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35
Všetky, 3 minut
Notifikacia na e-mail
15
Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker
Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker
Všetky, 5 minut
Notifikacia na e-mail
20:20
Počasie
Počasie
Všetky, 10 minut
Notifikacia na e-mail
20:30
Vraždy na ostrove Porquerolles
Vraždy na ostrove Porquerolles
Všetky, 2022, 95 minut<br />Hraju François Vincentelli, Charlie Bruneau, Nicole Calfan, Erza Muqoli, Chrystelle Labaude
Notifikacia na e-mail
22:05
Biele ticho
Biele ticho
Všetky, 2022, 95 minut<br />Hraju Merve Aksoy, Knut Berger, Stephanie Engel, Eckhard Greiner
Notifikacia na e-mail
23:40
Oktopus
Oktopus
Všetky, 65 minut
Notifikacia na e-mail
00:45
Oktopus
Oktopus
Všetky, 65 minut
Notifikacia na e-mail
01:50
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
Notifikacia na e-mail
02:40
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 15 minut
Notifikacia na e-mail
02:55
Don Matteo
Don Matteo
Iné, 2011, 60 minut<br />Hraju Terence Hill, Nino Frassica, Simone Montedoro, Natalie Guetta, Pamela Saino
Notifikacia na e-mail
55
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 55 minut
Notifikacia na e-mail
03:50
Adela show
Adela show
Všetky, 80 minut
05:10
Oteckovia
Oteckovia
Všetky, 50 minut
06:00
Druhý dych
Druhý dych
Všetky, 40 minut
06:40
Túžba tela
Túžba tela
Všetky, 45 minut
07:25
Túžba tela
Túžba tela
Všetky, 65 minut
08:30
Krok za krokom
Krok za krokom
Všetky, 1994, 45 minut<br />Hraju Patrick Duffy, Suzanne Somers, Staci Keanan, Sasha Mitchell, Brandon Call
09:15
Krok za krokom
Krok za krokom
44%
Všetky, 1994, 45 minut<br />Hraju Patrick Duffy, Suzanne Somers, Staci Keanan, Sasha Mitchell, Brandon Call
10:00
Chicago Fire
Chicago Fire
Všetky, 2017, 65 minut
11:05
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch
Všetky, 50 minut
11:55
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch
Všetky, 65 minut
13:00
Oteckovia
Oteckovia
Všetky, 70 minut
14:10
Keď kvitne láska
Keď kvitne láska
Všetky, 2014, 65 minut<br />Hraju Ozge Gurel, Serkan Çayoglu, Nilperi Sahinkaya, Daghan Külegeç, Nihal Isiksaçan
Notifikacia na e-mail
15:15
Keď kvitne láska
Keď kvitne láska
Všetky, 2014, 45 minut<br />Hraju Ozge Gurel, Serkan Çayoglu, Nilperi Sahinkaya, Daghan Külegeç, Nihal Isiksaçan
Notifikacia na e-mail
16:00
Túžba tela
Túžba tela
Všetky, 60 minut
Notifikacia na e-mail
17:00
Túžba tela
Túžba tela
Všetky, 60 minut
Notifikacia na e-mail
18:00
Chicago Fire
Chicago Fire
Všetky, 2017, 60 minut
Notifikacia na e-mail
19:00
Keď kvitne láska
Keď kvitne láska
Všetky, 2014, 55 minut<br />Hraju Ozge Gurel, Serkan Çayoglu, Nilperi Sahinkaya, Daghan Külegeç, Nihal Isiksaçan
Notifikacia na e-mail
19:55
Keď kvitne láska
Keď kvitne láska
Všetky, 2014, 60 minut<br />Hraju Ozge Gurel, Serkan Çayoglu, Nilperi Sahinkaya, Daghan Külegeç, Nihal Isiksaçan
Notifikacia na e-mail
20:55
Krok za krokom
Krok za krokom
Všetky, 1994, 30 minut<br />Hraju Patrick Duffy, Suzanne Somers, Staci Keanan, Sasha Mitchell, Brandon Call
Notifikacia na e-mail
21:25
Krok za krokom
Krok za krokom
Všetky, 1994, 30 minut<br />Hraju Patrick Duffy, Suzanne Somers, Staci Keanan, Sasha Mitchell, Brandon Call
Notifikacia na e-mail
21:55
Priatelia
Priatelia
80%
Všetky, 1997, 30 minut<br />Hraju Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Notifikacia na e-mail
22:25
Priatelia
Priatelia
87%
Všetky, 1997, 30 minut<br />Hraju Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Notifikacia na e-mail
22:55
New Amsterdam
New Amsterdam
Všetky, 2022, 55 minut<br />Hraju Ryan Eggold, Janet Montgomery, Jocko Sims, Sandra Mae Frank, Tyler Labine
Notifikacia na e-mail
23:50
Keď kvitne láska
Keď kvitne láska
Všetky, 2014, 55 minut<br />Hraju Ozge Gurel, Serkan Çayoglu, Nilperi Sahinkaya, Daghan Külegeç, Nihal Isiksaçan
Notifikacia na e-mail
00:45
Keď kvitne láska
Keď kvitne láska
Všetky, 2014, 40 minut<br />Hraju Ozge Gurel, Serkan Çayoglu, Nilperi Sahinkaya, Daghan Külegeç, Nihal Isiksaçan
Notifikacia na e-mail
01:25
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch
Všetky, 40 minut
Notifikacia na e-mail
02:05
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch
Všetky, 45 minut
Notifikacia na e-mail
02:50
Smotánka
Smotánka
Všetky, 60 minut
Notifikacia na e-mail
03:50
Adela show
Adela show
Všetky, 80 minut
Notifikacia na e-mail
55
Zázračný miniateliér
Zázračný miniateliér
Umenie, 5 minut
06:00
Čím cestovať
Čím cestovať
Dokumentárny, 15 minut
15
Jurošík
Jurošík
Všetky, 1991, 5 minut
20
Jurošík
Jurošík
Všetky, 1991, 5 minut
06:25
Bob a Bobek na cestách
Bob a Bobek na cestách
Animovaný, 2004, 10 minut
35
Lilin ostrov pokladov
Lilin ostrov pokladov
Animovaný, 2014, 5 minut<br />Hraju Orlagh O'Keefe, Peter Mullan, Stephen Fry, Annette Crosbie, Tameka Empson
06:40
Príbehy z čarovnej záhrady
Príbehy z čarovnej záhrady
Animovaný, 2019, 15 minut
55
Lilin ostrov pokladov
Lilin ostrov pokladov
Animovaný, 2014, 5 minut<br />Hraju Orlagh O'Keefe, Peter Mullan, Stephen Fry, Annette Crosbie, Tameka Empson
07:00
Bella a Sebastián
Bella a Sebastián
Animovaný, 2017, 15 minut<br />Hraju Jessica Kardos, Brittany Drisdelle, Mark Camacho, Angela Galuppo, Sonja Ball
07:15
Bella a Sebastián
Bella a Sebastián
Animovaný, 2017, 15 minut<br />Hraju Jessica Kardos, Brittany Drisdelle, Mark Camacho, Angela Galuppo, Sonja Ball
07:30
Živá panoráma
Živá panoráma
Počasie, 30 minut
00
Hírek
Hírek
Všetky, 5 minut
08:05
Dobrý deň Patria
Dobrý deň Patria
Všetky, 25 minut
08:30
Kimondó - Na kus reči
Kimondó - Na kus reči
Všetky, 30 minut
09:00
Regina
Regina
Všetky, 55 minut
09:55
Vygumuj a napíš
Vygumuj a napíš
Všetky, 1996, 100 minut
35
Obedníček
Obedníček
Všetky, 5 minut
40
Píkova zoo
Píkova zoo
Animovaný, 2018, 5 minut<br />Hraju Michael McElhatton, Yvonne Wan, Ely Solan
11:45
Pa a Pi
Pa a Pi
Animovaný, 1986, 15 minut
12:00
Živá panoráma
Živá panoráma
Počasie, 20 minut
12:20
Cyklopotulky
Cyklopotulky
Dokumentárny, 10 minut
12:30
Večera s Havranom
Večera s Havranom
Všetky, 100 minut
14:10
Skautskou stopou
Skautskou stopou
Dokumentárny, 10 minut
Notifikacia na e-mail
14:20
Skautskou stopou
Skautskou stopou
Dokumentárny, 15 minut
Notifikacia na e-mail
14:35
Život so psími očami
Život so psími očami
Dokumentárny, 30 minut
Notifikacia na e-mail
15:05
Nočná mora diktátorov
Nočná mora diktátorov
Dokumentárny, 55 minut
Notifikacia na e-mail
16:00
Cesty za umením
Cesty za umením
Dokumentárny, 30 minut
Notifikacia na e-mail
16:30
Regina
Regina
Všetky, 60 minut
Notifikacia na e-mail
17:30
Ambulancia
Ambulancia
Dokumentárny, 25 minut
Notifikacia na e-mail
17:55
Moja diagnóza
Moja diagnóza
Iné, 35 minut
Notifikacia na e-mail
30
Večerníček
Večerníček
Pre deti, 5 minut
Notifikacia na e-mail
35
Odo
Odo
Animovaný, 2021, 5 minut<br />Hraju Shea Brady, Julia Dillon, Teresa Gallagher, Beth Chalmers, Sash Hira
Notifikacia na e-mail
18:40
Lilin ostrov pokladov
Lilin ostrov pokladov
Animovaný, 2014, 10 minut<br />Hraju Orlagh O'Keefe, Peter Mullan, Stephen Fry, Annette Crosbie, Tameka Empson
