Vladimír Kobielský

Hrá v:

Kováč Juraj

Povesť rozpráva o soche na Pribinovom námestí v meste Nitra, ktorej obyvatelia a dávna povesť prisudzujú vlastnosti statočného kováča Juraj Corgoňa. Juraj, vedený láskou k dievčine i k rodnému mestu svojou odvahou, silou a statočnosťou pomohol odvrátiť jeden z nebezpečných tureckých nájazdov na Nitru v 17.storočí.

Otvoriť

Zlomok sekundy

Otvoriť

Panelák

V roku 2008 prinesie na televízne obrazovky nový seriál televízia JOJ, ktorý síce nijako nenadväzuje na veľmi úspešných Susedov, ale majú čo-to spoločné. Hlavným tromfom a zároveň osobou, ktorá má zaručiť divácky úspech, je Andy Kraus, ale tentoraz už len v pozícií scenáristu a pred kamerou bude hlavným lákadlom veľmi populárna herečka z predchádza

Otvoriť

Dr. Ludsky

Hlavným hrdinom je MUDr. Daniel Ludsky (Tomáš Maštalír), odborník na diagnózy a zanedbanie lekárskej starostlivosti. Ako súdny znalec často spolupracuje s políciou.

Otvoriť

Milujem Slovensko

Moderátor Martin Nikodým, kapitáni tímov a šestica súťažiacich nás prostredníctvom zábavných súťaží prevedú svetom slovenského filmu, televízie, športu, hudby, jazyka a iných zaujímavostí Slovenska.

Otvoriť

Dr. Dokonalý

Súdny lekár MUDr. Daniel Ludsky (TOMÁŠ MAŠTALÍR) je odborník na diagnózy a prípady zanedbania lekárskej starostlivosti. Nenávidí neprofesionálny prístup niektorých svojich kolegov, preto je v lekárskej obci považovaný za postrach. Vo svojej dobrej viere v pravdu a v právo pacienta na slušné zaobchádzanie je presvedčený, že prostredie súkromnej nemo

Otvoriť

Policajti z centra

Premiérový, čtrnáctidílný seriál Policajti z centra se odehrává v současnosti, v Praze a blízkém okolí, ale občas se jeho protagonisté ocitnou i na Slovensku. Hlavními hrdiny seriálu jsou detektivové jednoho oddělení z centra české metropole, které se specializuje na vraždy a závažnou kriminální činnost. Jejich šéfem je zkušený, ale životem už troc

Otvoriť

Búrlivé víno

Rodinný seriál z krásneho vinárskeho prostredia - Búrlivé víno, ktorý poteší najmä romantické duše. Určite vás zaujmú osudy dvoch vinárskych rodín, spojených dávnym priateľstvom a rozdelených klamstvom. Je to seriál, ktorý ponúka množstvo emócií, ktoré patria do životov každého z nás, ako je láska, priateľstvo, nenávisť a aj ľudskosť!

Otvoriť

Neviditeľný nepriateľ

Okrem fám a rozličných teórií týkajúcich sa v poslednom čase, napríklad, možných epidémií SARS, prasacej, či vtáčej chrípky a katastrofických filmov o víruse ebola, bežní ľudia netušia takmer nič o bojovníkoch s našimi neviditeľnými nepriateľmi. Ich príbehy sú však často fascinujúce.
S neviditeľnými nepriateľskými mikroorganizmami ľudia zá

Otvoriť

Tančiareň

Otvoriť

Nesmrteľní

Nesmrteľní je séria desiatich cca 70-minútových televíznych filmov, nakrútených na motívy diel svetovej a slovenskej literatúry, prenesených do súčasného prostredia.

Otvoriť

Tajné životy

Televízny seriál Tajné životy hovorí o tajomstvách skrývaných za múrmi domovov, vine a nevine, nádejach a druhých šanciach žien i mužov, ktorí hľadajú nové začiatky v živote za pomoci pracovníkov azylového domu  Druhá šanca.
Eva (40) je obetavá riaditeľka azylového domu pre ženy a deti v núdzi, ktorá zvádza boj medzi prílišným nasadením v prá

Otvoriť

Za mestskými múrmi

Otvoriť

Showdance

Najväčšie seriálové hviezdy hodnotené prísnou porotou vydajú zo seba na parkete maximum! V tematických tanečných kolách sa potrápia a presvedčia na vlastnej koži, že tanec je naozaj drina.

Otvoriť

Kutyil s.r.o.

Otvoriť

Superhrdinovia

Rodinný televízny seriál nakrútený filmovou metódou, ktorý sa v prvom rade venuje deťom, dospievajúcim tínedžerom a ich optike nazerania na svet. Má charakter poviedkového cyklu, príbehy sú samostatné, no niektoré postavy prestupujú do ďalších príbehov ako vedľajšie postavy. V každej z 12 častí nájdeme príbehy plné dobrodružstva, netradičných rieše

Otvoriť

Čierna pani

Kežmarok je ďalším z miest, ktoré s nami divák navštívi, aby cez ľúbostný príbeh spoznal i krásu a časť histórie tohto mesta.

Otvoriť

Kovladov dar

Legenda hovorí: kedysi dávno v jednom kmeni, ktorému vládol múdry vladyka žili dvaja mládenci Rastislav a Ctirad. Obaja milovali vladykovu dcéru Milicu. A ona milovala Rastislava. A tak sa starý vladyka rozhodol, že ju dá za ženu tomu z nich, ktorý mu donesie kožu z bieleho jeleňa, ktorá mu má zaručiť večnú mladosť. A tak sa mládenci vyberú na lov.

Otvoriť

Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas

Životopisný príbeh Pavla Emanuela Dobšinského - televízny film o živote a poznaní človeka, ktorý dokázal ostať napriek dobe verný sebe, svojmu ľudu i svojim myšlienkam. Príbeh začína na sklonku života veľkého rozprávkára, kedy cez vlastné spomienky, zachytené jeho rukou i v knižnej podobe, sa vracia do svojho detstva, času nástupu na levočské gymná

Otvoriť

O dve slabiky pozadu

Zuzana je príťažlivá a sympatická študentka výtvarného umenia, ktorá popri štúdiu pracuje, pretože by chcela začať žiť podľa vlastných predstáv. Vďaka svojmu prístupu k svetu a zmyslu pre dobrodružstvo sa dostáva do rôznych neočakávaných a pikantných situácií. Tak ako mnoho mladých ľudí sa snaží nájsť to, čo by ju napĺňalo, čo by chcela robiť, zist

Otvoriť