Million Dollar Baby
85%
11:55 - 14:15
AMC
Dr. House
93%
13:55 - 14:55
WAU
Noviny TV JOJ
92%
19:30 - 20:20
JOJ
Priatelia
92%
16:15 - 16:45
TV Dajto
Teória veľkého tresku
91%
13:50 - 14:20
TV Dajto
Monk
89%
15:25 - 16:10
ORF1
Futurama
88%
17:50 - 18:20
Prima Cool
Monk
87%
13:20 - 14:00
ORF1
Hvězdná brána
87%
15:20 - 16:15
Prima Cool
TV Program
Včera, 08.05.
Dnes, 09.05.
Zajtra, 10.05.
Sobota, 11.05.
Nedeľa, 12.05.
Pondelok, 13.05.
Utorok, 14.05.
Streda, 15.05.
Štvrtok, 16.05.
Piatok, 17.05.
Sobota, 18.05.
Nedeľa, 19.05.
Pondelok, 20.05.
Utorok, 21.05.
Streda, 22.05.
Štvrtok, 23.05.
Kategórie staníc
slovenské
české
filmové a seriálové
športové
detské
dokumentárne
spravodajské
hudobné
ostatné
hd programy
pre dospelých
Večerný program
Nastaviť stanice
TV magazín
Zobrazenie:
3:06
3:06
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
0:00
1:00
2:00
3:00
03:40
Rodinné prípady
Rodinné prípady
Dokumentárny, 80 minut
05:00
Televízne noviny
Televízne noviny
Všetky, 60 minut
06:00
Teleráno
Teleráno
Všetky, 145 minut
08:25
Na nože III
Na nože III
Všetky, 75 minut
09:40
Mama na prenájom
Mama na prenájom
Všetky, 60 minut
10:40
Dunaj, k vašim službám
Dunaj, k vašim službám
Všetky, 80 minut
12:00
Televízne noviny 12
Televízne noviny 12
Všetky, 10 minut
12:10
Susedia
Susedia
Všetky, 2006, 45 minut
12:55
Mentalista
Mentalista
83%
Všetky, 2010, 60 minut<br />Hraju Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman, Amanda Righetti
13:55
Mentalista
Mentalista
84%
Všetky, 2010, 60 minut<br />Hraju Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman, Amanda Righetti
14:55
Susedské prípady
Susedské prípady
Všetky, 55 minut
15:50
Rodinné prípady
Rodinné prípady
Dokumentárny, 70 minut
17:00
Prvé televízne noviny
Prvé televízne noviny
Všetky, 25 minut
17:25
Reflex
Reflex
Verejné udalosti, 30 minut
17:55
Mama na prenájom
Mama na prenájom
Všetky, 65 minut
19:00
Televízne noviny
Televízne noviny
Všetky, 60 minut
20:00
Počasie
Počasie
Všetky, 15 minut
20:15
Športové noviny
Športové noviny
Všetky, 15 minut
20:30
Dunaj, k vašim službám
Dunaj, k vašim službám
Všetky, 85 minut
21:55
Policie Modrava
Policie Modrava
Všetky, 80 minut
23:15
Špecialisti
Špecialisti
Všetky, 65 minut
00:20
Mentalista
Mentalista
83%
Všetky, 2010, 55 minut<br />Hraju Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman, Amanda Righetti
01:15
Mentalista
Mentalista
84%
Všetky, 2010, 60 minut<br />Hraju Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman, Amanda Righetti
02:15
Policie Modrava
Policie Modrava
Všetky, 60 minut
03:15
Susedské prípady
Susedské prípady
Všetky, 40 minut
Notifikacia na e-mail
55
Rodinné prípady
Rodinné prípady
Dokumentárny, 65 minut
Notifikacia na e-mail
03:50
Bez servítky
Bez servítky
Všetky, 2015, 65 minut
04:55
Noviny TV JOJ
Noviny TV JOJ
Všetky, 50 minut
05:45
Krimi
Krimi
Všetky, 30 minut
06:15
Ranné noviny
Ranné noviny
Všetky, 140 minut
08:35
Bez servítky
Bez servítky
Všetky, 2012, 75 minut
09:50
Súdna sieň
Súdna sieň
Všetky, 130 minut
12:00
Noviny o 12:00
Noviny o 12:00
100%
Všetky, 2013, 25 minut<br />Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Antonina Henderson, Cote de Pablo, Pauley Perrette
12:25
Súdna sieň
Súdna sieň
76%
Všetky, 2003, 35 minut<br />Hraju Charlie Sheen, Ashton Kutcher, Jenna Elfman, Jaime Pressly, Denise Richards
13:00
CSI: Kriminálka Miami
CSI: Kriminálka Miami
84%
Všetky, 2008, 60 minut<br />Hraju David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Khandi Alexander, Jonathan Togo
14:00
Bez servítky
Bez servítky
79%
Všetky, 2012, 70 minut<br />Hraju William Forsythe, Michael Rapaport, Jordana Spiro, James Carpinello, Zach Gilford
15:10
Nákupné maniačky
Nákupné maniačky
93%
Všetky, 2010, 160 minut<br />Hraju Jared Padalecki, Jensen Ackles, Misha Collins, Jim Beaver, Cindy Sampson
17:50
Bez servítky
Bez servítky
95%
Všetky, 2011, 70 minut<br />Hraju Matthew Davis, Nina Dobrev, Paul Wesley, Ian Somerhalder, Steven R. McQueen
19:00
Krimi
Krimi
77%
Všetky, 2005, 30 minut<br />Hraju Kathryn Morris, Daniel Pino, John Finn, Jeremy Ratchford, Thom Barry
19:30
Noviny TV JOJ
Noviny TV JOJ
84%
Všetky, 1994, 50 minut<br />Hraju Tobias Moretti, Karl Markovics, Wolf Bachofner, Gerhard Zemann, Fritz Muliar
20:20
Šport
Šport
Šport, 10 minut
20:30
Najlepšie počasie
Najlepšie počasie
Všetky, 10 minut
20:40
Nemocnica
Nemocnica
Všetky, 2021, 70 minut
21:50
9-1-1
9-1-1
Všetky, 2021, 60 minut<br />Hraju Angela Bassett, Peter Krause, Jennifer Love Hewitt, Oliver Jones, Aisha Hinds
22:50
9-1-1: Texas
9-1-1: Texas
Všetky, 2021, 55 minut
23:45
Myšlienky vraha
Myšlienky vraha
80%
Všetky, 2011, 50 minut<br />Hraju Joe Mantegna, Paget Brewster, Shemar Moore, Matthew Gray Gubler, A.J. Cook
00:35
Riskuj
Riskuj
95%
Všetky, 2013, 45 minut<br />Hraju Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman, Amanda Righetti
01:20
Krimi
Krimi
77%
Všetky, 2005, 30 minut<br />Hraju Kathryn Morris, Daniel Pino, John Finn, Jeremy Ratchford, Thom Barry
01:50
Noviny TV JOJ
Noviny TV JOJ
Všetky, 50 minut
02:40
Nemocnica
Nemocnica
72%
Všetky, 2021, 55 minut<br />Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar
03:35
Bez servítky
Bez servítky
76%
Všetky, 2003, 55 minut<br />Hraju Charlie Sheen, Ashton Kutcher, Jenna Elfman, Jaime Pressly, Denise Richards
Notifikacia na e-mail
03:50
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
04:40
Postav dom, zasaď strom
Postav dom, zasaď strom
Všetky, 40 minut
05:20
Asterix a Obelix: Misia Kleopatra
Asterix a Obelix: Misia Kleopatra
74%
Všetky, 2002, 100 minut<br />Hraju Gérard Depardieu, Christian Clavier, Jamel Debbouze, Monica Bellucci, Alain Chabat
07:00
Ranné správy RTVS
Ranné správy RTVS
Všetky, 90 minut
08:30
Bez batožiny
Bez batožiny
Dokumentárny, 30 minut
09:00
Detektívi zo severu
Detektívi zo severu
Všetky, 2019, 60 minut<br />Hraju Sven Martinek, Ingo Naujoks, Julia Schäfle, Veit Stübner, Christoph Tomanek
10:00
Na krok od neba
Na krok od neba
Všetky, 2019, 60 minut<br />Hraju Francesco Castiglione, Sinja Dieks, Daniele Liotti, Fabrizio Rizzolo, Stefano Rossi Giordani
11:00
Duel
Duel
Všetky, 25 minut
11:25
Všade dobre, doma naj
Všade dobre, doma naj
Všetky, 35 minut
12:00
Správy RTVS
Správy RTVS
Všetky, 25 minut
12:25
Dámsky klub
Dámsky klub
Všetky, 100 minut
14:05
Zdravá maškrta
Zdravá maškrta
Všetky, 25 minut
14:30
Don Matteo
Don Matteo
70%