Notifikacia na e-mail
50
Fidlibumove pokusy
Fidlibumove pokusy
Všetky, 5 minut
Notifikacia na e-mail
18:55
Príbehy z čarovnej záhrady
Príbehy z čarovnej záhrady
Animovaný, 2019, 10 minut
Notifikacia na e-mail
19:05
Bella a Sebastián
Bella a Sebastián
Animovaný, 2017, 15 minut<br />Hraju Jessica Kardos, Brittany Drisdelle, Mark Camacho, Angela Galuppo, Sonja Ball
Notifikacia na e-mail
19:20
Bella a Sebastián
Bella a Sebastián
Animovaný, 2017, 10 minut<br />Hraju Jessica Kardos, Brittany Drisdelle, Mark Camacho, Angela Galuppo, Sonja Ball
Notifikacia na e-mail
19:30
Čím cestovať
Čím cestovať
Dokumentárny, 15 minut
Notifikacia na e-mail
19:45
Zázračný miniateliér
Zázračný miniateliér
Umenie, 15 minut
Notifikacia na e-mail
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
Všetky, 10 minut
Notifikacia na e-mail
20:10
Divoké Portugalsko
Divoké Portugalsko
Dokumentárny, 50 minut
Notifikacia na e-mail
21:00
Fantómy ropy
Fantómy ropy
Dokumentárny, 55 minut
Notifikacia na e-mail
21:55
Do kríža
Do kríža
Všetky, 55 minut
Notifikacia na e-mail
22:50
Umenie
Umenie
Dokumentárny, 30 minut
Notifikacia na e-mail
23:20
Čarovný svet animovaného filmu
Čarovný svet animovaného filmu
Animovaný, 10 minut
Notifikacia na e-mail
23:30
Čarovný svet animovaného filmu
Čarovný svet animovaného filmu
Animovaný, 15 minut
Notifikacia na e-mail
23:45
Čarovný svet animovaného filmu
Čarovný svet animovaného filmu
Animovaný, 15 minut
Notifikacia na e-mail
00:00
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
Notifikacia na e-mail
00:50
Hírek
Hírek
Všetky, 6 minut
Notifikacia na e-mail
15
Chlpatí šampióni I
Chlpatí šampióni I
Všetky, 50 minut
04:05
Ničitelia mýtov: Epické pokusy
Ničitelia mýtov: Epické pokusy
Dokumentárny, 45 minut
04:50
Bez servítky
Bez servítky
Všetky, 70 minut
06:00
Nákupné maniačky
Nákupné maniačky
Všetky, 85 minut
07:25
Letecké katastrofy
Letecké katastrofy
Dokumentárny, 80 minut
08:45
Extrémni nájomníci
Extrémni nájomníci
Dokumentárny, 45 minut
09:30
Vražedné čísla
Vražedné čísla
74%
Všetky, 2006, 50 minut<br />Hraju Rob Morrow, David Krumholtz, Judd Hirsch, Alimi Ballard, Navi Rawat
10:20
Vražedné čísla
Vražedné čísla
78%
Všetky, 2006, 60 minut<br />Hraju Rob Morrow, David Krumholtz, Judd Hirsch, Alimi Ballard, Navi Rawat
11:20
Riskuj
Riskuj
Všetky, 50 minut
12:10
Extrémne prípady
Extrémne prípady
Dokumentárny, 85 minut
13:35
Geissenovci - Ťažký život milionárov VIII
Geissenovci - Ťažký život milionárov VIII
53%
Všetky, 2011, 60 minut<br />Hraju Ben Bledsoe, Carmen Geiss, Davina Shakira Geiss, Robert Geiss, Shania Tyra Geiss
Notifikacia na e-mail
14:35
Policajti v akcii
Policajti v akcii
42%
Všetky, 2016, 65 minut<br />Hraju Michal Domonkos, Filip Kois, Michal Domonkoš, Andy Morávek
Notifikacia na e-mail
15:40
Moja mama varí lepšie ako tvoja
Moja mama varí lepšie ako tvoja
Všetky, 70 minut
Notifikacia na e-mail
16:50
Letecké katastrofy
Letecké katastrofy
Dokumentárny, 60 minut
Notifikacia na e-mail
17:50
Geissenovci - Ťažký život milionárov VIII
Geissenovci - Ťažký život milionárov VIII
53%
Všetky, 2011, 60 minut<br />Hraju Ben Bledsoe, Carmen Geiss, Davina Shakira Geiss, Robert Geiss, Shania Tyra Geiss
Notifikacia na e-mail
18:50
Naši
Naši
Všetky, 40 minut
Notifikacia na e-mail
19:30
Profesionáli
Profesionáli
Pre dospelých, 60 minut
Notifikacia na e-mail
20:30
Stratená minulosť
Stratená minulosť
Všetky, 2019, 125 minut
Notifikacia na e-mail
22:35
V službe
V službe
41%
Všetky, 2019, 120 minut<br />Hraju Giancarlo Esposito, Dina Meyer, Aaron Eckhart, Courtney Eaton, Benjamin McKenzie
Notifikacia na e-mail
00:35
Profesionáli
Profesionáli
Pre dospelých, 60 minut
Notifikacia na e-mail
01:35
Mafstory
Mafstory
Všetky, 55 minut
Notifikacia na e-mail
02:30
Šťastie v nešťastí
Šťastie v nešťastí
Dokumentárny, 20 minut
Notifikacia na e-mail
02:50
Chlpatí šampióni I
Chlpatí šampióni I
Všetky, 55 minut
Notifikacia na e-mail
03:45
Ničitelia mýtov: Epické pokusy
Ničitelia mýtov: Epické pokusy
Dokumentárny, 45 minut
Notifikacia na e-mail
03:35
Susedia
Susedia
Všetky, 2006, 40 minut
04:15
Oggy a šváby
Oggy a šváby
Animovaný, 2022, 45 minut<br />Hraju Kaycie Chase
05:00
Bernieho dobrodružstvá
Bernieho dobrodružstvá
Animovaný, 2021, 10 minut<br />Hraju Richard Méril
05:10
Zig a Sharko
Zig a Sharko
100%
Animovaný, 2010, 50 minut
06:00
Aj múdry schybí
Aj múdry schybí
Všetky, 45 minut
06:45
Susedia
Susedia
Všetky, 2006, 35 minut
07:20
Susedia
Susedia
Všetky, 2006, 40 minut
08:00
Kredenc
Kredenc
Všetky, 50 minut
08:50
Partička
Partička
Všetky, 85 minut
10:15
Dva a pol chlapa
Dva a pol chlapa
81%
Všetky, 2006, 20 minut<br />Hraju Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Melanie Lynskey, J.D. Walsh
10:35
Dva a pol chlapa
Dva a pol chlapa
76%
Všetky, 2006, 35 minut<br />Hraju Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Conchata Ferrell, April Bowlby
11:10
S
S
77%
Všetky, 1973, 25 minut<br />Hraju Alan Alda, Wayne Rogers, McLean Stevenson, Loretta Swit, Larry Linville
11:35
M.A.S.H
M.A.S.H
79%
Všetky, 1973, 40 minut<br />Hraju Alan Alda, Wayne Rogers, McLean Stevenson, Loretta Swit, Larry Linville
12:15
Dva a pol chlapa
Dva a pol chlapa
80%
Všetky, 2006, 25 minut<br />Hraju Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Marin Hinkle, Conchata Ferrell
12:40
Dva a pol chlapa
Dva a pol chlapa
74%
Všetky, 2007, 20 minut<br />Hraju Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Conchata Ferrell, Holland Taylor
13:00
Teória veľkého tresku
Teória veľkého tresku
Všetky, 2019, 30 minut<br />Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar
13:30
Teória veľkého tresku
Teória veľkého tresku
Všetky, 2019, 25 minut<br />Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar
Notifikacia na e-mail
13:55
Teória veľkého tresku
Teória veľkého tresku
Všetky, 2019, 30 minut<br />Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar
Notifikacia na e-mail
14:25
Teória veľkého tresku
Teória veľkého tresku
Všetky, 2019, 25 minut<br />Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar
Notifikacia na e-mail
14:50
Teória veľkého tresku
Teória veľkého tresku
Všetky, 2019, 30 minut<br />Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar
Notifikacia na e-mail
15:20
Teória veľkého tresku
Teória veľkého tresku
Všetky, 2019, 25 minut<br />Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar
Notifikacia na e-mail
15:45
Priatelia
Priatelia
84%
Všetky, 1997, 30 minut<br />Hraju Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Notifikacia na e-mail
16:15
Priatelia
Priatelia
83%
Všetky, 1997, 30 minut<br />Hraju Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Notifikacia na e-mail
16:45
Dva a pol chlapa
Dva a pol chlapa
87%
Pre dospelých, 2007, 30 minut<br />Hraju Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Marin Hinkle, Conchata Ferrell
Notifikacia na e-mail
17:15
Dva a pol chlapa
Dva a pol chlapa
73%
Všetky, 2007, 30 minut<br />Hraju Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Conchata Ferrell, Brooke Shields
Notifikacia na e-mail
