Godzilla vs. Kong
90%
20:30 - 22:50
TV Dajto
Mentalista
77%
18:00 - 19:00
Markíza KRIMI
Teória veľkého tresku
85%
15:15 - 15:45
TV Dajto
Agatha Christie: Poirot
80%
16:15 - 17:55
ČT1
Zajac Bugs a káčer Duffy II
89%
06:55 - 07:45
Markíza
Kosti
69%
22:50 - 23:50
Markíza KRIMI
TV Program
Včera, 22.04.
Dnes, 23.04.
Zajtra, 24.04.
Štvrtok, 25.04.
Piatok, 26.04.
Sobota, 27.04.
Nedeľa, 28.04.
Pondelok, 29.04.
Utorok, 30.04.
Streda, 01.05.
Štvrtok, 02.05.
Piatok, 03.05.
Sobota, 04.05.
Nedeľa, 05.05.
Pondelok, 06.05.
Utorok, 07.05.
Kategórie staníc
slovenské
české
filmové a seriálové
športové
detské
dokumentárne
spravodajské
hudobné
ostatné
hd programy
pre dospelých
Večerný program
Nastaviť stanice
TV magazín
Zobrazenie:
23:05
23:05
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
0:00
1:00
2:00
3:00
03:55
Rodinné prípady
Rodinné prípady
Dokumentárny, 65 minut
05:00
Televízne noviny
Televízne noviny
Všetky, 60 minut
06:00
Teleráno
Teleráno
Všetky, 145 minut
08:25
Zámena manželiek
Zámena manželiek
Všetky, 85 minut
09:50
Mama na prenájom
Mama na prenájom
Všetky, 65 minut
10:55
Rodinné prípady
Rodinné prípady
Dokumentárny, 65 minut
12:00
Televízne noviny 12
Televízne noviny 12
Všetky, 10 minut
12:10
Susedia
Susedia
Všetky, 2006, 45 minut
12:55
Mentalista
Mentalista
86%
Všetky, 2009, 60 minut<br />Hraju Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman, Amanda Righetti
13:55
Mentalista
Mentalista
83%
Všetky, 2009, 60 minut<br />Hraju Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman, Amanda Righetti
14:55
Susedské prípady
Susedské prípady
Všetky, 55 minut
15:50
Rodinné prípady
Rodinné prípady
Dokumentárny, 70 minut
17:00
Prvé televízne noviny
Prvé televízne noviny
Všetky, 25 minut
17:25
Reflex
Reflex
Verejné udalosti, 30 minut
17:55
Mama na prenájom
Mama na prenájom
Všetky, 65 minut
19:00
Televízne noviny
Televízne noviny
Všetky, 60 minut
20:00
Počasie
Počasie
Všetky, 15 minut
20:15
Športové noviny
Športové noviny
Všetky, 15 minut
20:30
Dunaj, k vašim službám
Dunaj, k vašim službám
Všetky, 85 minut
21:55
Policie Modrava
Policie Modrava
Všetky, 75 minut
23:10
Špecialisti
Špecialisti
Všetky, 65 minut
Notifikacia na e-mail
00:15
Mentalista
Mentalista
86%
Všetky, 2009, 60 minut<br />Hraju Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman, Amanda Righetti
Notifikacia na e-mail
01:15
Mentalista
Mentalista
83%
Všetky, 2009, 50 minut<br />Hraju Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman, Amanda Righetti
Notifikacia na e-mail
02:05
Policie Modrava
Policie Modrava
Všetky, 70 minut
Notifikacia na e-mail
03:15
Susedské prípady
Susedské prípady
Všetky, 40 minut
Notifikacia na e-mail
55
Rodinné prípady
Rodinné prípady
Dokumentárny, 65 minut
Notifikacia na e-mail
03:45
Bez servítky
Bez servítky
Všetky, 70 minut
04:55
Noviny TV JOJ
Noviny TV JOJ
Všetky, 50 minut
05:45
Krimi
Krimi
Všetky, 30 minut
06:15
Ranné noviny
Ranné noviny
Všetky, 140 minut
08:35
Bez servítky
Bez servítky
Všetky, 75 minut
09:50
Súdna sieň
Súdna sieň
Všetky, 130 minut
12:00
Noviny o 12:00
Noviny o 12:00
Všetky, 30 minut
12:30
Súdna sieň
Súdna sieň
Všetky, 50 minut
13:20
CSI: Kriminálka Miami
CSI: Kriminálka Miami
75%
Všetky, 2007, 60 minut<br />Hraju David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Khandi Alexander, Jonathan Togo
14:20
Bez servítky
Bez servítky
Všetky, 70 minut
15:30
Top Star
Top Star
Všetky, 20 minut
15:50
Nákupné maniačky
Nákupné maniačky
Všetky, 85 minut
17:15
Riskuj
Riskuj
Všetky, 35 minut
17:50
Bez servítky
Bez servítky
Všetky, 70 minut
19:00
Krimi
Krimi
Všetky, 30 minut
19:30
Noviny TV JOJ
Noviny TV JOJ
Všetky, 50 minut
20:20
Šport
Šport
Šport, 10 minut
20:30
Najlepšie počasie
Najlepšie počasie
Všetky, 10 minut
20:40
Nemocnica
Nemocnica
Všetky, 2021, 70 minut
21:50
9-1-1
9-1-1
Všetky, 2021, 60 minut<br />Hraju Angela Bassett, Peter Krause, Jennifer Love Hewitt, Oliver Jones, Aisha Hinds
22:50
9-1-1: Texas
9-1-1: Texas
Všetky, 2021, 55 minut
23:45
Myšlienky vraha
Myšlienky vraha
83%
Všetky, 2011, 60 minut<br />Hraju Joe Mantegna, Paget Brewster, Shemar Moore, Matthew Gray Gubler, Kirsten Vangsness
Notifikacia na e-mail
00:45
Riskuj
Riskuj
Všetky, 35 minut
Notifikacia na e-mail
01:20
Krimi
Krimi
Všetky, 35 minut
Notifikacia na e-mail
01:55
Noviny TV JOJ
Noviny TV JOJ
Všetky, 45 minut
Notifikacia na e-mail
02:40
Nemocnica
Nemocnica
Všetky, 2021, 55 minut
Notifikacia na e-mail
03:35
Bez servítky
Bez servítky
Všetky, 60 minut
Notifikacia na e-mail
03:55
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 55 minut
04:50
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 15 minut
05:05
Počasie
Počasie
Všetky, 10 minut
05:15
Peniaze
Peniaze
Všetky, 20 minut
05:35
Dámsky klub
Dámsky klub
Všetky, 85 minut
07:00
Ranné správy RTVS
Ranné správy RTVS
Všetky, 110 minut
08:50
Detektívi zo severu
Detektívi zo severu
Všetky, 2018, 60 minut<br />Hraju Sven Martinek, Ingo Naujoks, Julia Schäfle, Veit Stübner, Christoph Tomanek
09:50
Na krok od neba
Na krok od neba
79%
Všetky, 2011, 65 minut<br />Hraju Enrico Iannello, Gianmarco Pozzoli, Francesco Salvi, Daniele Liotti, Terence Hill
10:55
Duel
Duel
Všetky, 30 minut
11:25
Všade dobre, doma naj
Všade dobre, doma naj
Všetky, 35 minut
12:00
Správy RTVS
Správy RTVS
Všetky, 25 minut
12:25
Dámsky klub
Dámsky klub
Všetky, 90 minut
13:55
Tajomstvo mojej kuchyne
Tajomstvo mojej kuchyne
Všetky, 45 minut
14:40
Zdravá maškrta
Zdravá maškrta
Všetky, 20 minut
15:00
Don Matteo
Don Matteo
Iné, 2011, 60 minut<br />Hraju Terence Hill, Nino Frassica, Simone Montedoro, Natalie Guetta, Pamela Saino
16:00
Správy RTVS
Správy RTVS
Všetky, 30 minut
16:30
Bez batožiny
Bez batožiny
Dokumentárny, 30 minut
17:00
Detektívi zo severu
Detektívi zo severu
Všetky, 2018, 50 minut<br />Hraju Sven Martinek, Ingo Naujoks, Julia Schäfle, Veit Stübner, Christoph Tomanek
50
Krátke správy RTVS
Krátke správy RTVS
Všetky, 5 minut
17:55
Duel
Duel
Všetky, 30 minut
18:25
Všade dobre, doma naj
Všade dobre, doma naj
Všetky, 33 minut
58
Krátke počasie
Krátke počasie
Všetky, 2 minut
19:00
Správy RTVS
Správy RTVS
Všetky, 55 minut
19:55
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 20 minut
20:15
Počasie
Počasie
Všetky, 15 minut
20:30
Oktopus
Oktopus
Všetky, 65 minut
21:35
Oktopus
Oktopus
Všetky, 60 minut
22:35
Miesto zločinu Ostrava
Miesto zločinu Ostrava
Všetky, 65 minut
23:40
Lietajúci Škót
Lietajúci Škót
65%
Závody, 2006, 100 minut<br />Hraju Jonny Lee Miller, Sean Brown, Joseph Carney, Crawford McInally-Kier, Jan Plazalski
Notifikacia na e-mail
01:20
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
Notifikacia na e-mail
02:10
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 20 minut
Notifikacia na e-mail
30
Počasie
Počasie
Všetky, 5 minut
Notifikacia na e-mail
02:35
Na krok od neba
Na krok od neba
79%
Všetky, 2011, 80 minut<br />Hraju Enrico Iannello, Gianmarco Pozzoli, Francesco Salvi, Daniele Liotti, Terence Hill
Notifikacia na e-mail
55
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