Iné, 2011, 90 minut<br />Hraju Terence Hill, Nino Frassica, Simone Montedoro, Isabelle Adriani, Natalie Guetta
16:00
Správy RTVS
Správy RTVS
Všetky, 30 minut
16:30
Bez batožiny
Bez batožiny
Dokumentárny, 30 minut
17:00
Detektívi zo severu
Detektívi zo severu
Všetky, 2019, 50 minut<br />Hraju Sven Martinek, Ingo Naujoks, Julia Schäfle, Veit Stübner, Christoph Tomanek
50
Krátke správy RTVS
Krátke správy RTVS
Všetky, 5 minut
17:55
Duel
Duel
Všetky, 30 minut
18:25
Všade dobre, doma naj
Všade dobre, doma naj
Všetky, 33 minut
58
Krátke počasie
Krátke počasie
Všetky, 2 minut
19:00
Správy RTVS
Správy RTVS
Všetky, 55 minut
19:55
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 20 minut
20:15
Počasie
Počasie
Všetky, 15 minut
20:30
Hit roka
Hit roka
Všetky, 70 minut
21:40
Citrónshow
Citrónshow
Šport, 50 minut
22:30
Columbo
Columbo
77%
Iné, 1976, 90 minut<br />Hraju Peter Falk, Jack Cassidy, Bob Dishy, Nehemiah Persoff, Robert Loggia
00:00
Vraždy v Marie-Galante
Vraždy v Marie-Galante
Všetky, 2021, 90 minut<br />Hraju Pascal Légitimus, Anne Caillon, Firmine Richard, France Zobda, Eric Viellard
01:30
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 55 minut
02:25
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 15 minut
02:40
Don Matteo
Don Matteo
70%
Iné, 2011, 90 minut<br />Hraju Terence Hill, Nino Frassica, Simone Montedoro, Isabelle Adriani, Natalie Guetta
04:00
Adela show
Adela show
Všetky, 70 minut
05:10
Oteckovia
Oteckovia
Všetky, 50 minut
06:00
Druhý dych
Druhý dych
Všetky, 45 minut
06:45
Túžba tela
Túžba tela
Všetky, 40 minut
07:25
Túžba tela
Túžba tela
Všetky, 75 minut
08:40
Krok za krokom
Krok za krokom
57%
Všetky, 1995, 45 minut<br />Hraju Patrick Duffy, Suzanne Somers, Staci Keanan, Sasha Mitchell, Brandon Call
09:25
Krok za krokom
Krok za krokom
Všetky, 1995, 40 minut<br />Hraju Patrick Duffy, Suzanne Somers, Staci Keanan, Sasha Mitchell, Brandon Call
10:05
Chicago Fire
Chicago Fire
Všetky, 2018, 65 minut
11:10
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch
Všetky, 45 minut
11:55
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch
Všetky, 65 minut
13:00
Oteckovia
Oteckovia
Všetky, 70 minut
14:10
Keď kvitne láska
Keď kvitne láska
Všetky, 2015, 65 minut<br />Hraju Ozge Gurel, Serkan Çayoglu, Nilperi Sahinkaya, Daghan Külegeç, Nihal Isiksaçan
15:15
Keď kvitne láska
Keď kvitne láska
Všetky, 2015, 50 minut<br />Hraju Ozge Gurel, Serkan Çayoglu, Nilperi Sahinkaya, Daghan Külegeç, Nihal Isiksaçan
16:05
Túžba tela
Túžba tela
Všetky, 55 minut
17:00
Túžba tela
Túžba tela
Všetky, 60 minut
18:00
Chicago Fire
Chicago Fire
Všetky, 2018, 60 minut
19:00
Keď kvitne láska
Keď kvitne láska
Všetky, 2015, 55 minut<br />Hraju Ozge Gurel, Serkan Çayoglu, Nilperi Sahinkaya, Daghan Külegeç, Nihal Isiksaçan
19:55
Keď kvitne láska
Keď kvitne láska
Všetky, 2015, 55 minut<br />Hraju Ozge Gurel, Serkan Çayoglu, Nilperi Sahinkaya, Daghan Külegeç, Nihal Isiksaçan
20:50
Krok za krokom
Krok za krokom
70%
Všetky, 1995, 30 minut<br />Hraju Patrick Duffy, Suzanne Somers, Staci Keanan, Sasha Mitchell, Brandon Call
21:20
Krok za krokom
Krok za krokom
64%
Všetky, 1995, 30 minut<br />Hraju Patrick Duffy, Suzanne Somers, Staci Keanan, Sasha Mitchell, Brandon Call
21:50
Priatelia
Priatelia
85%
Všetky, 1998, 30 minut<br />Hraju Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry
22:20
Priatelia
Priatelia
92%
Všetky, 1998, 30 minut<br />Hraju Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry
22:50
New Amsterdam
New Amsterdam
Všetky, 2023, 55 minut
23:45
Keď kvitne láska
Keď kvitne láska
Všetky, 2015, 55 minut<br />Hraju Ozge Gurel, Serkan Çayoglu, Nilperi Sahinkaya, Daghan Külegeç, Nihal Isiksaçan
00:40
Keď kvitne láska
Keď kvitne láska
Všetky, 2015, 40 minut<br />Hraju Ozge Gurel, Serkan Çayoglu, Nilperi Sahinkaya, Daghan Külegeç, Nihal Isiksaçan
01:20
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch
Všetky, 45 minut
02:05
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch
Všetky, 40 minut
02:45
Smotánka
Smotánka
Všetky, 60 minut
03:45
Adela show
Adela show
Všetky, 85 minut
Notifikacia na e-mail
06:00
Zázračný miniateliér
Zázračný miniateliér
Umenie, 10 minut
06:10
Čím cestovať
Čím cestovať
Dokumentárny, 10 minut
06:20
Jurošík
Jurošík
Všetky, 1991, 10 minut
30
Jurošík
Jurošík
Všetky, 1991, 5 minut
06:35
Bob a Bobek na cestách
Bob a Bobek na cestách
Animovaný, 2004, 10 minut
45
Dimitri
Dimitri
Všetky, 2014, 5 minut
06:50
Príbehy z čarovnej záhrady
Príbehy z čarovnej záhrady
Animovaný, 2019, 10 minut
07:00
Malý rytier Trenk
Malý rytier Trenk
Animovaný, 2011, 30 minut
07:30
Živá panoráma
Živá panoráma
Počasie, 30 minut
00
Hírek
Hírek
Všetky, 5 minut
08:05
Rómsky magazín
Rómsky magazín
Všetky, 25 minut
08:30
Vnímanie
Vnímanie
Dokumentárny, 30 minut
09:00
Kvarteto
Kvarteto
Iné, 25 minut
09:25
Kvarteto
Kvarteto
Iné, 25 minut
09:50
Herecké legendy
Herecké legendy
Dokumentárny, 10 minut
10:00
Rosmersholm
Rosmersholm
Všetky, 1974, 100 minut
11:40
Obedníček
Obedníček
Animovaný, 10 minut
11:50
Odo
Odo
Animovaný, 2021, 10 minut<br />Hraju Shea Brady, Julia Dillon, Teresa Gallagher, Beth Chalmers, Sash Hira
12:00
Živá panoráma
Živá panoráma
Počasie, 30 minut
12:30
Večera s Havranom
Večera s Havranom
Všetky, 95 minut
14:05
Na programe televízia
Na programe televízia
Dokumentárny, 55 minut
15:00
Na programe televízia
Na programe televízia
Dokumentárny, 60 minut
16:00
Svetové vinárske civilizácie
Svetové vinárske civilizácie
Dokumentárny, 30 minut
16:30
Regina
Regina
Všetky, 60 minut
17:30
Retro noviny
Retro noviny
Iné, 25 minut
17:55
Hľadanie stratených svetov
Hľadanie stratených svetov
Dokumentárny, 35 minut
30
Večerníček
Večerníček
Pre deti, 5 minut
18:35
Odo
Odo
Animovaný, 2021, 10 minut<br />Hraju Shea Brady, Julia Dillon, Teresa Gallagher, Beth Chalmers, Sash Hira
45
Dimitri
Dimitri
Všetky, 2014, 5 minut
18:50
Príbehy z čarovnej záhrady
Príbehy z čarovnej záhrady
Animovaný, 2019, 10 minut
19:00
Malý rytier Trenk
Malý rytier Trenk
Animovaný, 2011, 25 minut
19:25
Čím cestovať
Čím cestovať
Dokumentárny, 10 minut
19:35
Zázračný miniateliér
Zázračný miniateliér
Umenie, 15 minut
19:50
Sviatočné slovo
Sviatočné slovo
Iné, 10 minut
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
Všetky, 7 minut
07
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
Súťaže, 3 minut
20:10
Moja diagnóza
Moja diagnóza
Iné, 30 minut
20:40
Skorzeny, najnebezpečnejší muž Európy
