V zajetí démonů 2
83%
22:20 - 01:00
Nova Cinema
Kill Bill
80%
22:00 - 23:50
AMC
Bostonské vraždy
85%
19:55 - 20:55
Markíza KRIMI
NBA play-off
80%
21:05 - 23:35
Nova Sport 2
Bostonské vraždy
79%
19:00 - 19:55
Markíza KRIMI
Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa
90%
20:00 - 23:40
Nova Cinema
Na samotě u lesa
87%
10:55 - 12:35
Prima MAX
Vlasy
83%
21:40 - 23:40
Dvojka
Psia duša 2
82%
16:00 - 18:10
Nova Cinema
Naspäť na Telkáč
 
Program tv stanice Dvojka
Druhý okruh slovenskej televízie (RTVS), ktorý vysiela programy pre náročného diváka.
DNES
, 04.05.2024
06:05
Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku
06:35
Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku
07:05
Odhodlaní putovať
07:30
Klenoty pohraničia
08:00
Živá panoráma
08:30
Televíkend
09:00
Encyklopédia slovenských obcí
09:15
Cyklopotulky
09:30
History
09:35
Monument(k)y
09:40
Retro noviny
10:10
Československý filmový týždenník
10:20
Československý filmový týždenník
10:30
Vat
11:00
Autosalón
11:25
Generácia
11:55
Televízny klub nepočujúcich
12:20
Moja diagnóza
13:00
Cena regiónov
14:25
Farmárska revue
15:25
Herbárium
15:40
Halali
16:05
Na zelenej adrese
16:20
Jedenáste prikázanie
16:55
Obrus s monogramom
18:20
Ako ich nepoznáme
18:30
Večerníček
18:35
Odo
18:40
Lilin ostrov pokladov
18:55
Príbehy z čarovnej záhrady
19:10
Malý rytier Trenk
19:30
Čím cestovať
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
20:10
M. R. Štefánik
20:35
Milan Rastislav Štefánik
21:25
Milan Rastislav Štefánik
22:20
Cesta do nemožna
00:00
Správy RTVS „N“
ZAJTRA
, 05.05.2024
06:05
Etnografický atlas Slovenska
06:35
Etnografický atlas Slovenska
07:05
Cyklopotulky
07:15
Encyklopédia slovenských obcí
07:30
Televíkend
08:00
Živá panoráma
08:30
Chochmesovci
08:35
Kapura
09:25
Farmárska revue
09:55
Herbárium
10:10
Halali
10:35
Na zelenej adrese
11:00
Família
11:30
Koncerty komornej hudby
11:45
O krásnej strige
13:00
Anjeli strážni
13:30
Odhodlaní putovať
14:00
Orientácie
14:35
Fénix - Kultúrna pamiatka roka
16:00
Moja knižnica
16:15
Manifest
16:25
Fotka je mŕtva
16:40
Trochu inak s Adelou
17:50
Lov slov
18:30
Večerníček
18:35
Odo
18:40
Dimitri
18:45
Príbehy z čarovnej záhrady
19:00
Malý rytier Trenk
19:25
Čím cestovať
19:35
Zázračný miniateliér
19:50
Slovo
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
20:10
Breakheartský priesmyk
21:40
Vlasy
23:40
The Lucky Beatless Band
00:35
Správy RTVS „N“
PONDELOK
, 06.05.2024
06:05
Zázračný miniateliér
06:15
Čím cestovať
06:30
Jurošík
06:35
Jurošík
06:40
Bob a Bobek na cestách
06:50
Dimitri
06:55
Príbehy z čarovnej záhrady
07:05
Malý rytier Trenk
07:30
Živá panoráma
08:00
Hírek
08:05
Fórum
09:00
Orientácie
09:25
Televízny klub nepočujúcich
09:55
Herecké legendy
10:10
Dvaja
11:40
Obedníček
11:50
Odo
12:00
Živá panoráma
12:20
Cyklopotulky
12:30
SK dejiny
13:25
Peniaze
14:00
Breakheartský priesmyk
15:30
Slovensko a víno
16:00
Svetové vinárske civilizácie
16:30
Regina
17:30
Farmárska revue
17:55
Halali
18:30
Večerníček
18:35
Odo
18:45
Dimitri
18:50
Fidlibumove pokusy
18:55
Príbehy z čarovnej záhrady
19:10
Malý rytier Trenk
19:35
Čím cestovať
19:45
Zázračný miniateliér
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
20:07
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Extra výplata
20:10
Lov slov
20:35
Slnečné búrky - neznáme nebezpečenstvo
21:30
Experiment
22:00
Ukryté dieťa
23:50
Trochu inak - hudobný špeciál
00:00
Správy RTVS „N“
00:50
Hírek
UTOROK
, 07.05.2024
06:00
Zázračný miniateliér
06:10
Čím cestovať
06:20
Jurošík
06:30
Jurošík
06:35
Bob a Bobek na cestách
06:45
Dimitri
06:50