Notifikacia na e-mail
10
Smotánka
Smotánka
Všetky, 55 minut
04:05
Adela show
Adela show
Všetky, 65 minut
05:10
Oteckovia
Oteckovia
Všetky, 50 minut
06:00
Druhý dych
Druhý dych
Všetky, 40 minut
06:40
Túžba tela
Túžba tela
Všetky, 45 minut
07:25
Túžba tela
Túžba tela
Všetky, 50 minut
08:15
Krok za krokom
Krok za krokom
Všetky, 1994, 20 minut<br />Hraju Patrick Duffy, Suzanne Somers, Staci Keanan, Sasha Mitchell, Brandon Call
08:35
Krok za krokom
Krok za krokom
68%
Všetky, 1994, 45 minut<br />Hraju Patrick Duffy, Suzanne Somers, Staci Keanan, Sasha Mitchell, Brandon Call
09:20
Krok za krokom
Krok za krokom
61%
Všetky, 1994, 45 minut<br />Hraju Patrick Duffy, Suzanne Somers, Staci Keanan, Sasha Mitchell, Brandon Call
10:05
Chicago Fire
Chicago Fire
Všetky, 2017, 65 minut
11:10
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch
Všetky, 45 minut
11:55
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch
Všetky, 65 minut
13:00
Oteckovia
Oteckovia
Všetky, 70 minut
14:10
Keď kvitne láska
Keď kvitne láska
Všetky, 2014, 65 minut<br />Hraju Ozge Gurel, Serkan Çayoglu, Nilperi Sahinkaya, Daghan Külegeç, Nihal Isiksaçan
15:15
Keď kvitne láska
Keď kvitne láska
Všetky, 2014, 50 minut<br />Hraju Ozge Gurel, Serkan Çayoglu, Nilperi Sahinkaya, Daghan Külegeç, Nihal Isiksaçan
16:05
Túžba tela
Túžba tela
Všetky, 60 minut
17:05
Túžba tela
Túžba tela
Všetky, 60 minut
18:05
Chicago Fire
Chicago Fire
Všetky, 2017, 55 minut
19:00
Keď kvitne láska
Keď kvitne láska
Všetky, 2014, 55 minut<br />Hraju Ozge Gurel, Serkan Çayoglu, Nilperi Sahinkaya, Daghan Külegeç, Nihal Isiksaçan
19:55
Keď kvitne láska
Keď kvitne láska
Všetky, 2014, 60 minut<br />Hraju Ozge Gurel, Serkan Çayoglu, Nilperi Sahinkaya, Daghan Külegeç, Nihal Isiksaçan
20:55
Krok za krokom
Krok za krokom
Všetky, 1994, 30 minut<br />Hraju Patrick Duffy, Suzanne Somers, Staci Keanan, Sasha Mitchell, Brandon Call
21:25
Krok za krokom
Krok za krokom
44%
Všetky, 1994, 30 minut<br />Hraju Patrick Duffy, Suzanne Somers, Staci Keanan, Sasha Mitchell, Brandon Call
21:55
Priatelia
Priatelia
84%
Všetky, 1997, 30 minut<br />Hraju Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry
22:25
Priatelia
Priatelia
83%
Všetky, 1997, 30 minut<br />Hraju Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry
22:55
New Amsterdam
New Amsterdam
Všetky, 2022, 55 minut<br />Hraju Ryan Eggold, Janet Montgomery, Freema Agyeman, Jocko Sims, Tyler Labine
23:50
Keď kvitne láska
Keď kvitne láska
Všetky, 2014, 60 minut<br />Hraju Ozge Gurel, Serkan Çayoglu, Nilperi Sahinkaya, Daghan Külegeç, Nihal Isiksaçan
Notifikacia na e-mail
00:50
Keď kvitne láska
Keď kvitne láska
Všetky, 2014, 35 minut<br />Hraju Ozge Gurel, Serkan Çayoglu, Nilperi Sahinkaya, Daghan Külegeç, Nihal Isiksaçan
Notifikacia na e-mail
01:25
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch
Všetky, 45 minut
Notifikacia na e-mail
02:10
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch
Všetky, 35 minut
Notifikacia na e-mail
02:45
Smotánka
Smotánka
Všetky, 65 minut
Notifikacia na e-mail
03:50
Adela show
Adela show
Všetky, 80 minut
Notifikacia na e-mail
06:00
Zázračný miniateliér
Zázračný miniateliér
Umenie, 10 minut
06:10
Čím cestovať
Čím cestovať
Dokumentárny, 10 minut
06:20
Jurošík
Jurošík
Všetky, 1991, 10 minut
30
Jurošík
Jurošík
Všetky, 1991, 5 minut
35
Bob a Bobek na cestách
Bob a Bobek na cestách
Animovaný, 2004, 5 minut
06:40
Lilin ostrov pokladov
Lilin ostrov pokladov
Animovaný, 2014, 10 minut<br />Hraju Orlagh O'Keefe, Peter Mullan, Stephen Fry, Annette Crosbie, Tameka Empson
06:50
Príbehy z čarovnej záhrady
Príbehy z čarovnej záhrady
Animovaný, 2019, 10 minut
07:00
Bella a Sebastián
Bella a Sebastián
Animovaný, 2017, 15 minut<br />Hraju Jessica Kardos, Brittany Drisdelle, Mark Camacho, Angela Galuppo, Sonja Ball
07:15
Bella a Sebastián
Bella a Sebastián
Animovaný, 2017, 15 minut<br />Hraju Jessica Kardos, Brittany Drisdelle, Mark Camacho, Angela Galuppo, Sonja Ball
07:30
Živá panoráma
Živá panoráma
Počasie, 30 minut
00
Hírek
Hírek
Všetky, 5 minut
08:05
Rusínsky magazín
Rusínsky magazín
Všetky, 25 minut
08:30
Ukrajinský magazín
Ukrajinský magazín
Aktuality, 30 minut
09:00
Regina
Regina
Všetky, 55 minut
09:55
Vojvodkyňa z Amalfi
Vojvodkyňa z Amalfi
Všetky, 1979, 95 minut
30
Obedníček
Obedníček
Všetky, 5 minut
35
Píkova zoo
Píkova zoo
Animovaný, 2018, 5 minut<br />Hraju Michael McElhatton, Yvonne Wan, Ely Solan
11:40
Pa a Pi
Pa a Pi
Animovaný, 1986, 10 minut
11:50
Trpaslíci
Trpaslíci
Všetky, 10 minut
12:00
Živá panoráma
Živá panoráma
Počasie, 15 minut
12:15
Cyklopotulky
Cyklopotulky
Dokumentárny, 15 minut
12:30
Experiment
Experiment
Všetky, 30 minut
13:00
Slovenskí archeológovia
Slovenskí archeológovia
Dokumentárny, 40 minut
13:40
Návraty k hereckým legendám
Návraty k hereckým legendám
Dokumentárny, 30 minut
14:10
Radosť zo života
Radosť zo života
Dokumentárny, 45 minut
14:55
Tajomstvá vesmíru
Tajomstvá vesmíru
Dokumentárny, 60 minut
15:55
Cesty za umením
Cesty za umením
Dokumentárny, 35 minut
16:30
Regina
Regina
Všetky, 60 minut
17:30
Autosalón
Autosalón
Voľný čas, 25 minut
17:55
Vat
Vat
Veda, 35 minut
30
Večerníček
Večerníček
Pre deti, 5 minut
35
Píkova zoo
Píkova zoo
Animovaný, 2018, 5 minut<br />Hraju Michael McElhatton, Yvonne Wan, Ely Solan
18:40
Lilin ostrov pokladov
Lilin ostrov pokladov
Animovaný, 2014, 10 minut<br />Hraju Orlagh O'Keefe, Peter Mullan, Stephen Fry, Annette Crosbie, Tameka Empson
50
Fidlibumove pokusy
Fidlibumove pokusy
Všetky, 5 minut
18:55
Príbehy z čarovnej záhrady
Príbehy z čarovnej záhrady
Animovaný, 2019, 15 minut
19:10
Bella a Sebastián
Bella a Sebastián
Animovaný, 2017, 10 minut<br />Hraju Jessica Kardos, Brittany Drisdelle, Mark Camacho, Angela Galuppo, Sonja Ball
19:20
Bella a Sebastián
Bella a Sebastián
Animovaný, 2017, 15 minut<br />Hraju Jessica Kardos, Brittany Drisdelle, Mark Camacho, Angela Galuppo, Sonja Ball
19:35
Čím cestovať
Čím cestovať
Dokumentárny, 10 minut
19:45
Zázračný miniateliér
Zázračný miniateliér
Umenie, 15 minut
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
Všetky, 7 minut
07
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker
Súťaže, 3 minut
20:10
Nočná mora diktátorov
Nočná mora diktátorov
Dokumentárny, 55 minut
21:05
Diablovo priznanie
Diablovo priznanie
Dokumentárny, 55 minut
22:00
Večera s Havranom
Večera s Havranom
Všetky, 75 minut
23:15
Malý zúrivý Robinson
Malý zúrivý Robinson
Dokumentárny, 75 minut
Notifikacia na e-mail
00:30
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
Notifikacia na e-mail
01:20
Hírek
Hírek
Všetky, 6 minut
Notifikacia na e-mail
03:15
Chlpatí šampióni I
Chlpatí šampióni I
Všetky, 55 minut
04:10
Ničitelia mýtov: Epické pokusy
Ničitelia mýtov: Epické pokusy
Dokumentárny, 40 minut
04:50
Bez servítky
Bez servítky
Všetky, 70 minut
06:00
Nákupné maniačky
Nákupné maniačky
Všetky, 90 minut
07:30
Letecké katastrofy
Letecké katastrofy
Dokumentárny, 65 minut
08:35
Extrémni nájomníci