Skorzeny, najnebezpečnejší muž Európy
Dokumentárny, 70 minut
21:50
SK dejiny
SK dejiny
Dokumentárny, 55 minut
22:45
Najväčšie kriminálne prípady Slovenska
Najväčšie kriminálne prípady Slovenska
Dokumentárny, 25 minut
23:10
Najväčšie kriminálne prípady Slovenska
Najväčšie kriminálne prípady Slovenska
Dokumentárny, 25 minut
23:35
Najväčšie kriminálne prípady Slovenska
Najväčšie kriminálne prípady Slovenska
Dokumentárny, 25 minut
00:00
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
00:50
Hírek
Hírek
Všetky, 6 minut
03:15
Chlpatí šampióni II
Chlpatí šampióni II
Všetky, 60 minut
04:15
Miláčikovo
Miláčikovo
Všetky, 25 minut
04:40
Extrémni nájomníci VIII
Extrémni nájomníci VIII
Dokumentárny, 20 minut
05:00
Bez servítky
Bez servítky
Všetky, 70 minut
06:10
Nákupné maniačky
Nákupné maniačky
Všetky, 85 minut
07:35
Letecké katastrofy
Letecké katastrofy
Dokumentárny, 80 minut
08:55
Extrémni nájomníci
Extrémni nájomníci
Dokumentárny, 45 minut
09:40
Vražedné čísla
Vražedné čísla
75%
Všetky, 2007, 60 minut<br />Hraju Rob Morrow, David Krumholtz, Judd Hirsch, Alimi Ballard, Dylan Bruno
10:40
Vražedné čísla
Vražedné čísla
73%
Všetky, 2007, 60 minut<br />Hraju Rob Morrow, David Krumholtz, Judd Hirsch, Alimi Ballard, Navi Rawat
11:40
Riskuj
Riskuj
Všetky, 55 minut
12:35
Extrémne prípady
Extrémne prípady
Dokumentárny, 65 minut
13:40
Geissenovci - Ťažký život milionárov IX
Geissenovci - Ťažký život milionárov IX
53%
Všetky, 2011, 60 minut<br />Hraju Ben Bledsoe, Carmen Geiss, Davina Shakira Geiss, Robert Geiss, Shania Tyra Geiss
14:40
Policajti v akcii
Policajti v akcii
42%
Všetky, 2016, 65 minut<br />Hraju Michal Domonkos, Filip Kois, Michal Domonkoš, Andy Morávek
15:45
Moja mama varí lepšie ako tvoja
Moja mama varí lepšie ako tvoja
Všetky, 65 minut
16:50
Letecké katastrofy
Letecké katastrofy
Dokumentárny, 60 minut
17:50
Geissenovci - Ťažký život milionárov IX
Geissenovci - Ťažký život milionárov IX
53%
Všetky, 2011, 60 minut<br />Hraju Ben Bledsoe, Carmen Geiss, Davina Shakira Geiss, Robert Geiss, Shania Tyra Geiss
18:50
Naši
Naši
Všetky, 40 minut
19:30
Profesionáli
Profesionáli
Všetky, 60 minut
20:30
Noc v múzeu
Noc v múzeu
68%
Všetky, 2006, 145 minut<br />Hraju Ben Stiller, Carla Gugino, Dick Van Dyke, Mickey Rooney, Bill Cobbs
22:55
Tropická búrka
Tropická búrka
69%
Všetky, 2008, 125 minut<br />Hraju Jeff Kahn, Robert Downey Jr., Anthony Ruivivar, Jack Black, Jay Baruchel
01:00
Profesionáli
Profesionáli
Všetky, 60 minut
02:00
Mafstory
Mafstory
Všetky, 50 minut
02:50
Kinosála
Kinosála
Všetky, 10 minut
03:00
Chlpatí šampióni II
Chlpatí šampióni II
Všetky, 60 minut
03:45
Susedia
Susedia
Všetky, 2006, 35 minut
04:20
Zig a Sharko
Zig a Sharko
100%
Animovaný, 2010, 45 minut
05:05
Bernieho dobrodružstvá
Bernieho dobrodružstvá
Animovaný, 2021, 10 minut<br />Hraju Richard Méril
05:15
Oggy a šváby
Oggy a šváby
Animovaný, 2022, 45 minut<br />Hraju Kaycie Chase
06:00
Aj múdry schybí
Aj múdry schybí
Všetky, 45 minut
06:45
Susedia
Susedia
Šport, 2006, 35 minut
07:20
Susedia
Susedia
Všetky, 2006, 35 minut
07:55
Kredenc
Kredenc
Všetky, 55 minut
08:50
Partička
Partička
Všetky, 50 minut
09:40
Dva a pol chlapa
Dva a pol chlapa
84%
Všetky, 2008, 20 minut<br />Hraju Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Kimberly Quinn, Eve Gordon
10:00
Dva a pol chlapa
Dva a pol chlapa
82%
Všetky, 2008, 35 minut<br />Hraju Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Conchata Ferrell, Holland Taylor
10:35
M.A.S.H.
M.A.S.H.
73%
Všetky, 1974, 25 minut<br />Hraju Alan Alda, Wayne Rogers, McLean Stevenson, Loretta Swit, Larry Linville
11:00
M.A.S.H.
M.A.S.H.
75%
Všetky, 1974, 40 minut<br />Hraju Alan Alda, Wayne Rogers, McLean Stevenson, Loretta Swit, Larry Linville
11:40
Dva a pol chlapa
Dva a pol chlapa
86%
Všetky, 2008, 15 minut<br />Hraju Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Conchata Ferrell, Melanie Lynskey
11:55
Dva a pol chlapa
Dva a pol chlapa
85%
Všetky, 2008, 45 minut<br />Hraju Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Conchata Ferrell, Jane Lynch
12:40
Teória veľkého tresku
Teória veľkého tresku
89%
Všetky, 2008, 45 minut<br />Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar
13:25
Teória veľkého tresku
Teória veľkého tresku
85%
Všetky, 2008, 25 minut<br />Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar
13:50
Teória veľkého tresku
Teória veľkého tresku
83%
Všetky, 2008, 30 minut<br />Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar
14:20
Teória veľkého tresku
Teória veľkého tresku
83%
Všetky, 2008, 30 minut<br />Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar
14:50
Teória veľkého tresku
Teória veľkého tresku
91%
Všetky, 2008, 25 minut<br />Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar
15:15
Teória veľkého tresku
Teória veľkého tresku
83%
Všetky, 2009, 30 minut<br />Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar
15:45
Priatelia
Priatelia
80%
Všetky, 1997, 30 minut<br />Hraju Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry
16:15
Priatelia
Priatelia
81%
Všetky, 1997, 30 minut<br />Hraju Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry
16:45
Dva a pol chlapa
Dva a pol chlapa
76%
Všetky, 2008, 30 minut<br />Hraju Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Conchata Ferrell, Holland Taylor
17:15
Dva a pol chlapa
Dva a pol chlapa
73%
Všetky, 2008, 30 minut<br />Hraju Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Susan Blakely, Coby Ryan McLaughin
17:45
M.A.S.H
M.A.S.H
77%
Všetky, 1974, 30 minut<br />Hraju Alan Alda, Wayne Rogers, McLean Stevenson, Loretta Swit, Larry Linville
18:15
M.A.S.H
M.A.S.H
78%
Všetky, 1974, 35 minut<br />Hraju Alan Alda, Wayne Rogers, McLean Stevenson, Loretta Swit, Larry Linville
18:50
Mladý Sheldon
Mladý Sheldon
Všetky, 2020, 25 minut<br />Hraju Iain Armitage, Zoe Perry, Lance Barber, Montana Jordan, Raegan Revord
19:15
Mladý Sheldon
Mladý Sheldon
Všetky, 2021, 25 minut<br />Hraju Iain Armitage, Zoe Perry, Lance Barber, Montana Jordan, Raegan Revord
19:40
Susedia
Susedia
Všetky, 2006, 50 minut
20:30
Amazing Spider-Man 2
Amazing Spider-Man 2
73%
Všetky, 2014, 180 minut<br />Hraju Andrew Garfield, Emma Stone, Jamie Foxx, Dane DeHaan, Colm Feore
23:30
Demolátor
Demolátor
70%
Všetky, 1993, 115 minut<br />Hraju Sylvester Stallone, Wesley Snipes, Sandra Bullock, Nigel Hawthorne, Benjamin Bratt
01:25
Góóól!
Góóól!