17:45
M.A.S.H
M.A.S.H
79%
Všetky, 1973, 30 minut<br />Hraju Alan Alda, Wayne Rogers, McLean Stevenson, Loretta Swit, Larry Linville
Notifikacia na e-mail
18:15
M.A.S.H
M.A.S.H
Všetky, 1973, 30 minut<br />Hraju Alan Alda, Wayne Rogers, McLean Stevenson, Loretta Swit, Larry Linville
Notifikacia na e-mail
18:45
Mladý Sheldon
Mladý Sheldon
Všetky, 2019, 30 minut<br />Hraju Iain Armitage, Zoe Perry, Lance Barber, Montana Jordan, Raegan Revord
Notifikacia na e-mail
19:15
Mladý Sheldon
Mladý Sheldon
Všetky, 2019, 25 minut<br />Hraju Iain Armitage, Zoe Perry, Lance Barber, Montana Jordan, Raegan Revord
Notifikacia na e-mail
19:40
Susedia
Susedia
Všetky, 2006, 50 minut
Notifikacia na e-mail
20:30
Godzilla vs. Kong
Godzilla vs. Kong
90%
Všetky, 2021, 140 minut<br />Hraju Alexander Skarsgĺrd, Millie Bobby Brown, Rebecca Hall, Brian Tyree Henry, Shun Oguri
Notifikacia na e-mail
22:50
Bankový kuriér
Bankový kuriér
74%
Všetky, 2008, 120 minut<br />Hraju Jason Statham, Saffron Burrows, Stephen Campbell Moore, Daniel Mays, James Faulkner
Notifikacia na e-mail
00:50
Dajto v pokri z Card Casina
Dajto v pokri z Card Casina
Šport, 20 minut
Notifikacia na e-mail
01:10
Športové noviny
Športové noviny
Všetky, 10 minut
Notifikacia na e-mail
01:20
Susedia
Susedia
Všetky, 2006, 35 minut
Notifikacia na e-mail
01:55
Silvánovci
Silvánovci
57%
Všetky, 1996, 110 minut<br />Hraju Marián Labuda
Notifikacia na e-mail
03:45
Susedia
Susedia
Všetky, 2006, 35 minut
Notifikacia na e-mail
03:50
Dej mi své jméno
Dej mi své jméno
71%
Všetky, 2017, 130 minut<br />Hraju Armie Hammer, Timothée Chalamet, Michael Stuhlbarg, Amira Casar, Esther Garrel
06:00
Skús ma rozosmiať
Skús ma rozosmiať
68%
Všetky, 2011, 115 minut<br />Hraju Adam Sandler, Jennifer Aniston, Nicole Kidman, Nick Swardson, Brooklyn Decker
07:55
Mikádo
Mikádo
Všetky, 2022, 95 minut<br />Hraju Bianca Anastasiu
09:30
Pred polnocou
Pred polnocou
65%
Všetky, 2013, 110 minut<br />Hraju Ethan Hawke, Julie Delpy, Seamus Davey-Fitzpatrick, Jennifer Prior, Charlotte Prior
11:20
Hollarovi
Hollarovi
69%
Všetky, 2016, 90 minut<br />Hraju Mary Elizabeth Winstead, Anna Kendrick, John Krasinski, Sharlto Copley, Charlie Day
12:50
Šéfkuchař Jack
Šéfkuchař Jack
Iné, 2023, 85 minut<br />Hraju Danton Mello, Rodrigo Waschburger, Tásia D'Paula, Renan Rammé, Cecília Fernandes
14:15
Případ Goldman
Případ Goldman
Všetky, 2023, 120 minut<br />Hraju Arieh Worthalter, Arthur Harari, Stéphan Guérin-Tillié, Nicolas Briançon, Aurélien Chaussade
Notifikacia na e-mail
16:15
Agent v ohrození
Agent v ohrození
58%
Všetky, 2009, 120 minut<br />Hraju Clive Owen, Naomi Watts, Armin Mueller-Stahl, Ulrich Thomsen, Brian F. O'Byrne
Notifikacia na e-mail
18:15
Mafia Mamma
Mafia Mamma
Všetky, 2023, 105 minut<br />Hraju Monica Bellucci, Alessandro Bressanello, Eduardo Scarpetta, Toni Collette, Tommy Rodger
Notifikacia na e-mail
20:00
Láska a smrt
Láska a smrt
Všetky, 2023, 55 minut<br />Hraju Elizabeth Olsen, Jesse Plemons, Lily Rabe, Patrick Fugit, Krysten Ritter
Notifikacia na e-mail
20:55
Láska a smrt
Láska a smrt
Všetky, 2023, 55 minut<br />Hraju Elizabeth Olsen, Jesse Plemons, Lily Rabe, Patrick Fugit, Krysten Ritter
Notifikacia na e-mail
21:50
Láska a smrt
Láska a smrt
Všetky, 2023, 60 minut<br />Hraju Elizabeth Olsen, Jesse Plemons, Lily Rabe, Patrick Fugit, Krysten Ritter
Notifikacia na e-mail
22:50
Sympatizant
Sympatizant
Všetky, 2024, 65 minut
Notifikacia na e-mail
23:55
Král zabijáků
Král zabijáků
Všetky, 2023, 90 minut<br />Hraju Alain Moussi, Frank Grillo, Shannon Kook-Chun, Marie Avgeropoulos, Ryan Tarran
Notifikacia na e-mail
01:25
Jak zabít svého manžela: Příběh Nancy Brophyové
Jak zabít svého manžela: Příběh Nancy Brophyové
Všetky, 2023, 85 minut<br />Hraju Cybill Shepherd, Steve Guttenberg, Sandy Minh Abley, Primo Allon, Aaron Craven
Notifikacia na e-mail
02:50
Tichý les
Tichý les
Všetky, 2022, 100 minut<br />Hraju Henriette Confurius, Robert Stadlober, Noah Saavedra, August Zirner, Johannes Herrschmann
Notifikacia na e-mail
04:00
Záznam TB/Štúdio TA3
Záznam TB/Štúdio TA3
Všetky, 60 minut
05:00
Hl. správy-záznam
Hl. správy-záznam
Všetky, 30 minut
05:30
Záznam TB/Štúdio TA3
Záznam TB/Štúdio TA3
Všetky, 30 minut
06:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
06:30
Šport+
Šport+
Všetky, 30 minut
07:00
Ranné správy
Ranné správy
Všetky, 15 minut
07:15
Raňajky
Raňajky
Všetky, 15 minut
07:30
Ranné správy
Ranné správy
Všetky, 15 minut
07:45
Raňajky
Raňajky
Všetky, 15 minut
08:00
Ranné správy
Ranné správy
Všetky, 15 minut
08:15
Raňajky
Raňajky
Všetky, 15 minut
08:30
Ranné správy
Ranné správy
Všetky, 15 minut
08:45
Raňajky
Raňajky
Všetky, 15 minut
09:00
Štúdio TA3/ Raňajky
Štúdio TA3/ Raňajky
Všetky, 30 minut
09:30
Téma
Téma
Všetky, 30 minut
10:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
10:30
Štúdio TA3
Štúdio TA3
Všetky, 30 minut
11:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
11:30
Štúdio TA3
Štúdio TA3
Všetky, 30 minut
12:00
Žurnál
Žurnál
Všetky, 20 minut
12:20
Šport
Šport
Šport, 10 minut
12:30
Král na ťahu
Král na ťahu
Všetky, 60 minut
13:30
Štúdio TA3
Štúdio TA3
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
14:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
14:30
Investujeme
Investujeme
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
15:00
Správy
Správy
Všetky, 15 minut
Notifikacia na e-mail
15:15
Očami cestovateľa
Očami cestovateľa
Dokumentárny, 15 minut
Notifikacia na e-mail
15:30
Vzdelávanie v 21. storočí
Vzdelávanie v 21. storočí
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
16:00
Žurnál
Žurnál
Všetky, 20 minut
Notifikacia na e-mail
16:20
Šport
Šport
Šport, 10 minut
Notifikacia na e-mail
16:30
Svet dnes
Svet dnes
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
17:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
17:30
Ekonomika+/Financie+
Ekonomika+/Financie+
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
18:00
Štúdio TA3
Štúdio TA3
Všetky, 15 minut
Notifikacia na e-mail
18:15
Naše potraviny
Naše potraviny
Všetky, 15 minut
Notifikacia na e-mail
18:30
Hlavné správy
Hlavné správy
Všetky, 25 minut
Notifikacia na e-mail
18:55
Šport
Šport
Šport, 15 minut
Notifikacia na e-mail
19:10
Svet dnes
Svet dnes
Všetky, 20 minut
Notifikacia na e-mail
19:30
Zdravý les
Zdravý les
Všetky, 20 minut
Notifikacia na e-mail
19:50
Téma dňa s Petrom Bielikom
Téma dňa s Petrom Bielikom
Všetky, 40 minut
Notifikacia na e-mail
20:30
Ekonomika+/Financie+
Ekonomika+/Financie+
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
21:00
Správy
Správy
Všetky, 45 minut
Notifikacia na e-mail
21:45
Svet technológií
Svet technológií
Všetky, 15 minut
Notifikacia na e-mail
22:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
22:30
Šport+
Šport+
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
23:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
23:30
Hl. správy-záznam
Hl. správy-záznam
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
00:00
Téma/Štúdio TA3
Téma/Štúdio TA3
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