Extrémni nájomníci
Dokumentárny, 45 minut
09:20
Vražedné čísla
Vražedné čísla
74%
Všetky, 2006, 60 minut<br />Hraju Rob Morrow, David Krumholtz, Judd Hirsch, Alimi Ballard, Navi Rawat
10:20
Vražedné čísla
Vražedné čísla
76%
Všetky, 2006, 60 minut<br />Hraju Rob Morrow, David Krumholtz, Judd Hirsch, Alimi Ballard, Navi Rawat
11:20
Riskuj
Riskuj
Všetky, 50 minut
12:10
Extrémne prípady
Extrémne prípady
Dokumentárny, 85 minut
13:35
Geissenovci - Ťažký život milionárov VIII
Geissenovci - Ťažký život milionárov VIII
53%
Všetky, 2011, 60 minut<br />Hraju Ben Bledsoe, Carmen Geiss, Davina Shakira Geiss, Robert Geiss, Shania Tyra Geiss
14:35
Policajti v akcii
Policajti v akcii
42%
Všetky, 2016, 65 minut<br />Hraju Michal Domonkos, Filip Kois, Michal Domonkoš, Andy Morávek
15:40
Moja mama varí lepšie ako tvoja
Moja mama varí lepšie ako tvoja
Všetky, 65 minut
16:45
Letecké katastrofy
Letecké katastrofy
Dokumentárny, 60 minut
17:45
Geissenovci - Ťažký život milionárov VIII
Geissenovci - Ťažký život milionárov VIII
53%
Všetky, 2011, 60 minut<br />Hraju Ben Bledsoe, Carmen Geiss, Davina Shakira Geiss, Robert Geiss, Shania Tyra Geiss
18:45
Naši
Naši
Všetky, 45 minut
19:30
Profesionáli
Profesionáli
Všetky, 60 minut
20:30
Čo sme komu všetci urobili
Čo sme komu všetci urobili
Všetky, 2022, 135 minut
22:45
Železné srdce
Železné srdce
77%
Všetky, 2014, 170 minut<br />Hraju Brad Pitt, Shia LaBeouf, Logan Lerman, Michael Pena, Jon Bernthal
01:35
Profesionáli
Profesionáli
Všetky, 55 minut
Notifikacia na e-mail
02:30
Mafstory
Mafstory
Všetky, 45 minut
Notifikacia na e-mail
03:15
Chlpatí šampióni I
Chlpatí šampióni I
Všetky, 50 minut
Notifikacia na e-mail
03:40
Susedia
Susedia
Všetky, 2006, 35 minut
04:15
Oggy a šváby
Oggy a šváby
Animovaný, 2022, 50 minut<br />Hraju Kaycie Chase
05:05
Bernieho dobrodružstvá
Bernieho dobrodružstvá
Animovaný, 2021, 10 minut<br />Hraju Richard Méril
05:15
Zig a Sharko
Zig a Sharko
100%
Animovaný, 2010, 45 minut
06:00
Aj múdry schybí
Aj múdry schybí
Všetky, 45 minut
06:45
Susedia
Susedia
Všetky, 2006, 35 minut
07:20
Susedia
Susedia
Všetky, 2006, 40 minut
08:00
Kredenc
Kredenc
Všetky, 55 minut
08:55
Partička
Partička
Všetky, 80 minut
10:15
Mladý Sheldon
Mladý Sheldon
Všetky, 2019, 20 minut<br />Hraju Iain Armitage, Zoe Perry, Lance Barber, Montana Jordan, Raegan Revord
10:35
Mladý Sheldon
Mladý Sheldon
Všetky, 2019, 35 minut<br />Hraju Iain Armitage, Zoe Perry, Lance Barber, Montana Jordan, Raegan Revord
11:10
M.A.S.H
M.A.S.H
75%
Všetky, 1973, 20 minut<br />Hraju Alan Alda, Wayne Rogers, McLean Stevenson, Loretta Swit, Larry Linville
11:30
M.A.S.H
M.A.S.H
Všetky, 1973, 40 minut<br />Hraju Alan Alda, Wayne Rogers, McLean Stevenson, Loretta Swit, Larry Linville
12:10
Dva a pol chlapa
Dva a pol chlapa
81%
Všetky, 2006, 30 minut<br />Hraju Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Melanie Lynskey, J.D. Walsh
12:40
Dva a pol chlapa
Dva a pol chlapa
76%
Všetky, 2006, 20 minut<br />Hraju Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Conchata Ferrell, April Bowlby
13:00
Teória veľkého tresku
Teória veľkého tresku
Všetky, 2019, 30 minut<br />Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar
13:30
Teória veľkého tresku
Teória veľkého tresku
Všetky, 2019, 25 minut<br />Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar
13:55
Teória veľkého tresku
Teória veľkého tresku
Všetky, 2019, 30 minut<br />Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar
14:25
Teória veľkého tresku
Teória veľkého tresku
Všetky, 2019, 25 minut<br />Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar
14:50
Teória veľkého tresku
Teória veľkého tresku
Všetky, 2019, 25 minut<br />Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar
15:15
Teória veľkého tresku
Teória veľkého tresku
Všetky, 2019, 30 minut<br />Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar
15:45
Priatelia
Priatelia
82%
Všetky, 1996, 30 minut<br />Hraju Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry
16:15
Priatelia
Priatelia
86%
Všetky, 1997, 30 minut<br />Hraju Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry
16:45
Dva a pol chlapa
Dva a pol chlapa
80%
Všetky, 2006, 30 minut<br />Hraju Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Marin Hinkle, Conchata Ferrell
17:15
Dva a pol chlapa
Dva a pol chlapa
74%
Všetky, 2007, 30 minut<br />Hraju Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Conchata Ferrell, Holland Taylor
17:45
S
S
77%
Všetky, 1973, 30 minut<br />Hraju Alan Alda, Wayne Rogers, McLean Stevenson, Loretta Swit, Larry Linville
18:15
M.A.S.H
M.A.S.H
79%
Všetky, 1973, 30 minut<br />Hraju Alan Alda, Wayne Rogers, McLean Stevenson, Loretta Swit, Larry Linville
18:45
Mladý Sheldon
Mladý Sheldon
Všetky, 2019, 30 minut<br />Hraju Iain Armitage, Zoe Perry, Lance Barber, Montana Jordan, Raegan Revord
19:15
Mladý Sheldon
Mladý Sheldon
Všetky, 2019, 25 minut<br />Hraju Iain Armitage, Zoe Perry, Lance Barber, Montana Jordan, Raegan Revord
19:40
Susedia
Susedia
Všetky, 2006, 50 minut
20:30
Matrix Revolutions
Matrix Revolutions
67%
Všetky, 2003, 155 minut<br />Hraju Mary Alice, Tanveer K. Atwal, Helmut Bakaitis, Daniel Bernhardt, Kate Beahan
23:05
Nakazení: Pacient nula
Nakazení: Pacient nula
Všetky, 2018, 95 minut<br />Hraju Natalie Dormer, Matt Smith, Stanley Tucci, Clive Standen, John Bradley
Notifikacia na e-mail
00:40
UEFA EURO 2024: Magazín
UEFA EURO 2024: Magazín
Šport, 25 minut
Notifikacia na e-mail
01:05
Športové noviny
Športové noviny
Všetky, 10 minut
Notifikacia na e-mail
01:15
Susedia
Susedia
Všetky, 2006, 35 minut
Notifikacia na e-mail
01:50
Silvánovci
Silvánovci
57%
Všetky, 1996, 105 minut<br />Hraju Marián Labuda
Notifikacia na e-mail
03:35
Susedia
Susedia
Všetky, 2006, 40 minut
Notifikacia na e-mail
03:30
Tenet
Tenet
Všetky, 2020, 150 minut<br />Hraju Juhan Ulfsak, Jefferson Hall, Ivo Uukkivi
06:00
Moonage Daydream
Moonage Daydream
Dokumentárny, 2023, 130 minut<br />Hraju David Bowie, Trevor Bolder, Ken Fordham, Mike Garson, John 'Hutch' Hutchinson
08:10
Dej mi své jméno
Dej mi své jméno
71%
Všetky, 2017, 130 minut<br />Hraju Armie Hammer, Timothée Chalamet, Michael Stuhlbarg, Amira Casar, Esther Garrel
10:20
Croodsovi: Nový věk
Croodsovi: Nový věk
Animovaný, 2018, 95 minut<br />Hraju Catherine Keener, Ryan Reynolds, Nicolas Cage, Emma Stone
11:55
Peníze těch tupců
Peníze těch tupců
Všetky, 2023, 100 minut<br />Hraju Clancy Brown, Shailene Woodley, America Ferrera, Vincent D'Onofrio, Seth Rogen
13:35
Skús ma rozosmiať
Skús ma rozosmiať
68%
Všetky, 2011, 115 minut<br />Hraju Adam Sandler, Jennifer Aniston, Nicole Kidman, Nick Swardson, Brooklyn Decker
15:30
Charlie a továreň na čokoládu
Charlie a továreň na čokoládu
66%
Všetky, 2005, 115 minut<br />Hraju Johnny Depp, Freddie Highmore, David Kelly, Helena Bonham Carter, Noah Taylor
17:25
Večer z nádvoria
Večer z nádvoria
Iné, 2024, 40 minut<br />Hraju John Oliver, Rose Byrne, David Costabile, Adam Pally, Roy Wood Jr.