Šport, 35 minut
02:00
Športové noviny
Športové noviny
Všetky, 10 minut
02:10
Susedia
Susedia
Všetky, 2006, 35 minut
02:45
Silvánovci
Silvánovci
57%
Všetky, 1996, 85 minut<br />Hraju Marián Labuda
03:35
Klub nájemných vrahů
Klub nájemných vrahů
Všetky, 2023, 110 minut<br />Hraju Henry Golding, Daniela Melchior, Sam Neill, Noomi Rapace, Claudio Del Falco
05:25
Před kamerou
Před kamerou
Všetky, 35 minut
06:00
Kovboj Bebop
Kovboj Bebop
81%
Animovaný, 2001, 115 minut<br />Hraju Steven Jay Blum, Kôichi Yamadera, Beau Billingslea, Unshô Ishizuka, Megumi Hayashibara
07:55
Velký George Foreman
Velký George Foreman
Všetky, 2023, 130 minut<br />Hraju Khris Davis, Jasmine Mathews, Matt Jones, Larry Gilliard Jr., John Magaro
10:05
Štěstí chodí po šálcích
Štěstí chodí po šálcích
Všetky, 2023, 90 minut<br />Hraju Kristi Murdock, Jason Cook, Bo Delgado, René Ashton, Tammy-Anne Fortuin
11:35
Na 30 dní zase spolu
Na 30 dní zase spolu
Všetky, 2022, 100 minut<br />Hraju Adrián Suar, Pilar Gamboa, Rocío Hernández, Fernando Straneo, Jorge Suárez
13:15
Aquaman
Aquaman
77%
Všetky, 2018, 140 minut<br />Hraju Jason Momoa, Amber Heard, Willem Dafoe, Patrick Wilson, Nicole Kidman
15:35
Aquaman a ztracené království
Aquaman a ztracené království
Všetky, 2023, 125 minut<br />Hraju Jason Momoa, Patrick Wilson, Yahya Abdul-Mateen II, Amber Heard, Nicole Kidman
17:40
Purpurová barva
Purpurová barva
Všetky, 2023, 140 minut<br />Hraju Fantasia Barrino, Taraji P. Henson, Danielle Brooks, Colman Domingo, Corey Antonio Hawkins
20:00
Taxikáři
Taxikáři
Všetky, 2023, 95 minut<br />Hraju Adrian Ban, Monica Dean, Ioana Bugarin, Eva Cosac, Stefania Cîrcu
21:35
Americký bombový útok: Cesta k 19. dubnu
Americký bombový útok: Cesta k 19. dubnu
Dokumentárny, 2024, 105 minut<br />Hraju Bill Clinton, Jeffrey Toobin, Mike Boettcher, Kathleen Belew, Bob Ricks
23:20
Dávka kultu Synanon: Stal se z léku kult? (1)
Dávka kultu Synanon: Stal se z léku kult? (1)
Dokumentárny, 1976, 60 minut
00:20
Opravár
Opravár
56%
Všetky, 1996, 95 minut<br />Hraju Jim Carrey, Matthew Broderick, Leslie Mann, Jack Black, George Segal
01:55
Zlé sémě se vrací
Zlé sémě se vrací
Všetky, 2022, 90 minut<br />Hraju Mckenna Grace, Michelle Morgan, Ben Ayres, Ella Dixon, Marlowe Zimmerman
03:25
Nejdelší víkend
Nejdelší víkend
Všetky, 2022, 80 minut<br />Hraju Mia Artemis, John Batchelor, Elly Hiraani Clapin, Adam Golledge, Timothy Kersten
Notifikacia na e-mail
04:00
Záznam TB/Štúdio TA3
Záznam TB/Štúdio TA3
Všetky, 60 minut
05:00
Hl. správy-záznam
Hl. správy-záznam
Všetky, 30 minut
05:30
Záznam TB/Štúdio TA3
Záznam TB/Štúdio TA3
Všetky, 30 minut
06:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
06:30
Šport+
Šport+
Všetky, 30 minut
07:00
Ranné správy
Ranné správy
Všetky, 15 minut
07:15
Raňajky
Raňajky
Všetky, 15 minut
07:30
Ranné správy
Ranné správy
Všetky, 15 minut
07:45
Raňajky
Raňajky
Všetky, 15 minut
08:00
Ranné správy
Ranné správy
Všetky, 15 minut
08:15
Raňajky
Raňajky
Všetky, 15 minut
08:30
Ranné správy
Ranné správy
Všetky, 15 minut
08:45
Raňajky
Raňajky
Všetky, 15 minut
09:00
Štúdio TA3/Raňajky
Štúdio TA3/Raňajky
Všetky, 30 minut
09:30
Téma
Téma
Všetky, 30 minut
10:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
10:30
Investujeme
Investujeme
Všetky, 30 minut
11:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
11:30
Štúdio TA3
Štúdio TA3
Všetky, 30 minut
12:00
Žurnál
Žurnál
Všetky, 20 minut
12:20
Šport
Šport
Šport, 10 minut
12:30
Téma
Téma
Všetky, 30 minut
13:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
13:30
Biznis
Biznis
Všetky, 30 minut
14:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
14:30
Štúdio TA3
Štúdio TA3
Všetky, 30 minut
15:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
15:30
Štúdio TA3
Štúdio TA3
Všetky, 30 minut
16:00
Žurnál
Žurnál
Všetky, 20 minut
16:20
Šport
Šport
Šport, 10 minut
16:30
Svet dnes
Svet dnes
Všetky, 30 minut
17:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
17:30
Zdravie na TA3
Zdravie na TA3
Všetky, 30 minut
18:00
Štúdio TA3
Štúdio TA3
Všetky, 30 minut
18:30
Hlavné správy
Hlavné správy
Všetky, 25 minut
18:55
Šport
Šport
Šport, 15 minut
19:10
Svet dnes
Svet dnes
Všetky, 20 minut
19:30
Štúdio TA3
Štúdio TA3
Všetky, 20 minut
19:50
Téma dňa s Petrom Bielikom
Téma dňa s Petrom Bielikom
Všetky, 40 minut
20:30
Motoring
Motoring
Iné, 30 minut
21:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
21:30
Biznis
Biznis
Všetky, 30 minut
22:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
22:30
Šport+
Šport+
Všetky, 30 minut
23:00
Správy
Správy
Všetky, 30 minut
23:30
Hl. správy-záznam
Hl. správy-záznam
Všetky, 30 minut
00:00
Téma/Štúdio TA3
Téma/Štúdio TA3
Všetky, 30 minut
00:30
Hl. správy-záznam
Hl. správy-záznam
Všetky, 30 minut
01:00
Šport+
Šport+
Všetky, 30 minut
01:30
Hl. správy-záznam
Hl. správy-záznam
Všetky, 30 minut
02:00
Téma dňa s Petrom Bielikom
Téma dňa s Petrom Bielikom
Všetky, 40 minut
02:40
Štúdio TA3
Štúdio TA3
Všetky, 20 minut
03:00
Svet dnes
Svet dnes
Všetky, 30 minut
03:30
Hl. správy-záznam
Hl. správy-záznam
Všetky, 30 minut
Notifikacia na e-mail
04:00
Súdna sieň
Súdna sieň
Všetky, 35 minut
04:35
Prvé oddelenie II
Prvé oddelenie II
Všetky, 2009, 20 minut<br />Hraju Peter Rúfus, Ondrej Daniš, Ján Dobrík
04:55
To je vražda, napísala
To je vražda, napísala
77%
Všetky, 1985, 55 minut<br />Hraju Angela Lansbury, John Astin, Susan Blanchard, Tom Bosley, William Christopher
05:50
To je vražda, napísala
To je vražda, napísala
67%
Všetky, 1985, 55 minut<br />Hraju Angela Lansbury, Priscilla Barnes, Ramon Bieri, Jack Carter, Lonny Chapman
06:45
Súdna sieň
Súdna sieň
Všetky, 65 minut
07:50
Prvé oddelenie II
Prvé oddelenie II
Všetky, 2009, 65 minut<br />Hraju Peter Rúfus, Ondrej Daniš, Ján Dobrík
08:55
Vraždy v Midsomeri
Vraždy v Midsomeri
87%
Všetky, 2004, 150 minut<br />Hraju John Nettles, John Hopkins, Jane Wymark, Laura Howard, Barry Jackson
11:25
To je vražda, napísala
To je vražda, napísala
75%
Všetky, 1985, 75 minut<br />Hraju Angela Lansbury, Margaret Avery, Adrienne Barbeau, Barbara Baxley, Yvonne De Carlo
12:40
To je vražda, napísala
To je vražda, napísala
80%
Všetky, 1985, 75 minut<br />Hraju Angela Lansbury, John Astin, Paul Benedict, Tom Bosley, Joseph Campanella
13:55
Dr. House
Dr. House
94%
Všetky, 2011, 60 minut<br />Hraju Sarah Davidson, Amanda Leighton, Hugh Laurie, Lisa Edelstein, Robert Oppel
14:55
Dr. House
Dr. House
81%
Všetky, 2011, 60 minut<br />Hraju Hugh Laurie, Lisa Edelstein, Omar Epps, Robert Sean Leonard, Jesse Spencer
15:55
Vraždy v Midsomeri
Vraždy v Midsomeri
83%
Všetky, 2004, 125 minut<br />Hraju John Nettles, John Hopkins, Jane Wymark, Laura Howard, Barry Jackson
18:00
Vražedné čísla
Vražedné čísla
71%
Všetky, 2007, 65 minut<br />Hraju Rob Morrow, David Krumholtz, Judd Hirsch, Alimi Ballard, Dylan Bruno
19:05
Vražedné čísla
Vražedné čísla
83%
Všetky, 2007, 65 minut<br />Hraju Rob Morrow, David Krumholtz, Judd Hirsch, Alimi Ballard, Dylan Bruno
20:10
Dr. House
Dr. House
93%
Všetky, 2011, 55 minut<br />Hraju Hugh Laurie, Lisa Edelstein, Omar Epps, Robert Sean Leonard, Peter Jacobson
21:05
Dr. House
Dr. House
82%
Všetky, 2011, 55 minut<br />Hraju Hugh Laurie, Lisa Edelstein, Omar Epps, Robert Sean Leonard, Jesse Spencer
22:00
CSI: Kriminálka Miami
CSI: Kriminálka Miami
81%
Všetky, 2008, 60 minut<br />Hraju David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Jonathan Togo, Rex Linn
23:00
Súkromné očko
Súkromné očko
Šport, 2020, 50 minut<br />Hraju Jason Priestley, Cindy Sampson, Barry Flatman, Jordyn Negri, Samantha Wan
23:50
FBI: International
FBI: International
Všetky, 2021, 55 minut<br />Hraju Luke Kleintank, Heida Reed, Carter Redwood, Vinessa Vidotto, Christiane Paul
00:45
Policajti v akcii
Policajti v akcii
42%
Všetky, 2016, 90 minut<br />Hraju Michal Domonkos, Filip Kois, Michal Domonkoš, Andy Morávek
02:15
Myšlienky vraha
Myšlienky vraha
82%
Všetky, 2011, 40 minut<br />Hraju Joe Mantegna, Paget Brewster, Shemar Moore, Matthew Gray Gubler, A.J. Cook
02:55
FBI: International
FBI: International
Všetky, 2021, 40 minut<br />Hraju Luke Kleintank, Heida Reed, Carter Redwood, Vinessa Vidotto, Christiane Paul
03:35
Súdna sieň
Súdna sieň
Všetky, 45 minut
Notifikacia na e-mail
03:20
Magický Špilberk
Magický Špilberk
Všetky, 55 minut
04:15
Přes nový práh
Přes nový práh
Dokumentárny, 20 minut
04:35
Kluk z Louky
Kluk z Louky
Tenis, 55 minut
05:30
Kluci v akci
Kluci v akci
Iné, 29 minut
05:59
Studio 6
Studio 6
Zábavný program, 181 minut
09:00
Zdravotní škola
Zdravotní škola
Všetky, 2022, 45 minut<br />Hraju Molly Blixt Egelind, Jesper Groth, Andrea Heick Gadeberg, Jon Lange, Katrine Rosenthal
09:45
Docent
Docent
Všetky, 1980, 25 minut
10:10
Kluci v akci
Kluci v akci
Iné, 25 minut
10:35
Dynastie Nováků
Dynastie Nováků
Všetky, 55 minut
11:30
AZ-kvíz
AZ-kvíz
Vzdelávanie, 30 minut
12:00
Zprávy ve 12
Zprávy ve 12
Všetky, 20 minut
12:20
Předpověď počasí, sportovní zprávy
Předpověď počasí, sportovní zprávy
Počasie, 10 minut
12:30
Sama doma
Sama doma
Iné, 90 minut
14:00
Buchty po ránu
Buchty po ránu
Všetky, 30 minut
14:30
Smrt krásných srnců
Smrt krásných srnců
81%
Všetky, 1986, 95 minut<br />Hraju Karel Heřmánek, Rudolf II. Hrušínský, Jiří Krampol, Lubor Tokoš, Marta Vančurová
16:05
Zdravotní škola
Zdravotní škola
Všetky, 2022, 40 minut<br />Hraju Molly Blixt Egelind, Jesper Groth, Andrea Heick Gadeberg, Jon Lange, Katrine Rosenthal
16:45
Plné hnízdo v Ústeckém kraji II
Plné hnízdo v Ústeckém kraji II
Dokumentárny, 30 minut
17:15
AZ-kvíz
AZ-kvíz
Vzdelávanie, 25 minut
17:40
Černé ovce
Černé ovce
Iné, 20 minut
18:00
Události v regionech
Události v regionech
Všetky, 25 minut
18:25
Kde domov můj?