Príbehy z čarovnej záhrady
07:00
Malý rytier Trenk
07:30
Živá panoráma
08:00
Hírek
08:05
Rusínsky magazín
08:30
Bulharský magazín
09:00
Regina
09:55
Herecké legendy
10:05
Bačova žena
11:30
Obedníček
11:35
Odo
11:45
Pa a Pi
11:50
Trpaslíci
12:00
Živá panoráma
12:20
Cyklopotulky
12:30
Experiment
13:05
Slovenskí archeológovia na Slovensku
13:35
Hľadanie príbehu
14:05
Radosť zo života
14:35
Radosť zo života
15:05
Slnečné búrky - neznáme nebezpečenstvo
16:00
Svetové vinárske civilizácie
16:30
Regina
17:30
Autosalón
17:55
Vat
18:30
Večerníček
18:35
Odo
18:45
Dimitri
18:50
Fidlibumove pokusy
18:55
Príbehy z čarovnej záhrady
19:10
Malý rytier Trenk
19:30
Čím cestovať
19:45
Zázračný miniateliér
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
20:07
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker
20:10
Vodcovia ríše a oživené archívy
21:05
Diablovo priznanie
22:05
Večera s Havranom
23:15
Ako sa varia dejiny
00:45
Správy RTVS „N“
01:35
Hírek
STREDA
, 08.05.2024
06:00
Zázračný miniateliér
06:05
Čím cestovať
06:20
Jurošík
06:30
Jurošík
06:35
Bob a Bobek na cestách
06:45
Dimitri
06:50
Príbehy z čarovnej záhrady
07:00
Malý rytier Trenk
07:25
Odo
07:30
Domček, domček, kto v tebe býva?
07:45
Živá panoráma
08:15
Slováci na bojiskách
09:10
Let domov
10:35
Veteráni 2. svetovej vojny
11:50
Tanec medzi črepinami
13:10
Vláčik do stanice víťazstvo
14:25
Poslední parlamentári
15:20
Právo na minulosť
17:10
Neznámi hrdinovia
18:15
Chvíľka poézie
18:30
Večerníček
18:35
Odo
18:45
Dimitri
18:50
Fidlibumove pokusy
18:55
Príbehy z čarovnej záhrady
19:10
Malý rytier Trenk
19:30
Čím cestovať
19:45
Zázračný miniateliér
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
20:10
Anjel z Humenného
20:40
Deti chaosu - siroty 2. svetovej vojny
22:10
Nickyho rodina
00:00
Správy RTVS „N“
ŠTVRTOK
, 09.05.2024
06:00
Zázračný miniateliér
06:10
Čím cestovať
06:20
Jurošík
06:30
Jurošík
06:35
Bob a Bobek na cestách
06:45
Dimitri
06:50
Príbehy z čarovnej záhrady
07:00
Malý rytier Trenk
07:30
Živá panoráma
08:00
Hírek
08:05
Rómsky magazín
08:30
Vnímanie
09:00
Kvarteto
09:25
Kvarteto
09:50
Herecké legendy
10:00
Rosmersholm
11:40
Obedníček
11:50
Odo
12:00
Živá panoráma
12:30
Večera s Havranom
14:05
Na programe televízia
15:00
Na programe televízia
16:00
Svetové vinárske civilizácie
16:30
Regina
17:30
Retro noviny
17:55
Hľadanie stratených svetov
18:30
Večerníček
18:35
Odo
18:45
Dimitri
18:50
Príbehy z čarovnej záhrady
19:00
Malý rytier Trenk
19:25
Čím cestovať
19:35
Zázračný miniateliér
19:50
Sviatočné slovo
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
20:07
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
20:10
Moja diagnóza
20:40
Skorzeny, najnebezpečnejší muž Európy
21:50
SK dejiny
22:45
Najväčšie kriminálne prípady Slovenska
23:10
Najväčšie kriminálne prípady Slovenska
23:35
Najväčšie kriminálne prípady Slovenska
00:00
Správy RTVS „N“
00:50
Hírek
PIATOK
, 10.05.2024
06:00
Čím cestovať
06:15
Zázračný miniateliér
06:20
Jurošík
06:30
Jurošík
06:35
Bob a Bobek na cestách
06:45
Dimitri
06:50
Príbehy z čarovnej záhrady
07:00
Malý rytier Trenk
07:30
Živá panoráma
08:00
Hírek
08:05
Dobrý deň Patria
09:00
Regina
09:55
Herecké legendy
10:05
Tanec nad plačom
11:30
Obedníček
11:35
Odo
11:45
Pa a Pi
11:50
Trpaslíci
12:00
Živá panoráma
12:30
SK dejiny
13:20
Vynálezca z Tajova
14:10
Na programe televízia
15:05
Stretnutia
15:30
Spievajúce husle
16:00
Svetové vinárske civilizácie
16:30
Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku
16:55
Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku
17:35
Zázračný ateliér
18:05
Zaži to!