00:30
Hl. správy-záznam
Hl. správy-záznam
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
01:00
Šport+
Šport+
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
01:30
Hl. správy-záznam
Hl. správy-záznam
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
02:00
Téma dňa s Petrom Bielikom
Téma dňa s Petrom Bielikom
Všetky, 40 minut
Notifikacia na e-mail
02:40
Štúdio TA3
Štúdio TA3
Všetky, 20 minut
Notifikacia na e-mail
03:00
Svet dnes
Svet dnes
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
03:30
Hl. správy-záznam
Hl. správy-záznam
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
03:55
Súdna sieň
Súdna sieň
Všetky, 45 minut
04:40
Prvé oddelenie
Prvé oddelenie
Všetky, 2009, 20 minut<br />Hraju Peter Rúfus, Ondrej Daniš, Ján Dobrík
05:00
Diagnóza: Vražda
Diagnóza: Vražda
59%
Všetky, 2000, 40 minut<br />Hraju Dick Van Dyke, Victoria Rowell, Charlie Schlatter, Barry Van Dyke, Leila Kenzle
05:40
Diagnóza: Vražda
Diagnóza: Vražda
59%
Všetky, 2000, 65 minut<br />Hraju Dick Van Dyke, Victoria Rowell, Charlie Schlatter, Barry Van Dyke, Leila Kenzle
06:45
Súdna sieň
Súdna sieň
Všetky, 60 minut
07:45
Prvé oddelenie
Prvé oddelenie
Všetky, 2009, 70 minut<br />Hraju Peter Rúfus, Ondrej Daniš, Ján Dobrík
08:55
Vraždy v Midsomeri
Vraždy v Midsomeri
77%
Všetky, 2003, 155 minut<br />Hraju John Nettles, Daniel Casey, Jane Wymark, Laura Howard, Honor Blackman
11:30
Diagnóza: Vražda
Diagnóza: Vražda
Všetky, 2001, 70 minut<br />Hraju Dick Van Dyke, Victoria Rowell, Charlie Schlatter, Barry Van Dyke, Alan Gelfant
12:40
Spravodajský súhrn
Spravodajský súhrn
63%
Všetky, 2001, 70 minut<br />Hraju Dick Van Dyke, Victoria Rowell, Charlie Schlatter, Barry Van Dyke, Ron Melendez
13:50
Dr. House
Dr. House
86%
Všetky, 2010, 55 minut<br />Hraju Hugh Laurie, Lisa Edelstein, Omar Epps, Robert Sean Leonard, Jennifer Morrison
Notifikacia na e-mail
14:45
Dr. House
Dr. House
84%
Všetky, 2010, 60 minut<br />Hraju Hugh Laurie, Lisa Edelstein, Omar Epps, Robert Sean Leonard, Jennifer Morrison
Notifikacia na e-mail
15:45
Vraždy v Midsomeri
Vraždy v Midsomeri
79%
Všetky, 2003, 135 minut<br />Hraju John Nettles, Daniel Casey, Jane Wymark, Laura Howard, Barry Jackson
Notifikacia na e-mail
18:00
Vražedné čísla
Vražedné čísla
80%
Všetky, 2006, 65 minut<br />Hraju Rob Morrow, David Krumholtz, Judd Hirsch, Alimi Ballard, Navi Rawat
Notifikacia na e-mail
19:05
Vražedné čísla
Vražedné čísla
74%
Všetky, 2006, 65 minut<br />Hraju Rob Morrow, David Krumholtz, Judd Hirsch, Alimi Ballard, Navi Rawat
Notifikacia na e-mail
20:10
Dr. House
Dr. House
92%
Všetky, 2010, 55 minut<br />Hraju Hugh Laurie, Lisa Edelstein, Omar Epps, Robert Sean Leonard, Jennifer Morrison
Notifikacia na e-mail
21:05
Dr. House
Dr. House
84%
Všetky, 2010, 55 minut<br />Hraju Hugh Laurie, Lisa Edelstein, Omar Epps, Robert Sean Leonard, Jennifer Morrison
Notifikacia na e-mail
22:00
CSI: Kriminálka Miami
CSI: Kriminálka Miami
79%
Všetky, 2008, 60 minut<br />Hraju David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Khandi Alexander, Jonathan Togo
Notifikacia na e-mail
23:00
Súkromné očko
Súkromné očko
Šport, 2020, 60 minut<br />Hraju Jason Priestley, Cindy Sampson, Barry Flatman, Jordyn Negri, Samantha Wan
Notifikacia na e-mail
00:00
Jedna svadba, jeden pohreb
Jedna svadba, jeden pohreb
Dokumentárny, 2018, 60 minut
Notifikacia na e-mail
01:00
Policajti v akcii
Policajti v akcii
42%
Všetky, 2016, 90 minut<br />Hraju Michal Domonkos, Filip Kois, Michal Domonkoš, Andy Morávek
Notifikacia na e-mail
02:30
Myšlienky vraha
Myšlienky vraha
83%
Všetky, 2011, 40 minut<br />Hraju Joe Mantegna, Paget Brewster, Shemar Moore, Matthew Gray Gubler, Kirsten Vangsness
Notifikacia na e-mail
03:10
Jedna svadba, jeden pohreb
Jedna svadba, jeden pohreb
Dokumentárny, 2018, 45 minut
Notifikacia na e-mail
55
Súdna sieň
Súdna sieň
Všetky, 45 minut
Notifikacia na e-mail
02:15
Dobré ráno
Dobré ráno
Všetky, 151 minut
04:46
13. komnata Tomáše Poláka
13. komnata Tomáše Poláka
Životopisný, 29 minut
05:15
Černé ovce
Černé ovce
Iné, 15 minut
05:30
Události v regionech
Události v regionech
Všetky, 29 minut
05:59
Studio 6
Studio 6
Zábavný program, 181 minut
09:00
Zdravotní škola
Zdravotní škola
Všetky, 2021, 43 minut
09:43
Po stopách hvězd
Po stopách hvězd
Iné, 27 minut
10:10
Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli
Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli
Dokumentárny, 30 minut
10:40
Dynastie Nováků
Dynastie Nováků
Všetky, 50 minut
11:30
AZ-kvíz
AZ-kvíz
Vzdelávanie, 30 minut
12:00
Zprávy ve 12
Zprávy ve 12
Všetky, 20 minut
12:20
Předpověď počasí, sportovní zprávy
Předpověď počasí, sportovní zprávy
Počasie, 10 minut
12:30
Sama doma
Sama doma
Iné, 90 minut
14:00
Písničky z bálů a karnevalů
Písničky z bálů a karnevalů
Hudba, 17 minut
Notifikacia na e-mail
14:17
Vinorodé břehy Rýna
Vinorodé břehy Rýna
Dokumentárny, 29 minut
Notifikacia na e-mail
14:46
Sardinky, aneb život jedné rodinky
Sardinky, aneb život jedné rodinky
Všetky, 1986, 74 minut
Notifikacia na e-mail
16:00
Zdravotní škola
Zdravotní škola
Všetky, 2021, 45 minut
Notifikacia na e-mail
16:45
Plné hnízdo v Olomouckém kraji II
Plné hnízdo v Olomouckém kraji II
Dokumentárny, 30 minut
Notifikacia na e-mail
17:15
AZ-kvíz
AZ-kvíz
Vzdelávanie, 25 minut
Notifikacia na e-mail
17:40
Černé ovce
Černé ovce
Iné, 20 minut
Notifikacia na e-mail
18:00
Události v regionech
Události v regionech
Všetky, 25 minut
Notifikacia na e-mail
18:25
Kde domov můj?
Kde domov můj?
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
55
Události za okamžik a počasí
Události za okamžik a počasí
Všetky, 5 minut
Notifikacia na e-mail
19:00
Události
Události
Všetky, 56 minut
Notifikacia na e-mail
19:56
Branky, body, vteřiny
Branky, body, vteřiny
Šport, 10 minut
Notifikacia na e-mail
06
Losování Sportky a Šance
Losování Sportky a Šance
Súťaže, 5 minut
Notifikacia na e-mail
20:11
Četnícke humoresky
Četnícke humoresky
93%
Všetky, 2003, 89 minut<br />Hraju Tomáš Töpfer, Ivan Trojan, František Švihlík, Zdeněk Junák, Stanislav Zindulka
Notifikacia na e-mail
21:40
13. komnata Filipa Čápa
13. komnata Filipa Čápa
Životopisný, 26 minut
Notifikacia na e-mail
22:06
Bilance: Vyplácí se nám EU?
Bilance: Vyplácí se nám EU?
Všetky, 28 minut
Notifikacia na e-mail
34
Výsledky losování Šťastných 10
Výsledky losování Šťastných 10
Všetky, 3 minut
Notifikacia na e-mail
22:37
Jak chutná smrt
Jak chutná smrt
55%
Všetky, 1995, 93 minut<br />Hraju Miluše Šplechtová, Juraj Kukura, Marek Vašut, Ota Šrámek, Ivana Christová
Notifikacia na e-mail
00:10
Mária Antoinetta
Mária Antoinetta
Všetky, 2022, 55 minut<br />Hraju Emilia Schüle, Louis Cunningham, Jack Archer, Jasmine Blackborow, James Purefoy
Notifikacia na e-mail
01:05
AZ-kvíz
AZ-kvíz
Vzdelávanie, 25 minut
Notifikacia na e-mail
01:30
Přes nový práh
Přes nový práh
Dokumentárny, 25 minut
Notifikacia na e-mail
01:55
V kondici
V kondici
Všetky, 20 minut
Notifikacia na e-mail
02:15
Dobré ráno
Dobré ráno
Všetky, 150 minut
Notifikacia na e-mail
35
Jenom žena?