18:05
Venom
Venom
76%
Všetky, 2018, 115 minut<br />Hraju Tom Hardy, Michelle Williams, Riz Ahmed
20:00
Nevyjasněné zločiny Roberta Dursta
Nevyjasněné zločiny Roberta Dursta
Dokumentárny, 2024, 50 minut<br />Hraju J. Patrick Burns, Robert Durst, Andrew Jarecki
20:50
Veľké malé klamstvá
Veľké malé klamstvá
Všetky, 2019, 45 minut<br />Hraju Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Shailene Woodley, Laura Dern, Zoe Kravitz
21:35
Kráľ Staten Islandu
Kráľ Staten Islandu
80%
Všetky, 2020, 135 minut<br />Hraju Pete Davidson, Bel Powley, Ricky Velez, Lou Wilson, Moises Arias
23:50
Mníška
Mníška
67%
Všetky, 2018, 95 minut
Notifikacia na e-mail
01:25
Prepadovka 2
Prepadovka 2
78%
Všetky, 2014, 145 minut<br />Hraju Iko Uwais, Arifin Putra, Tio Pakusodewo, Oka Antara, Alex Abbad
Notifikacia na e-mail
03:50
Dej mi své jméno
Dej mi své jméno
71%
Všetky, 2017, 130 minut<br />Hraju Armie Hammer, Timothée Chalamet, Michael Stuhlbarg, Amira Casar, Esther Garrel
Notifikacia na e-mail
04:00
Záznam TB/Štúdio TA3
Záznam TB/Štúdio TA3
Všetky, 60 minut
05:00
Hl. správy-záznam
Hl. správy-záznam
Všetky, 30 minut
05:30
Záznam TB/Štúdio TA3
Záznam TB/Štúdio TA3
Všetky, 30 minut
06:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
06:30
Šport+
Šport+
Všetky, 30 minut
07:00
Ranné správy
Ranné správy
Všetky, 15 minut
07:15
Raňajky
Raňajky
Všetky, 15 minut
07:30
Ranné správy
Ranné správy
Všetky, 15 minut
07:45
Raňajky
Raňajky
Všetky, 15 minut
08:00
Ranné správy
Ranné správy
Všetky, 15 minut
08:15
Raňajky
Raňajky
Všetky, 15 minut
08:30
Ranné správy
Ranné správy
Všetky, 15 minut
08:45
Raňajky
Raňajky
Všetky, 15 minut
09:00
Štúdio TA3/Raňajky
Štúdio TA3/Raňajky
Všetky, 30 minut
09:30
Téma
Téma
Všetky, 60 minut
10:30
Štúdio TA3
Štúdio TA3
Všetky, 30 minut
11:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
11:30
Štúdio TA3
Štúdio TA3
Všetky, 30 minut
12:00
Žurnál
Žurnál
Všetky, 20 minut
12:20
Šport
Šport
Šport, 10 minut
12:30
Téma
Téma
Všetky, 30 minut
13:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
13:30
Motoring
Motoring
Iné, 30 minut
14:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
14:30
Naše potraviny
Naše potraviny
Všetky, 15 minut
14:45
Biznis
Biznis
Všetky, 15 minut
15:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
15:30
Správy/Štúdio TA3
Správy/Štúdio TA3
Všetky, 30 minut
16:00
Žurnál
Žurnál
Všetky, 20 minut
16:20
Šport
Šport
Šport, 10 minut
16:30
Svet dnes
Svet dnes
Všetky, 30 minut
17:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
17:30
Investujeme
Investujeme
Všetky, 30 minut
18:00
Ekonomika+/Financie+
Ekonomika+/Financie+
Všetky, 30 minut
18:30
Hlavné správy
Hlavné správy
Všetky, 25 minut
18:55
Šport
Šport
Šport, 15 minut
19:10
Svet dnes
Svet dnes
Všetky, 20 minut
19:30
Štúdio TA3
Štúdio TA3
Všetky, 20 minut
19:50
Téma dňa s Petrom Bielikom
Téma dňa s Petrom Bielikom
Všetky, 40 minut
20:30
Showbiz
Showbiz
Iné, 30 minut
21:00
Král na ťahu
Král na ťahu
Všetky, 60 minut
22:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
22:30
Šport+
Šport+
Všetky, 30 minut
23:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
23:30
Hl. správy-záznam
Hl. správy-záznam
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
00:00
Téma/Štúdio TA3
Téma/Štúdio TA3
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
00:30
Hl. správy-záznam
Hl. správy-záznam
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
01:00
Šport+
Šport+
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
01:30
Hl. správy-záznam
Hl. správy-záznam
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
02:00
Téma dňa s Petrom Bielikom
Téma dňa s Petrom Bielikom
Všetky, 40 minut
Notifikacia na e-mail
02:40
Štúdio TA3
Štúdio TA3
Všetky, 20 minut
Notifikacia na e-mail
03:00
Svet dnes
Svet dnes
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
03:30
Hl. správy-záznam
Hl. správy-záznam
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
03:55
Súdna sieň
Súdna sieň
Všetky, 45 minut
04:40
Prvé oddelenie
Prvé oddelenie
Všetky, 2009, 40 minut<br />Hraju Peter Rúfus, Ondrej Daniš, Ján Dobrík
05:20
Diagnóza: Vražda
Diagnóza: Vražda
Všetky, 2000, 40 minut<br />Hraju Dick Van Dyke, Victoria Rowell, Charlie Schlatter, Barry Van Dyke, Chad Michael Murray
06:00
Diagnóza: Vražda
Diagnóza: Vražda
Všetky, 2000, 65 minut<br />Hraju Dick Van Dyke, Victoria Rowell, Charlie Schlatter, Barry Van Dyke, Chad Michael Murray
07:05
Súdna sieň
Súdna sieň
Všetky, 65 minut
08:10
Prvé oddelenie
Prvé oddelenie
Všetky, 2009, 70 minut<br />Hraju Peter Rúfus, Ondrej Daniš, Ján Dobrík
09:20
Vraždy v Midsomeri
Vraždy v Midsomeri
Všetky, 2017, 145 minut<br />Hraju Neil Dudgeon, Nick Hendrix, Fiona Dolman, Manjinder Virk, Callum Blake
11:45
Diagnóza: Vražda
Diagnóza: Vražda
59%
Všetky, 2000, 65 minut<br />Hraju Dick Van Dyke, Victoria Rowell, Charlie Schlatter, Barry Van Dyke, Leila Kenzle
12:50
Diagnóza: Vražda
Diagnóza: Vražda
59%
Všetky, 2000, 65 minut<br />Hraju Dick Van Dyke, Victoria Rowell, Charlie Schlatter, Barry Van Dyke, Leila Kenzle
13:55
Dr. House
Dr. House
87%
Všetky, 2010, 60 minut<br />Hraju Hugh Laurie, Lisa Edelstein, Omar Epps, Robert Sean Leonard, Jennifer Morrison
14:55
Dr. House
Dr. House
90%
Všetky, 2010, 60 minut<br />Hraju Hugh Laurie, Lisa Edelstein, Omar Epps, Robert Sean Leonard, Jennifer Morrison
15:55
Vraždy v Midsomeri
Vraždy v Midsomeri
77%
Všetky, 2003, 125 minut<br />Hraju John Nettles, Daniel Casey, Jane Wymark, Laura Howard, Honor Blackman
18:00
Vražedné čísla
Vražedné čísla
74%
Všetky, 2006, 65 minut<br />Hraju Rob Morrow, David Krumholtz, Judd Hirsch, Alimi Ballard, Navi Rawat
19:05
Vražedné čísla
Vražedné čísla
78%
Všetky, 2006, 65 minut<br />Hraju Rob Morrow, David Krumholtz, Judd Hirsch, Alimi Ballard, Navi Rawat
20:10
Dr. House
Dr. House
86%
Všetky, 2010, 55 minut<br />Hraju Hugh Laurie, Lisa Edelstein, Omar Epps, Robert Sean Leonard, Jennifer Morrison
21:05
Dr. House
Dr. House
84%
Všetky, 2010, 55 minut<br />Hraju Hugh Laurie, Lisa Edelstein, Omar Epps, Robert Sean Leonard, Jennifer Morrison
22:00
CSI: Kriminálka Miami
CSI: Kriminálka Miami
75%
Všetky, 2007, 60 minut<br />Hraju David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Khandi Alexander, Jonathan Togo
23:00
Súkromné očko
Súkromné očko
Šport, 2020, 60 minut<br />Hraju Jason Priestley, Cindy Sampson, Barry Flatman, Samantha Wan, Ruth Goodwin
00:00
Jedna svadba, jeden pohreb
Jedna svadba, jeden pohreb
Dokumentárny, 2018, 60 minut
Notifikacia na e-mail
01:00
Policajti v akcii
Policajti v akcii
42%
Všetky, 2016, 90 minut<br />Hraju Michal Domonkos, Filip Kois, Michal Domonkoš, Andy Morávek
Notifikacia na e-mail
02:30
Myšlienky vraha
Myšlienky vraha
89%
Všetky, 2011, 45 minut<br />Hraju Joe Mantegna, Paget Brewster, Shemar Moore, Matthew Gray Gubler, Kirsten Vangsness
Notifikacia na e-mail
03:15
Jedna svadba, jeden pohreb
Jedna svadba, jeden pohreb
Dokumentárny, 2018, 40 minut
Notifikacia na e-mail
55
Súdna sieň
Súdna sieň
Všetky, 45 minut
Notifikacia na e-mail
02:20
Dobré ráno
Dobré ráno
Všetky, 152 minut
04:52
Na stopě
Na stopě
Iné, 23 minut
05:17
Černé ovce
Černé ovce
Iné, 15 minut
05:32
Události v regionech
Události v regionech
Všetky, 27 minut
05:59
Studio 6
Studio 6
Zábavný program, 181 minut
09:00
Zdravotní škola
Zdravotní škola
Všetky, 2021, 50 minut<br />Hraju Jens Jřrn Spottag, Molly Blixt Egelind, Jesper Groth, Benedikte Hansen, Mikkel Hilgart
09:50
Svůdnice na šest
Svůdnice na šest
Všetky, 1976, 40 minut
10:30
Všechnopárty
Všechnopárty
Zábavný program, 55 minut
11:25
Postřehy odjinud
Postřehy odjinud
Cestovanie, 6 minut
11:31
AZ-kvíz
AZ-kvíz
Vzdelávanie, 29 minut
12:00
Zprávy ve 12
Zprávy ve 12
Všetky, 20 minut
12:20
Předpověď počasí, sportovní zprávy
Předpověď počasí, sportovní zprávy
Počasie, 10 minut
12:30
Sama doma
Sama doma
Iné, 95 minut
14:05
Ružový panter
Ružový panter
76%
Všetky, 1963, 115 minut<br />Hraju David Niven, Peter Sellers, Robert Wagner, Capucine, Brenda De Banzie
16:00
Zdravotní škola
Zdravotní škola
Všetky, 2021, 45 minut<br />Hraju Jens Jřrn Spottag, Molly Blixt Egelind, Jesper Groth, Benedikte Hansen, Mikkel Hilgart
16:45
Na cestě po Amerických Panenských ostrovech
Na cestě po Amerických Panenských ostrovech
Náboženstvo, 30 minut
17:15
AZ-kvíz
AZ-kvíz
Vzdelávanie, 25 minut
17:40
Černé ovce
Černé ovce
Iné, 20 minut
18:00
Události v regionech
Události v regionech
Všetky, 25 minut
18:25
Kde domov můj?