18:20
Superveda
18:30
Večerníček
18:35
Odo
18:45
Dimitri
18:50
Fidlibumove pokusy
18:55
Nezbedný havran
19:05
Malý rytier Trenk
19:30
Čím cestovať
19:45
Zázračný miniateliér
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
20:07
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
20:10
Família
20:40
Zločiny na mori
21:35
GEN.sk
21:50
Trochu inak s Adelou
22:55
Bratislavské jazzové dni 2023
00:00
Správy RTVS „N“
00:55
Hírek
SOBOTA
, 11.05.2024
06:05
Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku
06:35
Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku
07:00
Odhodlaní putovať
07:30
Klenoty pohraničia
08:00
Živá panoráma
08:30
Televíkend
08:55
Encyklopédia slovenských obcí
09:10
Cyklopotulky
09:20
History
09:25
Noc v archíve
10:30
Vat
10:55
Autosalón
11:20
Generácia
11:50
Cesta
12:15
Moja diagnóza
12:50
Jachtárske Himaláje: Severozápadná cesta
13:10
Jachtárske Himaláje : Plavba okolo sveta
13:45
Príbeh tuleňa
14:10
Kapura
15:00
Farmárska revue
15:25
Hubačka
15:40
Na rybách - Petrov zdar
16:05
Na zelenej adrese
16:20
Červené víno
17:30
Návraty k hereckým legendám
18:05
Ktosi je za dverami
18:30
Večerníček
18:35
Odo
18:45
Dimitri
18:50
Fidlibumove pokusy
18:55
Nezbedný havran
19:05
Malý rytier Trenk
19:30
Čím cestovať
19:45
Zázračný miniateliér
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
20:10
Anjeli strážni
20:40
Boxer a smrť
22:25
Vyšetrovanie
23:10
Deviaty deň
00:45
Správy RTVS „N“
NEDEĽA
, 12.05.2024
06:05
Etnografický atlas Slovenska
06:35
Etnografický atlas Slovenska
07:05
Cyklopotulky
07:15
Encyklopédia slovenských obcí
07:30
Televíkend
08:00
Živá panoráma
08:30
Chochmesovci
08:35
Kapura
09:25
Farmárska revue
09:55
Hubačka
10:05
Na rybách - Petrov zdar
10:35
Na zelenej adrese
11:00
Família
11:30
Koncerty komornej hudby
11:55
Dievča s blankytnými očami
13:00
Anjeli strážni
13:30
Odhodlaní putovať
14:00
Televízny posol
14:35
Vtedy vo Východnej
15:50
Moja knižnica
16:05
Manifest
16:20
Fotka je mŕtva
16:35
Trochu inak s Adelou
17:50
Lov slov
18:30
Večerníček
18:35
Odo
18:45
Dimitri
18:50
Nezbedný havran
19:00
Malý rytier Trenk
19:25
Čím cestovať
19:40
Zázračný miniateliér
19:50
Slovo
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
20:10
Posledné kroky
20:45
Jean-Michel Jarre: Most z budúcnosti
00:05
Správy RTVS „N“
PONDELOK
, 13.05.2024
06:00
Zázračný miniateliér
06:10
Čím cestovať
06:20
Jurošík
06:30
Jurošík
06:40
Bob a Bobek na cestách
06:45
Dimitri
06:50
Nezbedný havran
07:00
Malý rytier Trenk
07:30
Živá panoráma
08:00
Hírek
08:05
Rusínska diskusia
09:00
Generácia
09:30
Televízny posol
09:55
Cesta
10:20
Tri svadby
11:30
Obedníček
11:35
Odo
11:45
Pa a Pi
11:50
Trpaslíci
12:00
Živá panoráma
12:15
Cyklopotulky
12:30
SK dejiny
13:25
Peniaze
14:05
Na programe televízia
15:00
Na programe televízia
16:00
Svetové vinárske civilizácie
16:30
Regina
17:30
Farmárska revue
17:55
Na rybách - Petrov zdar
18:30
Večerníček
18:35
Odo
18:45
Dimitri
18:50
Fidlibumove pokusy
18:55
Nezbedný havran
19:05
Malý rytier Trenk
19:30
Čím cestovať