Jenom žena?
Dokumentárny, 26 minut
04:01
Postřehy odjinud
Postřehy odjinud
Cestovanie, 6 minut
04:07
Boleradice
Boleradice
Hudba, 28 minut
04:35
LDN, domovy pro seniory
LDN, domovy pro seniory
Dokumentárny, 27 minut
05:02
Cesty víry
Cesty víry
Náboženstvo, 27 minut
05:29
Dobrodružství vědy a techniky
Dobrodružství vědy a techniky
Veda, 30 minut
05:59
Dobré ráno
Dobré ráno
Zábavný program, 151 minut
08:30
Kouzlo Velké Británie
Kouzlo Velké Británie
Dokumentárny, 50 minut
09:20
Zázraky lidského génia II
Zázraky lidského génia II
Dokumentárny, 51 minut
10:11
Krkonoše
Krkonoše
Dokumentárny, 2015, 50 minut
11:01
Krkonoše
Krkonoše
Dokumentárny, 2015, 49 minut
11:50
Krásy evropského pobřeží
Krásy evropského pobřeží
Cestovanie, 10 minut
12:00
Středomoří - soužití člověka a přírody
Středomoří - soužití člověka a přírody
Dokumentárny, 52 minut
12:52
Příběhy divočiny
Příběhy divočiny
Dokumentárny, 54 minut
13:46
Divoké světy
Divoké světy
Dokumentárny, 47 minut
Notifikacia na e-mail
14:33
Velké stroje zblízka
Velké stroje zblízka
Dokumentárny, 2014, 47 minut
Notifikacia na e-mail
15:20
Nádherný svět
Nádherný svět
Dokumentárny, 70 minut
Notifikacia na e-mail
16:30
Klíč
Klíč
Iné, 26 minut
Notifikacia na e-mail
16:56
Plavba za ledem
Plavba za ledem
Dokumentárny, 54 minut
Notifikacia na e-mail
17:50
Skryté skvosty
Skryté skvosty
Dokumentárny, 30 minut
Notifikacia na e-mail
18:20
Útulek pro záchranu šimpanzů Jane Goodallové
Útulek pro záchranu šimpanzů Jane Goodallové
Dokumentárny, 51 minut
Notifikacia na e-mail
19:11
Babylon
Babylon
Životopisný, 29 minut
Notifikacia na e-mail
19:40
Postřehy odjinud
Postřehy odjinud
Cestovanie, 10 minut
Notifikacia na e-mail
19:50
Zprávy v českém znakovém jazyce
Zprávy v českém znakovém jazyce
Všetky, 10 minut
Notifikacia na e-mail
20:00
Kamera na cestách: Krásné země z výšky
Kamera na cestách: Krásné země z výšky
Zábavný program, 65 minut
Notifikacia na e-mail
21:05
V karavanu po Polsku
V karavanu po Polsku
Dokumentárny, 30 minut
Notifikacia na e-mail
21:35
Pravidla korporátu
Pravidla korporátu
Dokumentárny, 26 minut
Notifikacia na e-mail
22:01
Letecké katastrofy
Letecké katastrofy
Dokumentárny, 49 minut
Notifikacia na e-mail
22:50
Harry Palmer: Případ Ipcress (4/6)
Harry Palmer: Případ Ipcress (4/6)
Všetky, 2022, 50 minut<br />Hraju Joe Cole, Lucy Boynton, Tom Hollander, Ashley Thomas, Paul Higgins
Notifikacia na e-mail
23:40
Zázraky techniky V
Zázraky techniky V
Dokumentárny, 50 minut
Notifikacia na e-mail
00:30
Fantom ze Spandau
Fantom ze Spandau
Dokumentárny, 52 minut
Notifikacia na e-mail
01:22
24 hodin pražského metra
24 hodin pražského metra
Dokumentárny, 28 minut
Notifikacia na e-mail
01:50
Na moll
Na moll
Hudba, 42 minut
Notifikacia na e-mail
02:32
Před půlnocí
Před půlnocí
Všetky, 28 minut
Notifikacia na e-mail
03:00
Popcorn
Popcorn
Dokumentárny, 28 minut
Notifikacia na e-mail
03:28
Otužilá Maruna
Otužilá Maruna
Dokumentárny, 27 minut
Notifikacia na e-mail
55
Žijeme s vírou
Žijeme s vírou
Dokumentárny, 26 minut
Notifikacia na e-mail
05
Policie Hamburk
Policie Hamburk
Všetky, 2013, 60 minut<br />Hraju Sanna Englund, Matthias Schloo, Janette Rauch, Serhat Çokgezen, Gerit Kling
04:05
Týždeň s...(Farnosť: Dežerice/NR)
Týždeň s...(Farnosť: Dežerice/NR)
Všetky, 2011, 60 minut<br />Hraju Kyra Sedgwick, J.K. Simmons, Corey Reynolds, Robert Gossett, G.W. Bailey
05:05
Libovky Pepy Libického
Libovky Pepy Libického
Všetky, 50 minut
55
Nový den
Nový den
Všetky, 5 minut
06:00
Nový den
Nový den
Všetky, 65 minut
07:05
M*A*S*H
M*A*S*H
Všetky, 20 minut
07:25
M*A*S*H
M*A*S*H
Všetky, 30 minut
07:55
M*A*S*H
M*A*S*H
Všetky, 30 minut
08:25
M*A*S*H
M*A*S*H
Všetky, 30 minut
08:55
M*A*S*H
M*A*S*H
Všetky, 30 minut
09:25
Zoo
Zoo
Všetky, 80 minut
10:45
Policie Hamburk
Policie Hamburk
Všetky, 2013, 60 minut<br />Hraju Sanna Englund, Matthias Schloo, Janette Rauch, Serhat Çokgezen, Gerit Kling
11:45
Policie Hamburk
Policie Hamburk
Všetky, 2013, 55 minut<br />Hraju Rhea Harder, Matthias Schloo, Bruno Apitz, Sanna Englund, Gerit Kling
12:40
Closer
Closer
82%
Všetky, 2011, 55 minut<br />Hraju Kyra Sedgwick, J.K. Simmons, Corey Reynolds, Robert Gossett, G.W. Bailey
13:35
Komisár Rex
Komisár Rex
81%
Všetky, 1995, 60 minut<br />Hraju Tobias Moretti, Karl Markovics, Wolf Bachofner, Gerhard Zemann, Fritz Muliar
Notifikacia na e-mail
14:35
Policie v akci
Policie v akci
Dokumentárny, 65 minut
Notifikacia na e-mail
15:40
Ano, šéfe!
Ano, šéfe!
Všetky, 65 minut
Notifikacia na e-mail
16:45
Inkognito
Inkognito
Všetky, 70 minut
Notifikacia na e-mail
17:55
Prostřeno!
Prostřeno!
Všetky, 57 minut
Notifikacia na e-mail
52
Počasí
Počasí
Všetky, 3 minut
Notifikacia na e-mail
18:55
HLAVNÍ ZPRÁVY
HLAVNÍ ZPRÁVY
Všetky, 45 minut
Notifikacia na e-mail
19:40
Krimi zprávy
Krimi zprávy
Všetky, 15 minut
Notifikacia na e-mail
19:55
SHOWTIME
SHOWTIME
Všetky, 20 minut
Notifikacia na e-mail
20:15
Polda
Polda
Všetky, 85 minut
Notifikacia na e-mail
21:40
Show Jana Krause
Show Jana Krause
Všetky, 55 minut
Notifikacia na e-mail
22:35
Show Jana Krause
Show Jana Krause
Všetky, 70 minut
Notifikacia na e-mail
23:45
Ano, šéfe!
Ano, šéfe!