Kde domov můj?
Všetky, 30 minut
55
Události za okamžik a počasí
Události za okamžik a počasí
Všetky, 5 minut
19:00
Události
Události
Všetky, 56 minut
19:56
Branky, body, vteřiny
Branky, body, vteřiny
Šport, 14 minut
20:10
Čierni baróni
Čierni baróni
79%
Všetky, 1992, 100 minut<br />Hraju Pavel Landovský, Bronislav Poloczek, Alois Švehlík, Jiří Schmitzer, Miroslav Donutil
21:50
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
Komédia, 75 minut
05
Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
Všetky, 2 minut
Notifikacia na e-mail
23:07
Komisař Moulin
Komisař Moulin
80%
Iné, 2006, 91 minut<br />Hraju Yves Rénier, Clément Michu, Régis Ander, Bernard Rosselli, Alice Béat
Notifikacia na e-mail
00:38
AZ-kvíz
AZ-kvíz
Vzdelávanie, 27 minut
Notifikacia na e-mail
01:05
V kondici
V kondici
Všetky, 20 minut
Notifikacia na e-mail
01:25
Zajímavosti z regionů
Zajímavosti z regionů
Cestovanie, 25 minut
Notifikacia na e-mail
01:50
Přes nový práh
Přes nový práh
Dokumentárny, 25 minut
Notifikacia na e-mail
02:15
Dobré ráno
Dobré ráno
Všetky, 151 minut
Notifikacia na e-mail
03:36
Historie.cs
Historie.cs
Dokumentárny, 54 minut
04:30
V kondici
V kondici
Všetky, 17 minut
04:47
Cesty
Cesty
Dokumentárny, 20 minut
05:08
Věčně zelení senioři
Věčně zelení senioři
Dokumentárny, 22 minut
05:30
Proč jsme tak naštvané
Proč jsme tak naštvané
Dokumentárny, 29 minut
05:59
Dobré ráno
Dobré ráno
Zábavný program, 151 minut
08:30
Serengeti
Serengeti
Dokumentárny, 2021, 55 minut
09:25
Výborná SHOW
Výborná SHOW
Šport, 46 minut
10:11
Dunhuang: perla Hedvábné cesty (2/2)
Dunhuang: perla Hedvábné cesty (2/2)
Dokumentárny, 54 minut
11:05
Rozluštěné poklady VII
Rozluštěné poklady VII
Dokumentárny, 50 minut
11:55
Park superlativů - národní park Wood Buffalo
Park superlativů - národní park Wood Buffalo
Dokumentárny, 32 minut
12:27
Nedej se
Nedej se
Iné, 19 minut
12:46
Nedej se: Občanské noviny
Nedej se: Občanské noviny
Iné, 9 minut
12:55
Království divočiny: Včelojed chocholatý
Království divočiny: Včelojed chocholatý
Dokumentárny, 26 minut
13:21
Divoké světy
Divoké světy
Dokumentárny, 46 minut
14:07
Vládci Třetí říše
Vládci Třetí říše
Dokumentárny, 53 minut
15:00
24 hodin pražského metra
24 hodin pražského metra
Dokumentárny, 27 minut
15:27
Příběhy divočiny
Příběhy divočiny
Dokumentárny, 54 minut
16:21
Největší apokalypsy dějin
Největší apokalypsy dějin
Dokumentárny, 2001, 54 minut<br />Hraju Melissa Berry, Hermione Norris, Michael Baillie, Mira Bar-Matthews, Hala Barakat
17:15
Věčný Egypt
Věčný Egypt
Dokumentárny, 55 minut
18:10
Planeta pokladů
Planeta pokladů
Dokumentárny, 50 minut
19:00
Cyklotoulky
Cyklotoulky
Dokumentárny, 15 minut
19:15
Křesťanský magazín
Křesťanský magazín
Náboženstvo, 26 minut
19:41
Postřehy odjinud
Postřehy odjinud
Cestovanie, 9 minut
19:50
Zprávy v českém znakovém jazyce
Zprávy v českém znakovém jazyce
Všetky, 10 minut
20:00
Hrdinové legend
Hrdinové legend
Hudba, 60 minut
21:00
Plavba za ledem
Plavba za ledem
Dokumentárny, 55 minut
21:55
Zázraky lidského génia II
Zázraky lidského génia II
Dokumentárny, 55 minut
22:50
Agent Hamilton
Agent Hamilton
Všetky, 2022, 45 minut<br />Hraju Jakob Oftebro, Nina Zanjani, Jörgen Thorsson, Felice Jankell, Annika Hallin
23:35
Zapomenuté příběhy 2. světové války
Zapomenuté příběhy 2. světové války
Dokumentárny, 55 minut
Notifikacia na e-mail
00:30
Antropocén - věk člověka
Antropocén - věk člověka
Dokumentárny, 55 minut
Notifikacia na e-mail
01:25
Žiješ jenom 2x
Žiješ jenom 2x
Dokumentárny, 25 minut
Notifikacia na e-mail
01:50
Žijeme s vírou
Žijeme s vírou
Dokumentárny, 27 minut
Notifikacia na e-mail
02:17
Na moll
Na moll
Hudba, 43 minut
Notifikacia na e-mail
03:00
Sváteční slovo spirituála Biskupského gymnázia v Brně Pavla Konzbula
Sváteční slovo spirituála Biskupského gymnázia v Brně Pavla Konzbula
Iné, 6 minut
Notifikacia na e-mail
03:06
Popcorn
Popcorn
Dokumentárny, 29 minut
Notifikacia na e-mail
03:35
Jenom žena?
Jenom žena?
Dokumentárny, 26 minut
Notifikacia na e-mail
03:45
Closer
Closer
79%
Všetky, 2011, 40 minut<br />Hraju Kyra Sedgwick, J.K. Simmons, Corey Reynolds, Robert Gossett, G.W. Bailey
04:25
Jak se staví sen
Jak se staví sen
Všetky, 25 minut
04:50
Rozpal to, šéfe!
Rozpal to, šéfe!
Všetky, 65 minut
55
Nový den
Nový den
Všetky, 5 minut
06:00
Nový den
Nový den
Všetky, 65 minut
07:05
M*A*S*H
M*A*S*H
Všetky, 20 minut
07:25
M*A*S*H
M*A*S*H
Všetky, 30 minut
07:55
M*A*S*H
M*A*S*H
Všetky, 35 minut
08:30
M*A*S*H
M*A*S*H
Všetky, 30 minut
09:00
M*A*S*H
M*A*S*H
Všetky, 30 minut
09:30
Lež na pláži
Lež na pláži
Všetky, 2024, 65 minut
10:35
Policie Hamburk
Policie Hamburk
Všetky, 2013, 60 minut<br />Hraju Sanna Englund, Matthias Schloo, Gerit Kling, Serhat Çokgezen, Janette Rauch
11:35
Policie Hamburk
Policie Hamburk
Všetky, 2013, 60 minut<br />Hraju Sanna Englund, Matthias Schloo, Janette Rauch, Serhat Çokgezen, Gerit Kling
12:35
Týždeň s...(Farnosť: Dežerice/NR)
Týždeň s...(Farnosť: Dežerice/NR)
Všetky, 2011, 55 minut<br />Hraju Kyra Sedgwick, J.K. Simmons, Corey Reynolds, Robert Gossett, G.W. Bailey
13:30
Komisár Rex
Komisár Rex
83%
Všetky, 1995, 60 minut<br />Hraju Tobias Moretti, Karl Markovics, Wolf Bachofner, Gerhard Zemann, Fritz Muliar
14:30
Policie v akci
Policie v akci
Dokumentárny, 65 minut
15:35
Ano, šéfe!