Kde domov můj?
Všetky, 30 minut
55
Události za okamžik a počasí
Události za okamžik a počasí
Všetky, 5 minut
19:00
Události
Události
Všetky, 56 minut
19:56
Branky, body, vteřiny
Branky, body, vteřiny
Šport, 14 minut
20:10
Spravodlivosť
Spravodlivosť
Všetky, 75 minut
21:25
Máte slovo s M. Jílkovou
Máte slovo s M. Jílkovou
Iné, 60 minut
22:25
Na stopě
Na stopě
Iné, 24 minut
49
Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
Všetky, 1 minut
22:50
Maigret
Maigret
67%
Všetky, 1993, 100 minut<br />Hraju Bruno Cremer, Jean-Claude Frissung, Eric Prat, Marc Duret, Denise Chalem
00:30
AZ-kvíz
AZ-kvíz
Vzdelávanie, 25 minut
00:55
V říši ovoce a zeleniny
V říši ovoce a zeleniny
Všetky, 25 minut
01:20
Poštovní holub
Poštovní holub
Dokumentárny, 25 minut
01:45
Banánové rybičky
Banánové rybičky
Všetky, 30 minut
02:15
Dobré ráno
Dobré ráno
Všetky, 150 minut
03:55
Žijeme s vírou
Žijeme s vírou
Dokumentárny, 25 minut
04:20
Vůně lizačky
Vůně lizačky
Dokumentárny, 25 minut
04:45
Za tajemstvím Punkvy
Za tajemstvím Punkvy
Dokumentárny, 20 minut
05:05
Nedej se
Nedej se
Iné, 18 minut
05:23
Nedej se: Občanské noviny
Nedej se: Občanské noviny
Iné, 7 minut
05:30
Království divočiny: Daman skalní
Království divočiny: Daman skalní
Dokumentárny, 29 minut
05:59
Dobré ráno
Dobré ráno
Zábavný program, 151 minut
08:30
Okavango - řeka snů
Okavango - řeka snů
Dokumentárny, 2019, 55 minut
09:25
Planeta pokladů
Planeta pokladů
Dokumentárny, 50 minut
10:15
Ztracené poklady Egypta
Ztracené poklady Egypta
Dokumentárny, 50 minut
11:05
Meghan, americká princezna
Meghan, americká princezna
Dokumentárny, 50 minut
11:55
Skandální příběh rodiny Boleynových
Skandální příběh rodiny Boleynových
Dokumentárny, 50 minut
12:45
Perimetr
Perimetr
Dokumentárny, 25 minut
13:10
Středomoří - soužití člověka a přírody
Středomoří - soužití člověka a přírody
Dokumentárny, 55 minut
14:05
Poslední ráje na Zemi - Namib
Poslední ráje na Zemi - Namib
Dokumentárny, 55 minut
15:00
Evropa dnes
Evropa dnes
Cestovanie, 25 minut
15:25
Královna ve válce
Královna ve válce
Dokumentárny, 60 minut
16:25
Zvířecí demokracie
Zvířecí demokracie
Dokumentárny, 55 minut
17:20
Velké stroje zblízka II
Velké stroje zblízka II
90%
Dokumentárny, 2014, 45 minut<br />Hraju Naima Cantini, Fabrizio Cerreto, Gabriele Cicalini, Joseph May
18:05
Auto moto svět
Auto moto svět
Iné, 20 minut
18:25
Auto moto test
Auto moto test
Iné, 15 minut
18:40
GEN
GEN
Animovaný, 20 minut
19:00
Prahou podzemní drahou
Prahou podzemní drahou
Dokumentárny, 40 minut
19:40
Postřehy odjinud
Postřehy odjinud
Cestovanie, 10 minut
19:50
Zprávy v českém znakovém jazyce
Zprávy v českém znakovém jazyce
Všetky, 10 minut
20:00
Výborná SHOW
Výborná SHOW
Všetky, 60 minut
21:00
Eurovision Song Contest 2024
Eurovision Song Contest 2024
Hudba, 135 minut
23:15
Děti chaosu
Děti chaosu
Dokumentárny, 85 minut
00:40
Amsterdam v ohrožení
Amsterdam v ohrožení
Dokumentárny, 55 minut
01:35
Agent Hamilton
Agent Hamilton
Všetky, 2022, 45 minut<br />Hraju Jakob Oftebro, Nina Zanjani, Jörgen Thorsson, Felice Jankell, Annika Hallin
02:20
Žijeme s vírou
Žijeme s vírou
Dokumentárny, 30 minut
02:50
To mě baví
To mě baví
Dokumentárny, 30 minut
03:20
Na moll
Na moll
Hudba, 50 minut
Notifikacia na e-mail
03:35
Hurvínek a kouzelné muzeum
Hurvínek a kouzelné muzeum
65%
Animovaný, 2017, 140 minut<br />Hraju Sarah Natochenny, Mike Pollock, Marc Thompson, Tyler Bunch, Brian Anthony Wilson
55
Nový den
Nový den
Všetky, 5 minut
06:00
Nový den
Nový den
Všetky, 60 minut
07:00
M.A.S.H
M.A.S.H
Všetky, 1982, 25 minut<br />Hraju Alan Alda, Mike Farrell, Harry Morgan, Loretta Swit, David Ogden Stiers
07:25
M.A.S.H
M.A.S.H
64%
Všetky, 1983, 30 minut<br />Hraju Alan Alda, Mike Farrell, Harry Morgan, Loretta Swit, David Ogden Stiers
07:55
M*A*S*H
M*A*S*H
Všetky, 30 minut
08:25
M*A*S*H
M*A*S*H
Všetky, 30 minut
08:55
M*A*S*H
M*A*S*H
Všetky, 35 minut
09:30
Polda
Polda
Všetky, 70 minut
10:40
Policie Hamburk
Policie Hamburk
Všetky, 2015, 60 minut<br />Hraju Jonas Berg, Sanna Englund, Matthias Schloo, Gerit Kling, Serhat Çokgezen
11:40
Policie Hamburk
Policie Hamburk
Všetky, 2015, 60 minut<br />Hraju Matthias Schloo, Sanna Englund, Gerit Kling, Serhat Çokgezen, Janette Rauch
12:40
Closer
Closer
Všetky, 2012, 55 minut<br />Hraju Kyra Sedgwick, J.K. Simmons, Corey Reynolds, Robert Gossett, G.W. Bailey
13:35
Komisár Rex
Komisár Rex
87%
Všetky, 1996, 60 minut<br />Hraju Tobias Moretti, Heinz Weixelbraun, Wolf Bachofner, Gerhard Zemann, Fritz Muliar
14:35
Policie v akci
Policie v akci
Dokumentárny, 60 minut
15:35
Ano, šéfe!
Ano, šéfe!
Všetky, 70 minut
16:45
Inkognito
Inkognito
Všetky, 70 minut
17:55
Prostřeno!
Prostřeno!
Všetky, 57 minut
52
Počasí
Počasí
Všetky, 3 minut
18:55
HLAVNÍ ZPRÁVY
HLAVNÍ ZPRÁVY
Všetky, 45 minut
19:40
Krimi zprávy
Krimi zprávy
Všetky, 15 minut
19:55
SHOWTIME
SHOWTIME
Všetky, 20 minut
20:15
Zoo
Zoo
Všetky, 85 minut
21:40
Inkognito
Inkognito
Všetky, 70 minut
22:50
Inkognito
Inkognito
Všetky, 70 minut
00:00
Ano, šéfe!
Ano, šéfe!