Všetky, 65 minut
Notifikacia na e-mail
00:50
Policie v akci
Policie v akci
Dokumentárny, 55 minut
Notifikacia na e-mail
01:45
Policie Hamburk
Policie Hamburk
Všetky, 2013, 60 minut<br />Hraju Sanna Englund, Matthias Schloo, Janette Rauch, Serhat Çokgezen, Gerit Kling
Notifikacia na e-mail
02:45
Policie Hamburk
Policie Hamburk
Všetky, 2013, 60 minut<br />Hraju Rhea Harder, Matthias Schloo, Bruno Apitz, Sanna Englund, Gerit Kling
Notifikacia na e-mail
03:45
Closer
Closer
82%
Všetky, 2011, 55 minut<br />Hraju Kyra Sedgwick, J.K. Simmons, Corey Reynolds, Robert Gossett, G.W. Bailey
Notifikacia na e-mail
03:45
Ordinace v růžové zahradě
Ordinace v růžové zahradě
Iné, 2009, 60 minut
04:45
Novashopping
Novashopping
Iné, 70 minut
05:55
Snídaně
Snídaně
Všetky, 155 minut
08:30
Ulice
Ulice
Iné, 65 minut
09:35
Jedna rodina
Jedna rodina
Všetky, 80 minut
10:55
Bostonské vraždy
Bostonské vraždy
Všetky, 2015, 50 minut<br />Hraju Angie Harmon, Sasha Alexander, Jordan Bridges, Idara Victor, Bruce McGill
11:45
Tescoma s chutí
Tescoma s chutí
Všetky, 15 minut
12:00
Polední Televizní noviny
Polední Televizní noviny
Všetky, 20 minut
12:20
Ordinace v růžové zahradě
Ordinace v růžové zahradě
Iné, 2009, 75 minut
13:35
CSI Miami
CSI Miami
74%
Iné, 2006, 55 minut<br />Hraju David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Khandi Alexander, Jonathan Togo
Notifikacia na e-mail
14:30
CSI Miami
CSI Miami
74%
Iné, 2006, 60 minut<br />Hraju David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Khandi Alexander, Jonathan Togo
Notifikacia na e-mail
15:30
Výměna manželek IX
Výměna manželek IX
Všetky, 87 minut
Notifikacia na e-mail
57
Odpolední Počasí
Odpolední Počasí
Všetky, 3 minut
Notifikacia na e-mail
17:00
Odpolední Televizní noviny
Odpolední Televizní noviny
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
17:30
Na lovu IV
Na lovu IV
Všetky, 60 minut
Notifikacia na e-mail
18:30
Ulice
Ulice
Iné, 60 minut
Notifikacia na e-mail
19:30
Televizní noviny
Televizní noviny
Všetky, 50 minut
Notifikacia na e-mail
20:20
Utajený šéf
Utajený šéf
Všetky, 95 minut
Notifikacia na e-mail
21:55
Survivor Česko & Slovensko
Survivor Česko & Slovensko
Všetky, 115 minut
Notifikacia na e-mail
23:50
CSI Miami
CSI Miami
74%
Iné, 2006, 60 minut<br />Hraju David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Khandi Alexander, Jonathan Togo
Notifikacia na e-mail
00:50
CSI Miami
CSI Miami
74%
Iné, 2006, 60 minut<br />Hraju David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Khandi Alexander, Jonathan Togo
Notifikacia na e-mail
01:50
Specialisté
Specialisté
Všetky, 75 minut
Notifikacia na e-mail
03:05
Ulice
Ulice
Iné, 45 minut
Notifikacia na e-mail
03:50
Ordinace v růžové zahradě
Ordinace v růžové zahradě
Iné, 2009, 55 minut
Notifikacia na e-mail
03:00
Snooker
Snooker
Šport, 120 minut
05:00
Cyklistika
Cyklistika
Iné, 60 minut
06:00
Cyklistika
Cyklistika
Iné, 60 minut
07:00
Snooker
Snooker
Šport, 90 minut
08:30
Cyklistika
Cyklistika
Iné, 60 minut
09:30
Cyklistika
Cyklistika
Iné, 30 minut
10:00
Snooker
Snooker
Šport, 60 minut
11:00
Snooker
Snooker
Šport, 180 minut
14:00
Atletika
Atletika
Iné, 90 minut
Notifikacia na e-mail
15:30
Snooker
Snooker
Šport, 180 minut
Notifikacia na e-mail
18:30
Olympijské hry
Olympijské hry
Šport, 30 minut
Notifikacia na e-mail
19:00
Cyklistika
Cyklistika
Iné, 45 minut
Notifikacia na e-mail
19:45
Snooker
Snooker
Šport, 195 minut
Notifikacia na e-mail
23:00
Jezdectví
Jezdectví
Šport, 60 minut
Notifikacia na e-mail
00:00
Cyklistika
Cyklistika
Iné, 60 minut
Notifikacia na e-mail
01:00
Cyklistika
Cyklistika
Iné, 30 minut
Notifikacia na e-mail
01:30
Cyklistika
Cyklistika
Iné, 90 minut
Notifikacia na e-mail
03:00
Snooker
Snooker
Šport, 120 minut
Notifikacia na e-mail
03:45
Aljaška: Noví osadníci
Aljaška: Noví osadníci
Dokumentárny, 45 minut
04:30
Záchrana na zledovatělé silnici
Záchrana na zledovatělé silnici
Dokumentárny, 45 minut
05:15
Dokonalý vůz
Dokonalý vůz
Dokumentárny, 45 minut
06:00
Skvělý dr. Pol
Skvělý dr. Pol
Dokumentárny, 60 minut
07:00
Tajemství oceánů
Tajemství oceánů
Dokumentárny, 60 minut
08:00
Tajemství oceánů
Tajemství oceánů
Dokumentárny, 60 minut
09:00
Aljaška: Noví osadníci
Aljaška: Noví osadníci
Dokumentárny, 60 minut
10:00
Záchrana na zledovatělé silnici
Záchrana na zledovatělé silnici
Dokumentárny, 60 minut
11:00
Vyšetřování leteckých neštěstí
Vyšetřování leteckých neštěstí
Dokumentárny, 60 minut
12:00
Vyšetřování leteckých neštěstí
Vyšetřování leteckých neštěstí
Dokumentárny, 60 minut
13:00
Nacistické megastavby
Nacistické megastavby
Iné, 60 minut
14:00
Spojené arabské emiráty z výšky
Spojené arabské emiráty z výšky
Dokumentárny, 60 minut
Notifikacia na e-mail
15:00
Továrna na jídlo: USA
Továrna na jídlo: USA
Dokumentárny, 2015, 30 minut
Notifikacia na e-mail
15:30
Továrna na jídlo: USA
Továrna na jídlo: USA
Dokumentárny, 2015, 30 minut
Notifikacia na e-mail
16:00
Jak chytit pašeráka
Jak chytit pašeráka
Dokumentárny, 60 minut
Notifikacia na e-mail
17:00
Vězněm v cizině: Zločin a trest
Vězněm v cizině: Zločin a trest
Dokumentárny, 2018, 60 minut
Notifikacia na e-mail
18:00
Vyšetřování leteckých neštěstí
Vyšetřování leteckých neštěstí
Dokumentárny, 60 minut
Notifikacia na e-mail
19:00
Jedinečné letiště v Dubaji
Jedinečné letiště v Dubaji
Iné, 60 minut
Notifikacia na e-mail
20:00
2. světová válka z výšky
2. světová válka z výšky
Dokumentárny, 60 minut
Notifikacia na e-mail
21:00
Průzkumník: Lávové jezero
Průzkumník: Lávové jezero
Dokumentárny, 2015, 60 minut<br />Hraju Bill Nye, David Gessner, Inigo Gilmore, Neil Shea, Brian Christy
Notifikacia na e-mail
22:00
Aljašští domorodci
Aljašští domorodci
Dokumentárny, 60 minut
Notifikacia na e-mail
23:00
Vyhynulé nestvůry
Vyhynulé nestvůry
Dokumentárny, 60 minut
Notifikacia na e-mail
00:00
Apokalypsa: 2. světová válka
Apokalypsa: 2. světová válka
Všetky, 45 minut
Notifikacia na e-mail
00:45
Když nacisté kapitulovali
Když nacisté kapitulovali
Dokumentárny, 45 minut
Notifikacia na e-mail
01:30
Vězněm v cizině
Vězněm v cizině
Dokumentárny, 2021, 45 minut
Notifikacia na e-mail
02:15
Zabezpečení letiště: Peru
Zabezpečení letiště: Peru
Iné, 45 minut
Notifikacia na e-mail
03:00
Jak chytit pašeráka
Jak chytit pašeráka
Dokumentárny, 45 minut
Notifikacia na e-mail
03:45
Aljaška: Noví osadníci
Aljaška: Noví osadníci
Dokumentárny, 45 minut
Notifikacia na e-mail
03:20
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
04:10
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 10 minut
04:20
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
05:10
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 10 minut
05:20
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
06:10
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 10 minut
06:20
Športové ozveny
Športové ozveny
Všetky, 30 minut
06:50
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 10 minut
07:00
Futbal - Highlighty Bundesligy
Futbal - Highlighty Bundesligy
Šport, 55 minut
07:55
Kolky - medzištátny zápas Slovensko - Česko
Kolky - medzištátny zápas Slovensko - Česko
Šport, 90 minut
09:25
Futbal - Highlighty La Ligy
Futbal - Highlighty La Ligy
Šport, 50 minut
10:15
Futbal - Highlighty Niké ligy
Futbal - Highlighty Niké ligy
Šport, 65 minut
11:20
Cyklopotulky
Cyklopotulky
Dokumentárny, 10 minut
11:30
Futbal - Európska / Konferenčná liga UEFA 2023/24
Futbal - Európska / Konferenčná liga UEFA 2023/24
Šport, 145 minut
13:55
Športuj pre radosť
Športuj pre radosť
Šport, 20 minut
Notifikacia na e-mail
14:15
Niké - palubovka 2024
Niké - palubovka 2024
Šport, 110 minut
Notifikacia na e-mail
16:05
O športe
O športe
Šport, 60 minut
Notifikacia na e-mail
17:05
Na skialpoch cez hory
Na skialpoch cez hory
Šport, 15 minut
Notifikacia na e-mail
17:20
Tipos Iná liga
Tipos Iná liga
Šport, 25 minut
Notifikacia na e-mail
17:45