Ano, šéfe!
Všetky, 65 minut
16:40
Inkognito
Inkognito
Všetky, 75 minut
17:55
Prostřeno!
Prostřeno!
Všetky, 57 minut
52
Počasí
Počasí
Všetky, 3 minut
18:55
HLAVNÍ ZPRÁVY
HLAVNÍ ZPRÁVY
Všetky, 45 minut
19:40
Krimi zprávy
Krimi zprávy
Všetky, 15 minut
19:55
SHOWTIME
SHOWTIME
Všetky, 20 minut
20:15
Zoo
Zoo
Všetky, 85 minut
21:40
7 pádů Honzy Dědka
7 pádů Honzy Dědka
Všetky, 70 minut
22:50
7 pádů Honzy Dědka
7 pádů Honzy Dědka
Všetky, 70 minut
00:00
Ano, šéfe!
Ano, šéfe!
Všetky, 65 minut
Notifikacia na e-mail
01:05
Policie v akci
Policie v akci
Dokumentárny, 60 minut
Notifikacia na e-mail
02:05
Policie Hamburk
Policie Hamburk
Všetky, 2013, 60 minut<br />Hraju Sanna Englund, Matthias Schloo, Gerit Kling, Serhat Çokgezen, Janette Rauch
Notifikacia na e-mail
03:05
Policie Hamburk
Policie Hamburk
Všetky, 2013, 60 minut<br />Hraju Sanna Englund, Matthias Schloo, Janette Rauch, Serhat Çokgezen, Gerit Kling
Notifikacia na e-mail
03:50
Ordinace v růžové zahradě
Ordinace v růžové zahradě
Iné, 2009, 55 minut
04:45
Novashopping
Novashopping
Iné, 70 minut
05:55
Snídaně
Snídaně
Všetky, 160 minut
08:35
Ulice
Ulice
35%
Iné, 2005, 65 minut<br />Hraju Ilona Svobodová, Adrian Jastraban, Jaroslava Obermaierová, Václav Svoboda
09:40
Zlatá labuť
Zlatá labuť
Všetky, 75 minut
10:55
Bostonské vraždy
Bostonské vraždy
Všetky, 2015, 50 minut<br />Hraju Angie Harmon, Sasha Alexander, Jordan Bridges, Idara Victor, Bruce McGill
11:45
Tescoma s chutí
Tescoma s chutí
Všetky, 15 minut
12:00
Polední Televizní noviny
Polední Televizní noviny
Všetky, 20 minut
12:20
Ordinace v růžové zahradě
Ordinace v růžové zahradě
Iné, 2009, 80 minut
13:40
CSI Miami
CSI Miami
76%
Iné, 2006, 50 minut<br />Hraju David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Khandi Alexander, Jonathan Togo
14:30
CSI Miami
CSI Miami
72%
Iné, 2006, 60 minut<br />Hraju David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Khandi Alexander, Jonathan Togo
15:30
Výměna manželek IX
Výměna manželek IX
Všetky, 87 minut
57
Odpolední Počasí
Odpolední Počasí
Všetky, 3 minut
17:00
Odpolední Televizní noviny
Odpolední Televizní noviny
Všetky, 30 minut
17:30
Na lovu IV
Na lovu IV
Všetky, 60 minut
18:30
Ulice
Ulice
35%
Iné, 2005, 60 minut<br />Hraju Ilona Svobodová, Adrian Jastraban, Jaroslava Obermaierová, Václav Svoboda
19:30
Televizní noviny
Televizní noviny
Všetky, 50 minut
20:20
Jedna rodina
Jedna rodina
Všetky, 80 minut
21:40
Survivor Česko & Slovensko
Survivor Česko & Slovensko
Všetky, 120 minut
23:40
CSI Miami
CSI Miami
76%
Iné, 2006, 60 minut<br />Hraju David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Khandi Alexander, Jonathan Togo
Notifikacia na e-mail
00:40
CSI Miami
CSI Miami
72%
Iné, 2006, 60 minut<br />Hraju David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Khandi Alexander, Jonathan Togo
Notifikacia na e-mail
01:40
Specialisté
Specialisté
Všetky, 45 minut
Notifikacia na e-mail
02:25
Víkend
Víkend
Iné, 35 minut
Notifikacia na e-mail
03:00
Ulice
Ulice
35%
Iné, 2005, 45 minut<br />Hraju Ilona Svobodová, Adrian Jastraban, Jaroslava Obermaierová, Václav Svoboda
Notifikacia na e-mail
03:45
Ordinace v růžové zahradě
Ordinace v růžové zahradě
Iné, 2009, 60 minut
Notifikacia na e-mail
03:00
Snooker
Snooker
Šport, 120 minut
05:00
Cyklistika
Cyklistika
Iné, 60 minut
06:00
Cyklistika
Cyklistika
Iné, 60 minut
07:00
Snooker
Snooker
Šport, 90 minut
08:30
Motorky
Motorky
Šport, 90 minut
10:00
Snooker
Snooker
Šport, 60 minut
11:00
Snooker
Snooker
Šport, 180 minut
14:00
Vytrvalostní závody
Vytrvalostní závody
Šport, 90 minut
15:30
Snooker
Snooker
Šport, 180 minut
18:30
Atletika
Atletika
Iné, 75 minut
19:45
Snooker
Snooker
Šport, 195 minut
23:00
Vytrvalostní závody
Vytrvalostní závody
Šport, 60 minut
00:00
Motorky
Motorky
Šport, 30 minut
Notifikacia na e-mail
00:30
Cyklistika
Cyklistika
Iné, 60 minut
Notifikacia na e-mail
01:30
Motorky
Motorky
Šport, 90 minut
Notifikacia na e-mail
03:00
Snooker
Snooker
Šport, 120 minut
Notifikacia na e-mail
03:45
Aljaška: Noví osadníci
Aljaška: Noví osadníci
Dokumentárny, 45 minut
04:30
Svědkem katastrofy
Svědkem katastrofy
Dokumentárny, 45 minut
05:15
Dokonalý vůz
Dokonalý vůz
Dokumentárny, 45 minut
06:00
Skvělý dr. Pol
Skvělý dr. Pol
Dokumentárny, 60 minut
07:00
Tajemství oceánů
Tajemství oceánů
Dokumentárny, 60 minut
08:00
Tajemství oceánů
Tajemství oceánů
Dokumentárny, 60 minut
09:00
Aljaška: Noví osadníci
Aljaška: Noví osadníci
Dokumentárny, 60 minut
10:00
Záchrana na zledovatělé silnici
Záchrana na zledovatělé silnici
Dokumentárny, 60 minut
11:00
Vyšetřování leteckých neštěstí
Vyšetřování leteckých neštěstí
Dokumentárny, 60 minut
12:00
Vyšetřování leteckých neštěstí
Vyšetřování leteckých neštěstí
Dokumentárny, 60 minut
13:00
Nacistické megastavby
Nacistické megastavby
Iné, 60 minut
14:00
Indie z výšky
Indie z výšky
Dokumentárny, 60 minut
15:00
Továrna na jídlo: USA
Továrna na jídlo: USA
Dokumentárny, 2015, 30 minut
15:30
Továrna na jídlo: USA
Továrna na jídlo: USA
Dokumentárny, 2015, 30 minut
16:00
Jak chytit pašeráka
Jak chytit pašeráka
Dokumentárny, 60 minut
17:00
Vězněm v cizině: Zločin a trest
Vězněm v cizině: Zločin a trest
Dokumentárny, 2018, 60 minut
18:00
Vyšetřování leteckých neštěstí
Vyšetřování leteckých neštěstí
Dokumentárny, 60 minut
19:00
Jedinečné letiště v Dubaji
Jedinečné letiště v Dubaji
Iné, 60 minut
20:00
2. světová válka z výšky
2. světová válka z výšky
Dokumentárny, 60 minut
21:00
Druhá světová válka: Peklo v hlubinách
Druhá světová válka: Peklo v hlubinách
Dokumentárny, 60 minut
22:00
Podivná druhá světová válka
Podivná druhá světová válka
Dokumentárny, 60 minut
23:00
Nacistický tábor smrti: velký únik
Nacistický tábor smrti: velký únik
Dokumentárny, 60 minut
00:00
Apokalypsa: 2. světová válka
Apokalypsa: 2. světová válka
Všetky, 45 minut
Notifikacia na e-mail
00:45
Druhá světová válka: Peklo v hlubinách
Druhá světová válka: Peklo v hlubinách
Dokumentárny, 45 minut
Notifikacia na e-mail
01:30
Vězněm v cizině
Vězněm v cizině
Dokumentárny, 45 minut
Notifikacia na e-mail
02:15
Zabezpečení letiště: Peru
Zabezpečení letiště: Peru
Iné, 45 minut
Notifikacia na e-mail
03:00
Jak chytit pašeráka
Jak chytit pašeráka
Dokumentárny, 45 minut
Notifikacia na e-mail
03:45
Aljaška: Noví osadníci
Aljaška: Noví osadníci
Dokumentárny, 45 minut
Notifikacia na e-mail
04:00
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
04:50
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 15 minut
05:05
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
05:55
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 10 minut
06:05
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
06:55
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 10 minut
07:05
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
07:55
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 10 minut
08:05
Futbal - Highlighty Bundesligy
Futbal - Highlighty Bundesligy
Šport, 55 minut
09:00
Športuj pre radosť
Športuj pre radosť
Šport, 20 minut
09:20
O športe
O športe
Šport, 60 minut
10:20
Športové ozveny
Športové ozveny
Všetky, 30 minut
10:50