Všetky, 70 minut
01:10
Policie v akci
Policie v akci
Dokumentárny, 60 minut
02:10
Policie Hamburk
Policie Hamburk
Všetky, 2015, 65 minut<br />Hraju Jonas Berg, Sanna Englund, Matthias Schloo, Gerit Kling, Serhat Çokgezen
03:15
Policie Hamburk
Policie Hamburk
Všetky, 2015, 70 minut<br />Hraju Matthias Schloo, Sanna Englund, Gerit Kling, Serhat Çokgezen, Janette Rauch
Notifikacia na e-mail
03:45
Ordinace v růžové zahradě
Ordinace v růžové zahradě
Iné, 2009, 60 minut
04:45
Novashopping
Novashopping
Iné, 70 minut
05:55
Snídaně
Snídaně
Všetky, 150 minut
08:25
Ulice
Ulice
Iné, 60 minut
09:25
Ulice
Ulice
Iné, 65 minut
10:30
Jedna rodina
Jedna rodina
Všetky, 75 minut
11:45
Tescoma s chutí
Tescoma s chutí
Všetky, 15 minut
12:00
Polední Televizní noviny
Polední Televizní noviny
Všetky, 20 minut
12:20
Ordinace v růžové zahradě
Ordinace v růžové zahradě
Iné, 2009, 75 minut
13:35
CSI Miami
CSI Miami
74%
Iné, 2007, 55 minut<br />Hraju David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Khandi Alexander, Jonathan Togo
14:30
CSI Miami
CSI Miami
74%
Iné, 2007, 55 minut<br />Hraju David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Khandi Alexander, Jonathan Togo
15:25
Výměna manželek IX
Výměna manželek IX
Všetky, 92 minut
57
Odpolední Počasí
Odpolední Počasí
Všetky, 3 minut
17:00
Odpolední Televizní noviny
Odpolední Televizní noviny
Všetky, 30 minut
17:30
Na lovu IV
Na lovu IV
Všetky, 60 minut
18:30
Ulice
Ulice
Iné, 60 minut
19:30
Televizní noviny
Televizní noviny
Všetky, 50 minut
20:20
Jedna rodina
Jedna rodina
Všetky, 85 minut
21:45
Zlatá labuť
Zlatá labuť
Všetky, 80 minut
23:05
Na vaší straně
Na vaší straně
Všetky, 45 minut
23:50
CSI Miami
CSI Miami
74%
Iné, 2007, 60 minut<br />Hraju David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Khandi Alexander, Jonathan Togo
00:50
CSI Miami
CSI Miami
74%
Iné, 2007, 60 minut<br />Hraju David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Khandi Alexander, Jonathan Togo
01:50
Specialisté
Specialisté
Všetky, 70 minut
03:00
Ulice
Ulice
Iné, 65 minut
03:00
Čierna krv
Čierna krv
81%
Iné, 2007, 120 minut<br />Hraju Daniel Day-Lewis, Martin Stringer, Matthew Braden Stringer, Jacob Stringer, Joseph Mussey
05:00
Dobrá manželka
Dobrá manželka
Šport, 2014, 120 minut<br />Hraju Julianna Margulies, Alan Cumming, Matt Czuchry, Archie Panjabi, Matthew Goode
07:00
Modrí templári
Modrí templári
83%
Iné, 2013, 90 minut<br />Hraju Donnie Wahlberg, Bridget Moynahan, Will Estes, Len Cariou, Tom Selleck
08:30
Na chalupe
Na chalupe
Šport, 2007, 150 minut<br />Hraju John Batchelor, Saskia Burmeister, Matthew Holmes, Josh Lawson, David Lyons
11:00
Cyklistika
Cyklistika
Iné, 2013, 90 minut<br />Hraju Emily Rose, Lucas Bryant, Eric Balfour, Colin Ferguson, Emma Lahana
12:30
Modrí templári
Modrí templári
83%
Iné, 2013, 315 minut<br />Hraju Donnie Wahlberg, Bridget Moynahan, Will Estes, Len Cariou, Tom Selleck
17:45
Dobrá manželka
Dobrá manželka
Šport, 2014, 45 minut<br />Hraju Julianna Margulies, Alan Cumming, Matt Czuchry, Archie Panjabi, Matthew Goode
18:30
Lezení
Lezení
60%
Šport, 2001, 45 minut<br />Hraju Kirsten Dunst, Shane West, Ben Foster, Melissa Sagemiller, Sisqo
19:15
Monk
Monk
79%
Šport, 2008, 45 minut<br />Hraju Tony Shalhoub, Traylor Howard, Jason Gray-Stanford, Ted Levine, Joanna Pacula
20:00
Na chalupe
Na chalupe
Iné, 2007, 60 minut<br />Hraju John Batchelor, Saskia Burmeister, Matthew Holmes, Josh Lawson, David Lyons
21:00
Modrí templári
Modrí templári
83%
Iné, 2013, 60 minut<br />Hraju Donnie Wahlberg, Bridget Moynahan, Will Estes, Alex Ziwak, Len Cariou
22:00
Dobrá manželka
Dobrá manželka
Iné, 2014, 120 minut<br />Hraju Julianna Margulies, Matt Czuchry, Archie Panjabi, Makenzie Vega, Matthew Goode
00:00
Tú starú treba zabiť
Tú starú treba zabiť
55%
Šport, 2003, 60 minut<br />Hraju Ben Stiller, Drew Barrymore, Justin Theroux, Wallace Shawn, Danny DeVito
01:00
Monk
Monk
86%
Šport, 2008, 120 minut<br />Hraju Tony Shalhoub, Sarah Silverman, John Turturro, Traylor Howard, Jason Gray-Stanford
03:00
Cyklistika
Cyklistika
Iné, 120 minut
03:45
Aljaška: Noví osadníci
Aljaška: Noví osadníci
Všetky, 45 minut
04:30
Záchrana na zledovatělé silnici
Záchrana na zledovatělé silnici
72%
Dokumentárny, 2010, 45 minut<br />Hraju Florian David Fitz, Karoline Herfurth, Heino Ferch, Katharina Müller-Elmau, Johannes Allmayer
05:15
Megastavby: Ledoborec
Megastavby: Ledoborec
76%
Iné, 2004, 45 minut<br />Hraju Jonathan Hart, Tom Goodman-Hill, Greg Stebner, Jay Simon, Mark Keller
06:00
Skvělý dr. Pol
Skvělý dr. Pol
70%
Dokumentárny, 1978, 60 minut<br />Hraju Barbara Bel Geddes, Jim Davis, Patrick Duffy, Linda Gray, Larry Hagman
07:00
Tajemné říše dávnověku
Tajemné říše dávnověku
Dokumentárny, 60 minut
08:00
Tajemné říše dávnověku
Tajemné říše dávnověku
Dokumentárny, 60 minut
09:00
Aljaška: Noví osadníci
Aljaška: Noví osadníci
Všetky, 60 minut
10:00
Vyšetřování leteckých neštěstí: Zvláštní vydání
Vyšetřování leteckých neštěstí: Zvláštní vydání
Všetky, 2018, 60 minut
11:00
Nacistické megastavby - výběr
Nacistické megastavby - výběr
Iné, 2007, 60 minut<br />Hraju Gina Gershon, America Ferrera, Eric Mabius, Alan Dale, Tony Plana
12:00
Nacistické megastavby - výběr
Nacistické megastavby - výběr
Iné, 2007, 60 minut<br />Hraju America Ferrera, Eric Mabius, Alan Dale, Tony Plana, Ana Ortiz
13:00
Vteřiny před katastrofou
Vteřiny před katastrofou
83%
Dokumentárny, 2006, 60 minut<br />Hraju Dave Dollarhide, Ashton Smith, Robert E. Standley, Marianne Winslow
14:00
Prokletí tuňáci
Prokletí tuňáci
64%
Dokumentárny, 2022, 60 minut<br />Hraju Reba McEntire, Christopher Rich, Joanna Garcia, Steve Howey, Scarlett Pomers
15:00
Gordon Ramsay: Do neznáma
Gordon Ramsay: Do neznáma
64%
Dokumentárny, 2019, 60 minut<br />Hraju Gordon Ramsay, Sheldon Simeon, Monique Fiso, Virgilio Martínez, Michelle Costello
16:00
Jak chytit pašeráka: USA
Jak chytit pašeráka: USA
77%
Dokumentárny, 2020, 60 minut<br />Hraju Josh Radnor, Jason Segel, Cobie Smulders, Neil Patrick Harris, Alyson Hannigan
17:00
Vězněm v cizině
Vězněm v cizině
80%
Dokumentárny, 2007, 60 minut<br />Hraju Roger Evans, Barry Onody, Tato Alexander, Dominic Colenso, Humberto Contini
18:00
Vyšetřování leteckých neštěstí
Vyšetřování leteckých neštěstí
77%
Dokumentárny, 1994, 60 minut<br />Hraju Fran Drescher, Charles Shaughnessy, Daniel Davis, Lauren Lane, Nicholle Tom
19:00
Jedinečné letiště v Dubaji
Jedinečné letiště v Dubaji
Iné, 60 minut
20:00
Nacistické megastavby: Ruská válka
Nacistické megastavby: Ruská válka
81%
Iné, 2009, 60 minut<br />Hraju Kyra Sedgwick, J.K. Simmons, Corey Reynolds, Robert Gossett, G.W. Bailey
21:00
Temná tajemství Slunce
Temná tajemství Slunce
Dokumentárny, 60 minut
22:00
UFO: Zkoumání fenoménu
UFO: Zkoumání fenoménu
Všetky, 60 minut
23:00
Staré dobré devadesátky
Staré dobré devadesátky
83%
Dokumentárny, 2011, 60 minut<br />Hraju Josh Radnor, Jason Segel, Cobie Smulders, Neil Patrick Harris, Alyson Hannigan
00:00
Očití svědkové 2. světové války: Invaze do Itálie
Očití svědkové 2. světové války: Invaze do Itálie
77%
Dokumentárny, 2011, 45 minut<br />Hraju Josh Radnor, Jason Segel, Cobie Smulders, Neil Patrick Harris, Alyson Hannigan
00:45
Druhá světová válka: Peklo v hlubinách
Druhá světová válka: Peklo v hlubinách
76%
Dokumentárny, 1994, 45 minut<br />Hraju Fran Drescher, Charles Shaughnessy, Daniel Davis, Lauren Lane, Nicholle Tom