Cyklistika: Liége-Bastogne-Liége 2024
Cyklistika: Liége-Bastogne-Liége 2024
Iné, 110 minut
Notifikacia na e-mail
19:35
Futbal - Highlighty Ligy majstrov
Futbal - Highlighty Ligy majstrov
Šport, 25 minut
Notifikacia na e-mail
20:00
Olympijský magazín
Olympijský magazín
Šport, 20 minut
Notifikacia na e-mail
20:20
Futbal - Highlighty Serie A
Futbal - Highlighty Serie A
Šport, 30 minut
Notifikacia na e-mail
20:50
OH 2024 - Cesta do Paríža
OH 2024 - Cesta do Paríža
Dokumentárny, 20 minut
Notifikacia na e-mail
21:10
Niké - palubovka 2024
Niké - palubovka 2024
Šport, 105 minut
Notifikacia na e-mail
22:55
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 10 minut
Notifikacia na e-mail
23:05
Šport :24
Šport :24
Šport, 30 minut
Notifikacia na e-mail
23:35
Športové ozveny
Športové ozveny
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
00:05
Futbal - Highlighty Bundesligy
Futbal - Highlighty Bundesligy
Šport, 50 minut
Notifikacia na e-mail
00:55
Športy na Slovensku
Športy na Slovensku
Dokumentárny, 60 minut
Notifikacia na e-mail
01:55
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
Notifikacia na e-mail
02:45
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 15 minut
Notifikacia na e-mail
03:00
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
Notifikacia na e-mail
03:50
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 10 minut
Notifikacia na e-mail
01:45
112
112
Dokumentárny, 175 minut
04:40
Mesto tieňov
Mesto tieňov
Všetky, 2008, 65 minut<br />Hraju Vlado Černý, Péter Havasi Jr., Ladislav Hrušovský, Róbert Jakab
05:45
NCIS: Los Angeles
NCIS: Los Angeles
Všetky, 2023, 40 minut<br />Hraju Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, Medalion Rahimi, Caleb Castille
06:25
NCIS: Los Angeles
NCIS: Los Angeles
Všetky, 2023, 40 minut<br />Hraju Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, Medalion Rahimi, Caleb Castille
07:05
Špecialisti
Špecialisti
Všetky, 45 minut
07:50
Slečna Marplová
Slečna Marplová
71%
Všetky, 2010, 85 minut<br />Hraju Julia McKenzie, Ian Weichardt, Laura O'Toole, Robert Dunbar, Edward Fox
09:15
Kosti
Kosti
69%
Všetky, 2006, 45 minut<br />Hraju Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Eric Millegan, T.J. Thyne
10:00
Kosti
Kosti
69%
Golf, 2006, 40 minut<br />Hraju Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Eric Millegan, T.J. Thyne
10:40
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
79%
Všetky, 2005, 40 minut<br />Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette, Sean Murray
11:20
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
80%
Všetky, 2005, 45 minut<br />Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette, Sean Murray
12:05
Policajné prípady
Policajné prípady
Všetky, 55 minut
13:00
Policajné prípady
Policajné prípady
Všetky, 65 minut
14:05
V mene zákona
V mene zákona
Všetky, 2009, 65 minut
Notifikacia na e-mail
15:10
Kosti
Kosti
73%
Všetky, 2006, 55 minut<br />Hraju Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Eric Millegan, T.J. Thyne
Notifikacia na e-mail
16:05
Kosti
Kosti
69%
Všetky, 2006, 55 minut<br />Hraju Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Eric Millegan, T.J. Thyne
Notifikacia na e-mail
17:00
Mentalista
Mentalista
89%
Všetky, 2009, 60 minut<br />Hraju Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman, Amanda Righetti
Notifikacia na e-mail
18:00
Mentalista
Mentalista
80%
Všetky, 2009, 60 minut<br />Hraju Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman, Amanda Righetti
Notifikacia na e-mail
19:00
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
76%
Všetky, 2005, 55 minut<br />Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette, Sean Murray
Notifikacia na e-mail
19:55
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
80%
Všetky, 2006, 60 minut<br />Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette, Sean Murray
Notifikacia na e-mail
20:55
NCIS: Los Angeles
NCIS: Los Angeles
Všetky, 2023, 60 minut<br />Hraju Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, Medalion Rahimi, Caleb Castille
Notifikacia na e-mail
21:55
NCIS: Los Angeles
NCIS: Los Angeles
Všetky, 2023, 55 minut<br />Hraju Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, Medalion Rahimi, Caleb Castille
Notifikacia na e-mail
22:50
Kosti
Kosti
73%
Všetky, 2006, 60 minut<br />Hraju Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Eric Millegan, T.J. Thyne
Notifikacia na e-mail
23:50
Kosti
Kosti
69%
Všetky, 2006, 40 minut<br />Hraju Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Eric Millegan, T.J. Thyne
Notifikacia na e-mail
00:30
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
76%
Všetky, 2005, 40 minut<br />Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette, Sean Murray
Notifikacia na e-mail
01:10
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
80%
Všetky, 2006, 45 minut<br />Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette, Sean Murray
Notifikacia na e-mail
01:55
112
112
Dokumentárny, 165 minut
Notifikacia na e-mail
04:00
Dokument
Dokument
Golf, 75 minut
05:15
FIS Svetový pohár freestyle
FIS Svetový pohár freestyle
Všetky, 115 minut
07:10
IIHF MS juniorov 2024
IIHF MS juniorov 2024
Šport, 150 minut
09:40
Atletika - Gold Continental Tour
Atletika - Gold Continental Tour
Iné, 140 minut
12:00
Hokej - Extraliga
Hokej - Extraliga
Šport, 170 minut
14:50
Futbal - 2. liga
Futbal - 2. liga
Všetky, 160 minut
Notifikacia na e-mail
17:30
Štúdio - Hokej Extraliga
Štúdio - Hokej Extraliga
Šport, 25 minut
Notifikacia na e-mail
17:55
Hokej - Extraliga
Hokej - Extraliga
Šport, 210 minut
Notifikacia na e-mail
21:25
V pozadí úspechu
V pozadí úspechu
Šport, 35 minut
Notifikacia na e-mail
22:00
Hokej - NCAA
Hokej - NCAA
Šport, 150 minut
Notifikacia na e-mail
00:30
FIS Svetový pohár obrovský slalom ženy
FIS Svetový pohár obrovský slalom ženy
Šport, 75 minut
Notifikacia na e-mail
01:45
FIS Svetový pohár obrovský slalom ženy
FIS Svetový pohár obrovský slalom ženy
Šport, 95 minut
Notifikacia na e-mail
03:20
IIHF MS juniorov 2024
IIHF MS juniorov 2024
Šport, 170 minut
Notifikacia na e-mail
09:00
UEFA Champions League Highlights
UEFA Champions League Highlights
Šport, 30 minut
09:30
UEFA Champions League Highlights
UEFA Champions League Highlights
Šport, 30 minut
10:00
Týden v motorsportu
Týden v motorsportu
Šport, 30 minut
10:30
Magazín Champions League
Magazín Champions League
Šport, 30 minut
11:00
LM: FC Barcelona-Paris Saint-Germain
LM: FC Barcelona-Paris Saint-Germain
Šport, 180 minut
14:00
EL: Anadolu Efes Istanbul-Virtus Bologna
EL: Anadolu Efes Istanbul-Virtus Bologna
Šport, 120 minut
Notifikacia na e-mail
16:00
EL: Real Madrid-Baskonia Vitoria Gasteiz/Virtus Bologna
EL: Real Madrid-Baskonia Vitoria Gasteiz/Virtus Bologna
Šport, 120 minut
Notifikacia na e-mail
18:00
Magazín ATP
Magazín ATP
Tenis, 30 minut
Notifikacia na e-mail
18:30
UEFA Champions League Highlights
UEFA Champions League Highlights
Šport, 25 minut
Notifikacia na e-mail
18:55
EL: AS Monaco-Fenerbahce Istanbul
EL: AS Monaco-Fenerbahce Istanbul
Šport, 120 minut
Notifikacia na e-mail
20:55
EL: FC Barcelona-Olympiakos Pireus
EL: FC Barcelona-Olympiakos Pireus
Šport, 125 minut
Notifikacia na e-mail
23:00
ATP250: BMW Open (finále)
ATP250: BMW Open (finále)
Tenis, 120 minut
Notifikacia na e-mail
03:20
Noční program
Noční program
Všetky, 220 minut
07:00
Union Berlín - Bayern Mnichov
Union Berlín - Bayern Mnichov
Šport, 105 minut
08:45
Valencia CF - Real Betis
Valencia CF - Real Betis
Šport, 120 minut
10:45
LaLiga FANS
LaLiga FANS
Šport, 30 minut
11:15
Janov CFC - SS Lazio
Janov CFC - SS Lazio
Šport, 105 minut
13:00
Real Madrid - FC Barcelona
Real Madrid - FC Barcelona
Šport, 120 minut
15:00
Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen
Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen
Šport, 120 minut