E-šport - Majstrovstvá Slovenska 2024 v digitálnom motošporte
E-šport - Majstrovstvá Slovenska 2024 v digitálnom motošporte
Šport, 65 minut
11:55
Cyklopotulky
Cyklopotulky
Dokumentárny, 10 minut
12:05
Motorizmus - FIM Endurance World Championship (EWC) 2024
Motorizmus - FIM Endurance World Championship (EWC) 2024
Šport, 95 minut
13:40
Šport minulých liet
Šport minulých liet
Dokumentárny, 10 minut
13:50
Futbal - Highlighty Niké ligy
Futbal - Highlighty Niké ligy
Šport, 65 minut
14:55
OH 2024 - Cesta do Paríža
OH 2024 - Cesta do Paríža
Dokumentárny, 20 minut
15:15
Basketbal - Talianska liga 2023/24 (LBA)
Basketbal - Talianska liga 2023/24 (LBA)
Šport, 100 minut
16:55
Futbal - Highlighty Ligy majstrov
Futbal - Highlighty Ligy majstrov
Šport, 25 minut
17:20
Futbal - Highlighty Ligy majstrov
Futbal - Highlighty Ligy majstrov
Šport, 30 minut
17:50
Niké - palubovka 2024
Niké - palubovka 2024
Šport, 130 minut
20:00
Plážový volejbal - B.P.Tour Elite16
Plážový volejbal - B.P.Tour Elite16
Šport, 50 minut
20:50
Futbal - Highlighty La Ligy
Futbal - Highlighty La Ligy
Šport, 55 minut
21:45
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 10 minut
21:55
Atletika - Diamantová liga 2024
Atletika - Diamantová liga 2024
Iné, 120 minut
23:55
Motorizmus - FIA World Endurance Championship 2024 (WEC)
Motorizmus - FIA World Endurance Championship 2024 (WEC)
Šport, 90 minut
Notifikacia na e-mail
01:25
Plážový volejbal - B.P.Tour Elite16
Plážový volejbal - B.P.Tour Elite16
Šport, 50 minut
Notifikacia na e-mail
02:15
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 55 minut
Notifikacia na e-mail
03:10
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 10 minut
Notifikacia na e-mail
03:20
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
Notifikacia na e-mail
01:45
112
112
Dokumentárny, 175 minut
04:40
Mesto tieňov
Mesto tieňov
Všetky, 2008, 65 minut<br />Hraju Ivo Heller, Ladislav Hrušovský, Róbert Jakab
05:45
NCIS: Los Angeles
NCIS: Los Angeles
Všetky, 2023, 40 minut<br />Hraju Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, Medalion Rahimi, Caleb Castille
06:25
NCIS: Los Angeles
NCIS: Los Angeles
Všetky, 2023, 40 minut<br />Hraju Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, Medalion Rahimi, Caleb Castille
07:05
Špecialisti
Špecialisti
Všetky, 45 minut
07:50
Bostonské vraždy
Bostonské vraždy
80%
Všetky, 2012, 40 minut<br />Hraju Angie Harmon, Sasha Alexander, Brian Goodman, Jordan Bridges, Lee Thompson Young
08:30
Bostonské vraždy
Bostonské vraždy
79%
Všetky, 2012, 40 minut<br />Hraju Angie Harmon, Sasha Alexander, Brian Goodman, Jordan Bridges, Lee Thompson Young
09:10
Kosti
Kosti
70%
Všetky, 2006, 45 minut<br />Hraju Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Eric Millegan, T.J. Thyne
09:55
Kosti
Kosti
70%
Všetky, 2006, 40 minut<br />Hraju Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Eric Millegan, T.J. Thyne
10:35
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
82%
Všetky, 2005, 40 minut<br />Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette, Sean Murray
11:15
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
85%
Všetky, 2005, 40 minut<br />Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette, Sean Murray
11:55
Policajné prípady
Policajné prípady
Všetky, 65 minut
13:00
Policajné prípady
Policajné prípady
Všetky, 60 minut
14:00
V mene zákona
V mene zákona
Všetky, 2009, 65 minut
15:05
Kosti
Kosti
69%
Všetky, 2006, 60 minut<br />Hraju Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Eric Millegan, T.J. Thyne
16:05
Kosti
Kosti
69%
Golf, 2006, 55 minut<br />Hraju Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Eric Millegan, T.J. Thyne
17:00
Mentalista
Mentalista
86%
Všetky, 2009, 60 minut<br />Hraju Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman, Amanda Righetti
18:00
Mentalista
Mentalista
83%
Všetky, 2009, 60 minut<br />Hraju Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman, Amanda Righetti
19:00
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
79%
Všetky, 2005, 55 minut<br />Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette, Sean Murray
19:55
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
80%
Všetky, 2005, 60 minut<br />Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette, Sean Murray
20:55
NCIS: Los Angeles
NCIS: Los Angeles
Všetky, 2023, 55 minut<br />Hraju Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, Medalion Rahimi, Caleb Castille
21:50
NCIS: Los Angeles
NCIS: Los Angeles
Všetky, 2023, 60 minut<br />Hraju Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, Medalion Rahimi, Caleb Castille
22:50
Kosti
Kosti
69%
Všetky, 2006, 50 minut<br />Hraju Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Eric Millegan, T.J. Thyne
23:40
Kosti
Kosti
69%
Golf, 2006, 45 minut<br />Hraju Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Eric Millegan, T.J. Thyne
Notifikacia na e-mail
00:25
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
79%
Všetky, 2005, 40 minut<br />Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette, Sean Murray
Notifikacia na e-mail
01:05
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
80%
Všetky, 2005, 40 minut<br />Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette, Sean Murray
Notifikacia na e-mail
01:45
112
112
Dokumentárny, 175 minut
Notifikacia na e-mail
03:35
Tenis - Billie Jean King Cup
Tenis - Billie Jean King Cup
Tenis, 110 minut
05:25
Tenis - Billie Jean King Cup
Tenis - Billie Jean King Cup
Tenis, 80 minut
06:45
Tenis - Billie Jean King Cup
Tenis - Billie Jean King Cup
Tenis, 115 minut
08:40
Hokej - Reprezentácia
Hokej - Reprezentácia
Šport, 135 minut
10:55
Futbal - 2. liga
Futbal - 2. liga
Všetky, 115 minut
12:50
Hokej - SHL
Hokej - SHL
Šport, 175 minut
15:45
Basketbal - Liga Endesa
Basketbal - Liga Endesa
Šport, 105 minut
17:30
Štúdio - Hokej Extraliga
Štúdio - Hokej Extraliga
Šport, 30 minut
18:00
Hokej - Extraliga
Hokej - Extraliga
Šport, 215 minut
21:35
Hokej - Reprezentácia
Hokej - Reprezentácia
Šport, 140 minut
23:55
FIS Svetový pohár slalom ženy
FIS Svetový pohár slalom ženy
Všetky, 50 minut
Notifikacia na e-mail
00:45
FIS Svetový pohár slalom ženy
FIS Svetový pohár slalom ženy
Všetky, 85 minut
Notifikacia na e-mail
02:10
Futbal - 2. liga
Futbal - 2. liga
Všetky, 110 minut
Notifikacia na e-mail
09:00
ATP250: BMW Open (1. semifinále)
ATP250: BMW Open (1. semifinále)
Tenis, 120 minut
11:00
ATP250: BMW Open (2. semifinále)
ATP250: BMW Open (2. semifinále)
Tenis, 120 minut
13:00
ATP250: BMW Open (finále)
ATP250: BMW Open (finále)
Tenis, 120 minut
15:00
Magazín Champions League
Magazín Champions League
Šport, 30 minut
15:30
Týden v motorsportu
Týden v motorsportu
Šport, 30 minut
16:00
LM: FC Barcelona-Paris Saint-Germain
LM: FC Barcelona-Paris Saint-Germain
Šport, 145 minut
18:25
ČAAF: ISMM Ostrava Steelers-Vysočina Gladiators
ČAAF: ISMM Ostrava Steelers-Vysočina Gladiators
Šport, 150 minut
20:55
EL: Real Madrid-Baskonia Vitoria Gasteiz/Virtus Bologna
EL: Real Madrid-Baskonia Vitoria Gasteiz/Virtus Bologna
Šport, 125 minut
23:00
ATP250: Tiriac Open (finále)
ATP250: Tiriac Open (finále)