19:45
Zázračný miniateliér
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
20:07
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Extra výplata
20:10
Lov slov
20:35
Sila Mesiaca
21:30
Experiment
22:00
Znovu vidieť Paríž
00:00
Správy RTVS „N“
00:50
Hírek
UTOROK
, 14.05.2024
06:00
Zázračný miniateliér
06:10
Čím cestovať
06:20
Jurošík
06:30
Jurošík
06:40
Bob a Bobek na cestách
06:45
Dimitri
06:50
Nezbedný havran
07:00
Malý rytier Trenk
07:30
Živá panoráma
08:00
Hírek
08:05
Od prameňa - Český
08:30
Od prameňa - Ukrajinský
09:00
Regina
09:55
Herecké legendy
10:10
Kean
11:30
Obedníček
11:35
Odo
11:40
Pa a Pi
11:50
Trpaslíci
12:00
Živá panoráma
12:15
Cyklopotulky
12:30
Experiment
13:00
Slovenskí archeológovia na Slovensku
13:30
Slovenskí archeológovia na Slovensku
14:10
Na programe televízia
15:05
Sila Mesiaca
16:00
Svetové vinárske civilizácie
16:30
Regina
17:30
Autosalón
18:00
Vat
18:30
Večerníček
18:35
Odo
18:40
Dimitri
18:45
Fidlibumove pokusy
18:55
Nezbedný havran
19:05
Malý rytier Trenk
19:30
Čím cestovať
19:45
Zázračný miniateliér
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
20:07
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker
20:10
Vodcovia ríše a oživené archívy
21:05
Mark Zuckerberg: Vládca Facebooku
22:00
Večera s Havranom
23:15
Chlapec, ktorý chcel byť prezidentom
00:15
Správy RTVS „N“
01:05
Hírek
STREDA
, 15.05.2024
06:00
Zázračný miniateliér
06:10
Čím cestovať
06:25
Jurošík
06:30
Jurošík
06:40
Bob a Bobek na cestách
06:45
Dimitri
06:50
Nezbedný havran
07:00
Malý rytier Trenk
07:30
Živá panoráma
08:00
Hírek
08:05
Dobrý deň Patria
08:30
Kimondó - Na kus reči
09:00
Regina
09:55
Herecké legendy
10:15
Dvaja muži pod posteľou
11:25
Obedníček
11:35
Odo
11:40
Pa a Pi
11:50
Trpaslíci
12:00
Živá panoráma
12:15
Cyklopotulky
12:30
Večera s Havranom
14:05
Na programe televízia
15:05
Mark Zuckerberg: Vládca Facebooku
16:00
Svetové vinárske civilizácie
16:30
Regina
17:30
Ambulancia
17:55
Moja diagnóza
18:30
Večerníček
18:35
Odo
18:40
Dimitri
18:45
Fidlibumove pokusy
18:55
Nezbedný havran
19:05
Malý rytier Trenk
19:30
Čím cestovať
19:45
Zázračný miniateliér
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
20:10
Universum: Big Bend - najdivokejšia hranica Ameriky
21:00
Paco Rabanne, polstoročie extravagancie
21:55
Do kríža
22:50
Zlatí chlapci
23:40
Zlatí chlapci
00:35
Správy RTVS „N“
01:25
Hírek
ŠTVRTOK
, 16.05.2024
06:00
Zázračný miniateliér
06:10
Čím cestovať
06:20
Jurošík
06:30
Jurošík
06:40
Bob a Bobek na cestách
06:45
Dimitri
06:50
Nezbedný havran
07:00
Malý rytier Trenk
07:30
Živá panoráma
08:00
Hírek
08:05
Rómsky magazín
08:30
Vnímanie
09:00
Regina
09:55
Herecké legendy
10:10
Alergia
11:40
Obedníček
11:50
Odo
12:00
Živá panoráma
12:30
Do kríža
13:20
Hlas ticha
14:10
Paco Rabanne, polstoročie extravagancie
15:05
Universum: Big Bend - najdivokejšia hranica Ameriky
16:00
Svetové vinárske civilizácie
16:30
Regina
17:30
Noc v archíve
18:30
Večerníček
18:40
Odo
18:45
Dimitri
18:50
Fidlibumove pokusy
18:55
Nezbedný havran
19:10