01:30
Vězněm v cizině
Vězněm v cizině
80%
Dokumentárny, 2007, 45 minut<br />Hraju Roger Evans, Barry Onody, Tato Alexander, Dominic Colenso, Humberto Contini
02:15
Zákulisí letiště Sydney
Zákulisí letiště Sydney
85%
Iné, 2012, 45 minut<br />Hraju Sandra Oh, Chyler Leigh, Kevin McKidd, Jessica Capshaw, Patrick Dempsey
03:00
Jak chytit pašeráka: USA
Jak chytit pašeráka: USA
Dokumentárny, 2020, 45 minut
03:45
Aljaška: Noví osadníci
Aljaška: Noví osadníci
81%
Všetky, 2009, 45 minut<br />Hraju Kyra Sedgwick, J.K. Simmons, Corey Reynolds, Robert Gossett, G.W. Bailey
Notifikacia na e-mail
03:55
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
04:45
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 10 minut
04:55
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
05:45
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 10 minut
05:55
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
06:45
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 15 minut
07:00
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
07:50
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 10 minut
08:00
Futbal - Highlighty Serie A
Futbal - Highlighty Serie A
Šport, 25 minut
08:25
Malý futbal - EMF Nations Games 2024 (Galanta)
Malý futbal - EMF Nations Games 2024 (Galanta)
Šport, 60 minut
09:25
Šport :24
Šport :24
Šport, 30 minut
09:55
Parahokej - MS 2024
Parahokej - MS 2024
Šport, 95 minut
11:30
Cyklopotulky
Cyklopotulky
Dokumentárny, 15 minut
11:45
Sila pohybu
Sila pohybu
Šport, 25 minut
12:10
Niké - palubovka 2024
Niké - palubovka 2024
Šport, 120 minut
14:10
Niké - palubovka 2024
Niké - palubovka 2024
Šport, 105 minut
15:55
Cyklistika - ME 2024 (horská)
Cyklistika - ME 2024 (horská)
Iné, 35 minut
16:30
Storočie športu
Storočie športu
Šport, 10 minut
16:40
Cyklistika - ME 2024 (horská)
Cyklistika - ME 2024 (horská)
Iné, 35 minut
17:15
Storočie športu
Storočie športu
Šport, 10 minut
17:25
Futbal - Highlighty Ligy majstrov
Futbal - Highlighty Ligy majstrov
Šport, 25 minut
17:50
Niké - palubovka 2024
Niké - palubovka 2024
Šport, 130 minut
20:00
Šport :24
Šport :24
Šport, 30 minut
20:30
Futbal - Európska / Konferenčná liga UEFA 2023/24
Futbal - Európska / Konferenčná liga UEFA 2023/24
Šport, 170 minut
23:20
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 10 minut
23:30
Cyklistika - ME 2024 (horská)
Cyklistika - ME 2024 (horská)
Iné, 30 minut
00:00
Cyklistika - ME 2024 (horská)
Cyklistika - ME 2024 (horská)
Iné, 30 minut
00:30
Malý futbal - EMF Nations Games 2024 (Galanta)
Malý futbal - EMF Nations Games 2024 (Galanta)
Šport, 65 minut
01:35
Futbal - Highlighty Serie A
Futbal - Highlighty Serie A
Šport, 25 minut
02:00
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
02:50
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 10 minut
03:00
Správy RTVS „N“
Správy RTVS „N“
Všetky, 50 minut
03:50
Góly - body - sekundy
Góly - body - sekundy
Všetky, 10 minut
Notifikacia na e-mail
01:50
112
112
Dokumentárny, 180 minut
04:50
Mesto tieňov
Mesto tieňov
Všetky, 60 minut
05:50
NCIS: Los Angeles
NCIS: Los Angeles
Všetky, 2021, 40 minut
06:30
NCIS: Los Angeles
NCIS: Los Angeles
Všetky, 2021, 40 minut
07:10
Špecialisti
Špecialisti
Všetky, 45 minut
07:55
Slečna Marplová
Slečna Marplová
76%
Všetky, 2013, 90 minut<br />Hraju Julia McKenzie, Tom Hughes, Aneurin Barnard, Adam Wadsworth, Joanna Vanderham
09:25
Kosti
Kosti
80%
Všetky, 2007, 40 minut<br />Hraju Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Eric Millegan, Tamara Taylor
10:05
Kosti
Kosti
79%
Všetky, 2007, 40 minut<br />Hraju Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Eric Millegan, Tamara Taylor
10:45
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
Golf, 2006, 40 minut<br />Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette, Sean Murray
11:25
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
Všetky, 2006, 40 minut<br />Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette, Sean Murray
12:05
Policajné prípady
Policajné prípady
Všetky, 65 minut
13:10
Policajné prípady
Policajné prípady
Všetky, 55 minut
14:05
V mene zákona
V mene zákona
Všetky, 2009, 60 minut
15:05
Kosti
Kosti
83%
Všetky, 2007, 60 minut<br />Hraju Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Eric Millegan, Tamara Taylor
16:05
Kosti
Kosti
77%
Všetky, 2007, 55 minut<br />Hraju Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Eric Millegan, Tamara Taylor
17:00
Mentalista
Mentalista
83%
Všetky, 2010, 60 minut<br />Hraju Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman, Amanda Righetti
18:00
Mentalista
Mentalista
84%
Všetky, 2010, 60 minut<br />Hraju Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman, Amanda Righetti
19:00
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
Všetky, 2006, 55 minut<br />Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette, Sean Murray
19:55
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
Všetky, 2006, 60 minut<br />Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette, Sean Murray
20:55
NCIS: Los Angeles
NCIS: Los Angeles
Všetky, 2021, 60 minut
21:55
NCIS: Los Angeles
NCIS: Los Angeles
Všetky, 2021, 55 minut
22:50
Kosti
Kosti
83%
Všetky, 2007, 60 minut<br />Hraju Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Eric Millegan, Tamara Taylor
23:50
Kosti
Kosti
77%
Všetky, 2007, 40 minut<br />Hraju Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Eric Millegan, Tamara Taylor
00:30
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
Všetky, 2006, 40 minut<br />Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette, Sean Murray
01:10
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
Všetky, 2006, 45 minut<br />Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette, Sean Murray
01:55
112
112
Dokumentárny, 175 minut
55
FIS Svetový pohár obrovský slalom muži
FIS Svetový pohár obrovský slalom muži
Šport, 70 minut
04:05
FIS Svetový pohár obrovský slalom muži
FIS Svetový pohár obrovský slalom muži
Šport, 155 minut
06:50
Squash - Majstrovstvá Slovenska 2024
Squash - Majstrovstvá Slovenska 2024
Šport, 35 minut
07:25
LIV Golf Tour
LIV Golf Tour
Golf, 240 minut
11:25
Bedminton World Tour
Bedminton World Tour
Šport, 85 minut
12:50
Bedminton World Tour
Bedminton World Tour
Šport, 45 minut
13:35
Bedminton World Tour
Bedminton World Tour
Šport, 85 minut
15:00
Bedminton World Tour
Bedminton World Tour
Šport, 105 minut
16:45
Hokej - MS do 18 rokov
Hokej - MS do 18 rokov
Šport, 130 minut
18:55
Hokej - MS do 18 rokov
Hokej - MS do 18 rokov
Šport, 150 minut
21:25
Basketbal - Liga Endesa
Basketbal - Liga Endesa
Šport, 135 minut
23:40
LIV Golf Tour
LIV Golf Tour
Golf, 265 minut
09:00
EL: Maccabi Tel Aviv-Panathinaikos Athény
EL: Maccabi Tel Aviv-Panathinaikos Athény
Šport, 120 minut
11:00
EL: FC Barcelona-Olympiakos Pireus
EL: FC Barcelona-Olympiakos Pireus
Šport, 120 minut
13:00
ATP Masters 1000: Mutua Madrid Open (1. semifinále)
ATP Masters 1000: Mutua Madrid Open (1. semifinále)
Tenis, 120 minut
15:00
ATP Masters 1000: Mutua Madrid Open (2. semifinále)
ATP Masters 1000: Mutua Madrid Open (2. semifinále)
Tenis, 120 minut
17:00
Magazín ATP
Magazín ATP
Tenis, 30 minut
17:30
Týden v motorsportu
Týden v motorsportu
Šport, 30 minut
18:00
Magazín Champions League
Magazín Champions League
Šport, 30 minut
18:30
EL: AS Monaco-Fenerbahce Istanbul