Tenis, 120 minut
03:20
Noční program
Noční program
Všetky, 220 minut
07:00
Sevilla FC - RCD Mallorca
Sevilla FC - RCD Mallorca
Šport, 105 minut
08:45
Athletic Bilbao - Granada CF
Athletic Bilbao - Granada CF
Šport, 120 minut
10:45
Magazín Ligy mistrů UEFA
Magazín Ligy mistrů UEFA
Šport, 30 minut
11:15
Bundesliga special
Bundesliga special
Šport, 30 minut
11:45
Bundesliga Highlights
Bundesliga Highlights
Šport, 60 minut
12:45
Olympiakos Pireus U19 - AC Milán U19
Olympiakos Pireus U19 - AC Milán U19
Šport, 120 minut
14:45
Valencia CF - Real Betis
Valencia CF - Real Betis
Šport, 120 minut
16:45
Cagliari Calcio - Juventus FC
Cagliari Calcio - Juventus FC
Šport, 120 minut
18:45
Made In Italy - Nahitan Nández
Made In Italy - Nahitan Nández
Šport, 15 minut
19:00
VfL Wolfsburg - VfL Bochum
VfL Wolfsburg - VfL Bochum
Šport, 120 minut
21:00
Girona FC - Cádiz CF
Girona FC - Cádiz CF
Šport, 105 minut
22:45
LaLiga World
LaLiga World
Šport, 30 minut
23:15
LaLiga Chronicles
LaLiga Chronicles
Šport, 30 minut
Notifikacia na e-mail
23:45
Werder Brémy - VfB Stuttgart
Werder Brémy - VfB Stuttgart
Šport, 105 minut
Notifikacia na e-mail
01:30
Union Berlín - Bayern Mnichov
Union Berlín - Bayern Mnichov
Šport, 110 minut
Notifikacia na e-mail
03:20
Noční program
Noční program
Všetky, 220 minut
Notifikacia na e-mail
02:50
Noční program
Noční program
Všetky, 250 minut
07:00
AC Milán - Inter Milán
AC Milán - Inter Milán
Šport, 105 minut
08:45
AS Řím - Bologna FC
AS Řím - Bologna FC
Šport, 120 minut
10:45
LaLiga FANS
LaLiga FANS
Šport, 30 minut
11:15
Getafe CF - Real Sociedad
Getafe CF - Real Sociedad
Šport, 105 minut
13:00
US Salernitana 1919 - ACF Fiorentina
US Salernitana 1919 - ACF Fiorentina
Šport, 120 minut
15:00
AC Monza Brianza - Atalanta Bergamo
AC Monza Brianza - Atalanta Bergamo
Šport, 105 minut
16:45
Real Madrid - FC Barcelona
Real Madrid - FC Barcelona
Šport, 120 minut
18:45
LaLiga World
LaLiga World
Šport, 30 minut
19:15
LaLiga Chronicles
LaLiga Chronicles
Šport, 30 minut
19:45
Magazín Ligy mistrů UEFA
Magazín Ligy mistrů UEFA
Šport, 30 minut
20:15
TSG Hoffenheim - Borussia Mönchengladbach
TSG Hoffenheim - Borussia Mönchengladbach
Šport, 105 minut
22:00
Janov CFC - SS Lazio
Janov CFC - SS Lazio
Šport, 105 minut
23:45
Bundesliga special
Bundesliga special
Šport, 30 minut
Notifikacia na e-mail
00:15
Bundesliga Highlights
Bundesliga Highlights
Šport, 60 minut
Notifikacia na e-mail
01:15
Hamburger SV - Holstein Kiel
Hamburger SV - Holstein Kiel
Šport, 95 minut
Notifikacia na e-mail
02:50
Noční program
Noční program
Všetky, 250 minut
Notifikacia na e-mail
01:35
NHL play-off
NHL play-off
Šport, 160 minut
04:15
Žabiny Brno - USK Praha
Žabiny Brno - USK Praha
Šport, 105 minut
06:00
Noční program
Noční program
Všetky, 60 minut
07:00
Toulouse FC - Olympique Marseille
Toulouse FC - Olympique Marseille
Šport, 105 minut
08:45
Ligue 1 Highlights
Ligue 1 Highlights
Šport, 60 minut
09:45
GÓÓÓL
GÓÓÓL
Šport, 45 minut
10:30
FA Cup Highlights
FA Cup Highlights
Šport, 30 minut
11:00
Rhein-Neckar Löwen - MT Melsungen
Rhein-Neckar Löwen - MT Melsungen
Šport, 90 minut
12:30
NBA Triple
NBA Triple
Šport, 30 minut
13:00
Carolina Hurricanes - New York Islanders
Carolina Hurricanes - New York Islanders
Šport, 105 minut
14:45
Žabiny Brno - USK Praha
Žabiny Brno - USK Praha
Šport, 105 minut
16:30
PFL 3
PFL 3
Šport, 150 minut
19:00
Boston Bruins - Toronto Maple Leafs
Boston Bruins - Toronto Maple Leafs
Šport, 100 minut
20:40
AJ Auxerre - Stade Lavallois
AJ Auxerre - Stade Lavallois
Šport, 125 minut
22:45
Trenčín - Košice
Trenčín - Košice
Šport, 170 minut
01:35
Minnesota Timberwolves - Phoenix Suns
Minnesota Timberwolves - Phoenix Suns
Šport, 150 minut
Notifikacia na e-mail
05
NHL play-off
NHL play-off
Šport, 180 minut
04:05
NHL play-off
NHL play-off
Šport, 160 minut
06:05
Noční program
Noční program
Všetky, 55 minut
00
Sportovní noviny
Sportovní noviny
Všetky, 5 minut
07:05
Žabiny Brno - USK Praha
Žabiny Brno - USK Praha
Šport, 100 minut
08:45
Absa Cape Epic Best of WOMEN
Absa Cape Epic Best of WOMEN
Dokumentárny, 30 minut
09:15
Boston Bruins - Toronto Maple Leafs
Boston Bruins - Toronto Maple Leafs
Šport, 105 minut
00
Ranní Sportovní noviny
Ranní Sportovní noviny
Všetky, 5 minut
11:05
Dallas Stars - Vegas Golden Knights
Dallas Stars - Vegas Golden Knights
Šport, 115 minut
00
Polední Sportovní noviny
Polední Sportovní noviny
Všetky, 5 minut
13:05
Füchse Berlin - THW Kiel
Füchse Berlin - THW Kiel
Šport, 90 minut
14:35
GÓÓÓL
GÓÓÓL
Šport, 40 minut
15:15
1:1 Sport Show (64)
1:1 Sport Show (64)
Šport, 35 minut
15:50
Carolina Hurricanes - New York Islanders
Carolina Hurricanes - New York Islanders
Šport, 105 minut
17:35
NHL News
NHL News
Šport, 15 minut
17:50
KP TANY Brno - Sokol Hradec Králové
KP TANY Brno - Sokol Hradec Králové
Šport, 100 minut
19:30
Cayacing Ardeche & Trail Running Lyon
Cayacing Ardeche & Trail Running Lyon
Dokumentárny, 30 minut
20:00
Manchester City - Chelsea FC
Manchester City - Chelsea FC
Šport, 120 minut
00
Sportovní noviny
Sportovní noviny
Všetky, 5 minut
22:05
Ligue 1 Highlights
Ligue 1 Highlights
Šport, 55 minut
00
Sportovní noviny
Sportovní noviny
Všetky, 5 minut
23:05
NHL News
NHL News
Šport, 15 minut
Notifikacia na e-mail
23:20
Carolina Hurricanes - New York Islanders
Carolina Hurricanes - New York Islanders
Šport, 100 minut
Notifikacia na e-mail
01:00
Spade poker show 2024
Spade poker show 2024
Šport, 35 minut
Notifikacia na e-mail
01:35
Florida Panthers - Tampa Bay Lightning
Florida Panthers - Tampa Bay Lightning
Šport, 150 minut
Notifikacia na e-mail
07:00
Dep. Alaves - Atletico Madrid
Dep. Alaves - Atletico Madrid
Všetky, 115 minut
08:55
Zostrihy 2. - 4. ligy
Zostrihy 2. - 4. ligy
Všetky, 30 minut
09:25
Blackburn - Sheffield Wednesday
Blackburn - Sheffield Wednesday
Šport, 115 minut
11:20
Manchester City - West Ham
Manchester City - West Ham
Všetky, 115 minut
13:15
Zostrihy 2. - 4. ligy
Zostrihy 2. - 4. ligy
Všetky, 30 minut
13:45
Middlesbrough - Leeds
Middlesbrough - Leeds
Šport, 115 minut
15:40
Eintracht Frankfurt - FC Augsburg
Eintracht Frankfurt - FC Augsburg
Všetky, 115 minut
17:35
Zostrihy 2. - 4. ligy
Zostrihy 2. - 4. ligy
Všetky, 30 minut
18:05
Oxford - Stevenage
Oxford - Stevenage
Všetky, 115 minut
20:00
Highlights - Francúzsko
Highlights - Francúzsko
Všetky, 45 minut
20:45
Serie A / November 2023
Serie A / November 2023
Všetky, 10 minut
20:55
Leicester - Southampton
Leicester - Southampton
Šport, 125 minut
23:00
1. FC Heidenheim - RB Leipzig
1. FC Heidenheim - RB Leipzig
Všetky, 110 minut
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
0:00
1:00
2:00
3:00
BRATISLAVA - Nikoleta Dolli Kortišová aktuálne čelí obrovskej paľbe kritiky. Môže za to šk...
V televíznom vysielaní si osobnosť speváka Dušana Grúňa pripomenie Dvojka dnes – v pondel...
NEW YORK - V týchto dňoch sa už oči väčšiny olympionikov sústredia na vrchol tejto sezóny,...
PRAHA - Rok 2024 je k herečke Kateřine Brožovej (56)nemilosrdný. Najprv sa musela rýchlo v...
Programová ponuka nespravodajských programov RTVS sa od piatka do nedele v prime-time teš...