Notifikacia na e-mail
17:00
Bundesliga Highlights
Bundesliga Highlights
Šport, 60 minut
Notifikacia na e-mail
18:00
AS Řím - Bologna FC
AS Řím - Bologna FC
Šport, 120 minut
Notifikacia na e-mail
20:00
Serie A Full Impact
Serie A Full Impact
Šport, 30 minut
Notifikacia na e-mail
20:30
AC Milán - Inter Milán
AC Milán - Inter Milán
Šport, 120 minut
Notifikacia na e-mail
22:30
Liga mistrů UEFA Highlights
Liga mistrů UEFA Highlights
Šport, 30 minut
Notifikacia na e-mail
23:00
Liga mistrů UEFA Highlights
Liga mistrů UEFA Highlights
Šport, 30 minut
Notifikacia na e-mail
23:30
TIKI-TAKA
TIKI-TAKA
Šport, 90 minut
Notifikacia na e-mail
01:00
LaLiga FANS
LaLiga FANS
Šport, 30 minut
Notifikacia na e-mail
01:30
LaLiga Highlights
LaLiga Highlights
Šport, 60 minut
Notifikacia na e-mail
02:30
LaLiga World
LaLiga World
Šport, 25 minut
Notifikacia na e-mail
02:55
Noční program
Noční program
Všetky, 245 minut
Notifikacia na e-mail
02:50
Noční program
Noční program
Všetky, 250 minut
07:00
Getafe CF - Real Sociedad
Getafe CF - Real Sociedad
Šport, 105 minut
08:45
Magazín Ligy mistrů UEFA
Magazín Ligy mistrů UEFA
Šport, 30 minut
09:15
AC Monza Brianza - Atalanta Bergamo
AC Monza Brianza - Atalanta Bergamo
Šport, 105 minut
11:00
TSG Hoffenheim - Borussia Mönchengladbach
TSG Hoffenheim - Borussia Mönchengladbach
Šport, 120 minut
13:00
Bundesliga Highlights
Bundesliga Highlights
Šport, 60 minut
14:00
Bundesliga special
Bundesliga special
Šport, 30 minut
Notifikacia na e-mail
14:30
Girona FC - Cádiz CF
Girona FC - Cádiz CF
Šport, 105 minut
Notifikacia na e-mail
16:15
Magazín Ligy mistrů UEFA
Magazín Ligy mistrů UEFA
Šport, 30 minut
Notifikacia na e-mail
16:45
Sevilla FC - RCD Mallorca
Sevilla FC - RCD Mallorca
Šport, 120 minut
Notifikacia na e-mail
18:45
LaLiga Highlights
LaLiga Highlights
Šport, 60 minut
Notifikacia na e-mail
19:45
LaLiga World
LaLiga World
Šport, 30 minut
Notifikacia na e-mail
20:15
Werder Brémy - VfB Stuttgart
Werder Brémy - VfB Stuttgart
Šport, 105 minut
Notifikacia na e-mail
22:00
Athletic Bilbao - Granada CF
Athletic Bilbao - Granada CF
Šport, 120 minut
Notifikacia na e-mail
00:00
LaLiga FANS
LaLiga FANS
Šport, 30 minut
Notifikacia na e-mail
00:30
US Salernitana 1919 - ACF Fiorentina
US Salernitana 1919 - ACF Fiorentina
Šport, 120 minut
Notifikacia na e-mail
02:30
Serie A Full Impact
Serie A Full Impact
Šport, 20 minut
Notifikacia na e-mail
02:50
Noční program
Noční program
Všetky, 250 minut
Notifikacia na e-mail
35
Minnesota Timberwolves - Phoenix Suns
Minnesota Timberwolves - Phoenix Suns
Šport, 150 minut
04:05
Vancouver Canucks - Nashville Predators
Vancouver Canucks - Nashville Predators
Šport, 145 minut
06:30
Noční program
Noční program
Všetky, 30 minut
07:00
AJ Auxerre - Stade Lavallois
AJ Auxerre - Stade Lavallois
Šport, 105 minut
08:45
Coventry City - Manchester United
Coventry City - Manchester United
Šport, 105 minut
10:30
NBA Triple
NBA Triple
Šport, 30 minut
11:00
Minnesota Timberwolves - Phoenix Suns
Minnesota Timberwolves - Phoenix Suns
Šport, 120 minut
13:00
RC Lens - Clermont Foot
RC Lens - Clermont Foot
Šport, 105 minut
14:45
Vancouver Canucks - Nashville Predators
Vancouver Canucks - Nashville Predators
Šport, 105 minut
Notifikacia na e-mail
16:30
Handi talks
Handi talks
Šport, 15 minut
Notifikacia na e-mail
16:45
Handi talks
Handi talks
Šport, 15 minut
Notifikacia na e-mail
17:00
OGC Nice - FC Lorient
OGC Nice - FC Lorient
Šport, 115 minut
Notifikacia na e-mail
18:55
FC Lorient - Paris Saint-Germain
FC Lorient - Paris Saint-Germain
Šport, 120 minut
Notifikacia na e-mail
20:55
Olympique Marseille - OGC Nice
Olympique Marseille - OGC Nice
Šport, 125 minut
Notifikacia na e-mail
23:00
Minnesota Timberwolves - Phoenix Suns
Minnesota Timberwolves - Phoenix Suns
Šport, 120 minut
Notifikacia na e-mail
01:00
PFL 3
PFL 3
Šport, 155 minut
Notifikacia na e-mail
03:35
Oklahoma City Thunder - New Orleans Pelicans
Oklahoma City Thunder - New Orleans Pelicans
Šport, 145 minut
Notifikacia na e-mail
35
Florida Panthers - Tampa Bay Lightning
Florida Panthers - Tampa Bay Lightning
Šport, 150 minut
04:05
Noční program
Noční program
Všetky, 175 minut
00
Sportovní noviny
Sportovní noviny
Všetky, 5 minut
07:05
KP TANY Brno - Sokol Hradec Králové
KP TANY Brno - Sokol Hradec Králové
Šport, 100 minut
08:45
Handi talks
Handi talks
Šport, 15 minut
09:00
Handi talks
Handi talks
Šport, 15 minut
09:15
Florida Panthers - Tampa Bay Lightning
Florida Panthers - Tampa Bay Lightning
Šport, 105 minut
00
Ranní Sportovní noviny
Ranní Sportovní noviny
Všetky, 5 minut
11:05
Vancouver Canucks - Nashville Predators
Vancouver Canucks - Nashville Predators
Šport, 115 minut
00
Polední Sportovní noviny
Polední Sportovní noviny
Všetky, 5 minut
13:05
Sale Sharks - Harlequins
Sale Sharks - Harlequins
Šport, 105 minut
14:50
Ligue 1 Highlights
Ligue 1 Highlights
Šport, 60 minut
Notifikacia na e-mail
15:50
FA Cup Highlights
FA Cup Highlights
Šport, 35 minut
Notifikacia na e-mail
16:25
Florida Panthers - Tampa Bay Lightning
Florida Panthers - Tampa Bay Lightning
Šport, 105 minut
Notifikacia na e-mail
18:10
NHL News
NHL News
Šport, 15 minut
Notifikacia na e-mail
18:25
Paris Saint-German - Paris FC
Paris Saint-German - Paris FC
Šport, 125 minut
Notifikacia na e-mail
20:30
Francouzská derby - PSG vs. Olympique Marseille
Francouzská derby - PSG vs. Olympique Marseille
Šport, 15 minut
Notifikacia na e-mail
20:45
Velikonoční regata 2024
Velikonoční regata 2024
Šport, 15 minut
Notifikacia na e-mail
00
Sportovní noviny
Sportovní noviny
Všetky, 5 minut
Notifikacia na e-mail
21:05
Spade poker show 2024
Spade poker show 2024
Šport, 30 minut
Notifikacia na e-mail
21:35
SG Flensburg-Handewitt - SC Magdeburg
SG Flensburg-Handewitt - SC Magdeburg
Šport, 85 minut
Notifikacia na e-mail
00
Sportovní noviny
Sportovní noviny
Všetky, 5 minut
Notifikacia na e-mail
23:05
NHL News
NHL News
Šport, 15 minut
Notifikacia na e-mail
23:20
Vancouver Canucks - Nashville Predators
Vancouver Canucks - Nashville Predators
Šport, 105 minut
Notifikacia na e-mail
01:05
Toronto Maple Leafs - Boston Bruins
Toronto Maple Leafs - Boston Bruins
Šport, 150 minut
Notifikacia na e-mail
03:35
Dallas Stars - Vegas Golden Knights
Dallas Stars - Vegas Golden Knights
Šport, 160 minut
Notifikacia na e-mail
07:00
Leicester - West Bromwich
Leicester - West Bromwich
Šport, 115 minut
08:55
Verona - Udinese
Verona - Udinese
Všetky, 115 minut
10:50
Zostrihy 2. - 4. ligy
Zostrihy 2. - 4. ligy
Všetky, 30 minut
11:20
Empoli - Neapol
Empoli - Neapol
Všetky, 115 minut
13:15
Leicester - Southampton
Leicester - Southampton
Šport, 115 minut
15:10
Zostrihy 2. - 4. ligy
Zostrihy 2. - 4. ligy
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
15:40
Watford - Hull City
Watford - Hull City
Šport, 115 minut
Notifikacia na e-mail
17:35
QPR - Preston North End
QPR - Preston North End
Šport, 115 minut
Notifikacia na e-mail
19:30
Zostrihy 2. - 4. ligy
Zostrihy 2. - 4. ligy
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
20:00
Sassuolo - Lecce
Sassuolo - Lecce
Všetky, 115 minut
Notifikacia na e-mail
21:55
Blackburn - Sheffield Wednesday
Blackburn - Sheffield Wednesday
Šport, 115 minut
Notifikacia na e-mail
23:50
Zostrihy 2. - 4. ligy
Zostrihy 2. - 4. ligy
Všetky, 26 minut
Notifikacia na e-mail
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
0:00
1:00
2:00
3:00
BRATISLAVA - Ako iná žena! Neodmysliteľnou súčasťou markizáckeho seriálu Dunaj, k vašim sl...
BRATISLAVA - Nikoleta Dolli Kortišová aktuálne čelí obrovskej paľbe kritiky. Môže za to šk...
SOFIA – V dobrom na neho spomínať rozhodne nebudú. Futbalový tréner Nestor El Maestro, kto...
V televíznom vysielaní si osobnosť speváka Dušana Grúňa pripomenie Dvojka dnes – v pondel...
Programová ponuka nespravodajských programov RTVS sa od piatka do nedele v prime-time teš...