EL: AS Monaco-Fenerbahce Istanbul
Šport, 120 minut
20:30
LM: UEFA Champions League
LM: UEFA Champions League
Šport, 180 minut
03:10
Noční program
Noční program
Všetky, 230 minut
07:00
1. FC Köln - SC Freiburg
1. FC Köln - SC Freiburg
Šport, 105 minut
08:45
Real Madrid - Cádiz CF
Real Madrid - Cádiz CF
Šport, 120 minut
10:45
Serie A Full Impact
Serie A Full Impact
Šport, 30 minut
11:15
US Salernitana 1919 - Atalanta Bergamo
US Salernitana 1919 - Atalanta Bergamo
Šport, 105 minut
13:00
Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen
Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen
Šport, 120 minut
15:00
Bundesliga Highlights
Bundesliga Highlights
Šport, 60 minut
16:00
Bundesliga special
Bundesliga special
Šport, 30 minut
16:30
Real Sociedad - UD Las Palmas
Real Sociedad - UD Las Palmas
Šport, 105 minut
18:15
VfB Stuttgart - Bayern Mnichov
VfB Stuttgart - Bayern Mnichov
Šport, 105 minut
20:00
Udinese Calcio - SSC Neapol
Udinese Calcio - SSC Neapol
Šport, 120 minut
22:00
Real Madrid - Bayern Mnichov
Real Madrid - Bayern Mnichov
Šport, 120 minut
00:00
Liga mistrů UEFA Highlights
Liga mistrů UEFA Highlights
Šport, 30 minut
00:30
Liga mistrů UEFA Highlights
Liga mistrů UEFA Highlights
Šport, 30 minut
01:00
Sevilla FC - Granada CF
Sevilla FC - Granada CF
Šport, 105 minut
02:45
LaLiga ZAP
LaLiga ZAP
Šport, 15 minut
03:00
LaLiga Chronicles
LaLiga Chronicles
Šport, 25 minut
03:25
Noční program
Noční program
Všetky, 215 minut
Notifikacia na e-mail
03:10
Noční program
Noční program
Všetky, 230 minut
07:00
Real Madrid - Bayern Mnichov
Real Madrid - Bayern Mnichov
Šport, 105 minut
08:45
Liga mistrů UEFA Highlights
Liga mistrů UEFA Highlights
Šport, 30 minut
09:15
Liga mistrů UEFA Highlights
Liga mistrů UEFA Highlights
Šport, 30 minut
09:45
TIKI-TAKA
TIKI-TAKA
Šport, 90 minut
11:15
Bundesliga special (20) - To nejlepší z dubna
Bundesliga special (20) - To nejlepší z dubna
Šport, 30 minut
11:45
Bundesliga Highlights
Bundesliga Highlights
Šport, 60 minut
12:45
LaLiga Talking Football
LaLiga Talking Football
Šport, 30 minut
13:15
RCD Mallorca - Atlético Madrid
RCD Mallorca - Atlético Madrid
Šport, 120 minut
15:15
Made In Italy - Stefan Posch
Made In Italy - Stefan Posch
Šport, 15 minut
15:30
Turín FC - Bologna FC
Turín FC - Bologna FC
Šport, 105 minut
17:15
Made In Italy - Perr Schuurs
Made In Italy - Perr Schuurs
Šport, 15 minut
17:30
Serie A Full Impact
Serie A Full Impact
Šport, 30 minut
18:00
TSG Hoffenheim - RB Lipsko
TSG Hoffenheim - RB Lipsko
Šport, 120 minut
20:00
LaLiga Talking Football
LaLiga Talking Football
Šport, 30 minut
20:30
LaLiga ZAP
LaLiga ZAP
Šport, 15 minut
20:45
LaLiga Chronicles
LaLiga Chronicles
Šport, 30 minut
21:15
AS Řím - Juventus FC
AS Řím - Juventus FC
Šport, 105 minut
23:00
Cagliari Calcio - US Lecce
Cagliari Calcio - US Lecce
Šport, 120 minut
01:00
Union Berlín - VfL Bochum
Union Berlín - VfL Bochum
Šport, 110 minut
02:50
Noční program
Noční program
Všetky, 250 minut
02:05
New York Knicks - Indiana Pacers
New York Knicks - Indiana Pacers
Šport, 265 minut
06:30
Noční program
Noční program
Všetky, 30 minut
07:00
FC Fleury 91 - Montpellier HSC
FC Fleury 91 - Montpellier HSC
Šport, 105 minut
08:45
Füchse Berlin - VfL Gummersbach
Füchse Berlin - VfL Gummersbach
Šport, 90 minut
10:15
Běhej lesy - Karlštejn
Běhej lesy - Karlštejn
Šport, 15 minut
10:30
Magazín Muaythai
Magazín Muaythai
Šport, 30 minut
11:00
New York Knicks - Indiana Pacers
New York Knicks - Indiana Pacers
Šport, 120 minut
13:00
FC Fleury 91 - Montpellier HSC
FC Fleury 91 - Montpellier HSC
Šport, 105 minut
14:45
Vancouver Canucks - Edmonton Oilers
Vancouver Canucks - Edmonton Oilers
Šport, 105 minut
16:30
RC Lens - FC Lorient
RC Lens - FC Lorient
Šport, 120 minut
18:30
TBV Lemgo Lippe - SC Magdeburg
TBV Lemgo Lippe - SC Magdeburg
Šport, 95 minut
20:05
Premier League Darts 2024
Premier League Darts 2024
Šport, 235 minut
00:00
Ligue 1 Highlights
Ligue 1 Highlights
Šport, 55 minut
00:55
Kolem Maďarska 2024 Highlights
Kolem Maďarska 2024 Highlights
Šport, 50 minut
01:45
Lille OSC - Olympique Lyon
Lille OSC - Olympique Lyon
Šport, 110 minut
03:35
Oklahoma City Thunder - Dallas Mavericks
Oklahoma City Thunder - Dallas Mavericks
Šport, 145 minut
Notifikacia na e-mail
35
Florida Panthers - Boston Bruins
Florida Panthers - Boston Bruins
Šport, 150 minut
04:05
Vancouver Canucks - Edmonton Oilers
Vancouver Canucks - Edmonton Oilers
Šport, 130 minut
06:15
Noční program
Noční program
Všetky, 45 minut
00
Sportovní noviny
Sportovní noviny
Všetky, 5 minut
07:05
Kolem Maďarska 2024
Kolem Maďarska 2024
Šport, 115 minut
09:00
Běhej lesy - Karlštejn
Běhej lesy - Karlštejn
Šport, 15 minut
09:15
Florida Panthers - Boston Bruins
Florida Panthers - Boston Bruins
Šport, 105 minut
00
Ranní Sportovní noviny
Ranní Sportovní noviny
Všetky, 5 minut
11:05
Vancouver Canucks - Edmonton Oilers
Vancouver Canucks - Edmonton Oilers
Šport, 100 minut
12:45
ČEZ RunTour - Kopřivnice
ČEZ RunTour - Kopřivnice
Šport, 15 minut
00
Polední Sportovní noviny
Polední Sportovní noviny
Všetky, 5 minut
13:05
TBV Lemgo Lippe - SC Magdeburg
TBV Lemgo Lippe - SC Magdeburg
Šport, 85 minut
14:30
Swatch Nines MTB23 Pedal To The Metal
Swatch Nines MTB23 Pedal To The Metal
Dokumentárny, 30 minut
15:00
Kolem Maďarska 2024
Kolem Maďarska 2024
Šport, 120 minut
17:00
Florida Panthers - Boston Bruins
Florida Panthers - Boston Bruins
Šport, 105 minut
18:45
NHL News
NHL News
Šport, 15 minut
00
Odpolední Sportovní noviny
Odpolední Sportovní noviny
Všetky, 5 minut
19:05
Ligue 1 Highlights
Ligue 1 Highlights
Šport, 55 minut
20:00
Spade poker show 2024
Spade poker show 2024
Šport, 30 minut
20:30
Kolem Maďarska 2024 Highlights
Kolem Maďarska 2024 Highlights
Šport, 50 minut
21:20
New York Knicks - Indiana Pacers
New York Knicks - Indiana Pacers
Šport, 120 minut
23:20
Vancouver Canucks - Edmonton Oilers
Vancouver Canucks - Edmonton Oilers
Šport, 105 minut
01:05
Carolina Hurricanes - New York Rangers
Carolina Hurricanes - New York Rangers
Šport, 180 minut
07:00
Rangers - Kilmarnock
Rangers - Kilmarnock
Všetky, 115 minut
08:55
RC Celta - Villarreal
RC Celta - Villarreal
Všetky, 115 minut
10:50
1. FC Heidenheim - 1. FSV Mainz
1. FC Heidenheim - 1. FSV Mainz
Všetky, 115 minut
12:45
Zostrihy SPFL
Zostrihy SPFL
Všetky, 15 minut
13:00
Analýza S.Maceka 22
Analýza S.Maceka 22
Všetky, 10 minut
13:10
Bolton - Barnsley
Bolton - Barnsley
Všetky, 115 minut
15:05
Peterborough - Oxford United
Peterborough - Oxford United
Všetky, 115 minut
17:00
OKTAGON 57 - Frankfurt
OKTAGON 57 - Frankfurt
Všetky, 185 minut
20:05
Highlights - Veľká Británia
Highlights - Veľká Británia
Všetky, 50 minut
20:55
Manchester City - Arsenal
Manchester City - Arsenal
Všetky, 115 minut
22:50
Ipswich Town - Huddersfield
Ipswich Town - Huddersfield
Šport, 110 minut
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
0:00
1:00
2:00
3:00
BRATISLAVA - Tak toto je naozaj neuveriteľné! Markizácky "šporťák" Peter Varinský je podľa...
PRAHA - Len pred pár dňami sa v pražskej Lucerne konala premiéra tretej série seriálu Ivet...
BRATISLAVA – Mário Kuly Kollár je dnes známy a úspešný spevák, začiatky však neboli jednod...
Najsledovanejšími stredajšími spravodajskými programami sa v oboch hlavných cieľových skup...
BRATISLAVA - Moderátor Ján Žgravčák privíta v kreslách Michala Kubovčíka, Marcela Forgáča ...