Malý rytier Trenk
19:35
Čím cestovať
19:45
Zázračný miniateliér
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
20:07
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
20:10
Moja diagnóza
20:35
Prípad Pinochet
22:30
SK dejiny
23:25
Najväčšie kriminálne prípady Slovenska
23:50
Najväčšie kriminálne prípady Slovenska
00:15
Správy RTVS „N“
01:05
Hírek
PIATOK
, 17.05.2024
06:00
Zázračný miniateliér
06:10
Čím cestovať
06:20
Jurošík
06:30
Jurošík
06:40
Bob a Bobek na cestách
06:45
Dimitri
06:50
Nezbedný havran
07:00
Malý rytier Trenk
07:30
Živá panoráma
08:00
Hírek
08:05
Dobrý deň Patria
09:00
Regina
09:55
Herecké legendy
10:10
Ulička stratených snov
11:30
Obedníček
11:35
Odo
11:40
Pa a Pi
11:50
Trpaslíci
12:00
Živá panoráma
12:30
SK dejiny
13:25
Zamurované fotografie Magdalény Robinsonovej
14:10
Prípad Pinochet
16:00
Svetové vinárske civilizácie
16:30
Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku
16:55
Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku
17:35
Zázračný ateliér
18:00
Čo budeme robiť
18:15
Superveda
18:30
Večerníček
18:35
Odo
18:40
Dimitri
18:45
Fidlibumove pokusy
18:55
Nezbedný havran
19:05
Malý rytier Trenk
19:30
Čím cestovať
19:45
Zázračný miniateliér
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
20:07
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
20:10
Família
20:35
Katarína Veľká III - Samozvanci
21:30
Radosť zo života
22:00
Trochu inak s Adelou
23:00
Kto je kto: Zuzana Fialová
23:15
Bratislavské jazzové dni 2023
00:15
Správy RTVS „N“
01:05
Hírek
SOBOTA
, 18.05.2024
06:20
Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku
06:45
Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku
07:15
Odhodlaní putovať
07:40
Klenoty pohraničia
08:00
Živá panoráma
08:30
Televíkend
08:55
Encyklopédia slovenských obcí
09:10
Cyklopotulky
09:20
History
09:25
Monument(k)y
09:35
Retro noviny
10:00
Československý filmový týždenník
10:10
Československý filmový týždenník
10:20
Vat
10:45
Autosalón
11:15
Generácia
11:45
Televízny klub nepočujúcich
12:10
Moja diagnóza
12:45
Pozor, padá SNG!
14:05
Ikony
14:30
NeCelebrity
15:00
Farmárska revue
15:25
Herbárium
15:40
Halali
16:05
Na zelenej adrese
16:20
Červené víno
17:35
Návraty k hereckým legendám
18:30
Večerníček
18:35
Odo
18:40
Dimitri
18:45
Fidlibumove pokusy
18:55
Nezbedný havran
19:05
Malý rytier Trenk
19:30
Andyho svetové dobrodružstvá
19:40
Zázračný miniateliér
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
20:10
Anjeli strážni
20:40
Havrania cesta
22:05
Vyšetrovanie
22:50
Honba za gitarami
00:15
Správy RTVS „N“
BRATISLAVA - Už v piatok 3. mája o 20.30 h na Jednotke pokračuje 14. séria šou Milujem Slo...
BRATISLAVA - V predminulej epizóde Ruže pre nevestu boli diváci svedkom nepekného podrazu ...
BRATISLAVA - Počas uplynulého kola sa zo šou Let's Dance musel rozlúčiť ďalší pár. Tesne p...
LONDÝN - V tábore Anglicka musia pred blížiacimi sa majstrovstvami Európy riešiť poriadne ...
BRATISLAVA - V nedeľu šou Let's Dance vyvrcholí veľkým finále. V tom sa stretnú Anička Jak...