Světáci
84%
16:35 - 18:52
Prima
V zajetí démonů 2
83%
22:20 - 01:00
Nova Cinema
Kill Bill
80%
22:00 - 23:50
AMC
Bostonské vraždy
85%
19:55 - 20:55
Markíza KRIMI
Priatelia
83%
16:20 - 16:50
TV Dajto
M.A.S.H
82%
17:45 - 18:15
TV Dajto
NBA play-off
80%
21:05 - 23:35
Nova Sport 2
Bostonské vraždy
79%
19:00 - 19:55
Markíza KRIMI
Agatha Christie: Poirot
78%
16:15 - 17:55
ČT1
Naspäť na Telkáč
 
Program tv stanice Premier Sport 2
Športový televízny kanál.
DNES
, 04.05.2024
09:00
EL: Baskonia Vitoria Gasteiz-Real Madrid
11:00
EL: Fenerbahce Istanbul-AS Monaco
13:00
Magazín Champions League
13:30
Magazín ATP
14:00
ATP Masters 1000: Mutua Madrid Open (1. čtvrtfinále)
16:00
ATP Masters 1000: Mutua Madrid Open (2. čtvrtfinále)
18:00
ATP Masters 1000: Mutua Madrid Open (3. čtvrtfinále)
20:00
LM: Bayern Mnichov-Real Madrid
23:00
Magazín ATP
ZAJTRA
, 05.05.2024
09:00
LM: Bayern Mnichov-Real Madrid
12:00
UEFA Champions League Highlights
12:30
UEFA Champions League Highlights
13:00
Magazín ATP
13:30
Magazín Champions League
13:55
ČAAF: Nitra Knights-Vysočina Gladiators
17:00
EL: Baskonia Vitoria Gasteiz-Real Madrid
19:00
EL: Fenerbahce Istanbul-AS Monaco
21:00
ATP Masters 1000: Mutua Madrid Open (1. semifinále)
23:00
ATP Masters 1000: Mutua Madrid Open (2. semifinále)
PONDELOK
, 06.05.2024
09:00
EL: Euroleague - play off
11:00
EL: Euroleague - play off
13:00
ČAAF: Nitra Knights-Vysočina Gladiators
16:00
ATP Masters 1000: Mutua Madrid Open (1. semifinále)
18:00
ATP Masters 1000: Mutua Madrid Open (2. semifinále)
20:00
EL: Euroleague - play off
22:00
Týden v motorsportu
22:30
Magazín Champions League
23:00
ATP Masters 1000: Mutua Madrid Open (finále dvouhry)
UTOROK
, 07.05.2024
09:00
ATP Masters 1000: Mutua Madrid Open (1. semifinále)
11:00
ATP Masters 1000: Mutua Madrid Open (2. semifinále)
13:00
ATP Masters 1000: Mutua Madrid Open (finále dvouhry)
15:00
Magazín Champions League
15:30
Týden v motorsportu
16:00
LM: UEFA Champions League
19:00
UEFA Champions League Highlights
19:30
UEFA Champions League Highlights
20:15
LM: UEFA Champions League
23:15
UEFA Champions League - sestřihy
STREDA
, 08.05.2024
09:00
Týden v motorsportu
09:30
ČAAF: Nitra Knights-Vysočina Gladiators
12:30
EL: Euroleague - play off
14:30
Magazín Champions League
15:00
LM: UEFA Champions League
18:00
Magazín ATP
18:25
EL: Euroleague - play off
20:55
EL: Euroleague - play off
23:15
UEFA Champions League - sestřihy
ŠTVRTOK
, 09.05.2024
09:00
EL: Euroleague - play off
11:00
EL: Euroleague - play off
13:00
ATP Masters 1000: Mutua Madrid Open (1. semifinále)
15:00
ATP Masters 1000: Mutua Madrid Open (2. semifinále)
17:00
Magazín ATP
17:30
Týden v motorsportu
18:00
Magazín Champions League
18:30
EL: Euroleague - play off
20:30
LM: UEFA Champions League
PIATOK
, 10.05.2024
09:00
ČAAF: Nitra Knights-Vysočina Gladiators
12:00
EL: Euroleague - play off
14:00
EL: Euroleague - play off
16:00
ATP Masters 1000: Mutua Madrid Open (finále dvouhry)
18:00
UEFA Champions League Highlights
18:30
UEFA Champions League Highlights
19:00
EL: Euroleague - play off
21:00
EL: Euroleague - play off
23:00
Magazín Champions League
SOBOTA
, 11.05.2024
09:00
EL: Euroleague - play off
11:00
EL: Euroleague - play off
13:00
Magazín Champions League
13:30
Magazín ATP
14:00
ATP Masters 1000: Internazionali BNL d'Italia
16:00
ATP Masters 1000: Internazionali BNL d’Italia
18:00
ATP Masters 1000: Internazionali BNL d’Italia
20:00
LM: UEFA Champions League
23:00
Magazín ATP
NEDEĽA
, 12.05.2024
09:00
LM: UEFA Champions League
12:00
UEFA Champions League Highlights
12:30
UEFA Champions League Highlights
13:00
Magazín ATP
13:30
Magazín Champions League
14:00
EL: Euroleague - play off
16:00
ČAAF: Nitra Knights-Vysočina Gladiators
19:00
EL: Euroleague - play off
21:00
ATP Masters 1000: Internazionali BNL d’Italia
23:00
ATP Masters 1000: Internazionali BNL d’Italia
PONDELOK
, 13.05.2024
09:00
EL: Euroleague - play off
11:00
EL: Euroleague - play off
13:00
ČAAF: Nitra Knights-Vysočina Gladiators
16:00
ATP Masters 1000: Internazionali BNL d'Italia
18:00
ATP Masters 1000: Internazionali BNL d’Italia
20:00
EL: Euroleague - play off
22:00
Týden v motorsportu
22:30
Magazín Champions League
23:00
ATP Masters 1000: Internazionali BNL d’Italia
UTOROK
, 14.05.2024
09:00
ATP Masters 1000: Internazionali BNL d’Italia
11:00
ATP Masters 1000: Internazionali BNL d’Italia
13:00
ATP Masters 1000: Internazionali BNL d’Italia
15:00
Magazín Champions League
15:30
Týden v motorsportu
16:00
LM: Paris Saint-Germain-Borussia Dortmund
19:00
UEFA Champions League Highlights
19:30
UEFA Champions League Highlights
20:00
EL: Euroleague - play off
22:00
EL: Euroleague - play off
STREDA
, 15.05.2024
09:00
Týden v motorsportu
09:30
ČAAF: Nitra Knights-Vysočina Gladiators
12:30
EL: Euroleague - play off
14:30
Magazín Champions League
15:00
LM: Paris Saint-Germain-Borussia Dortmund
18:00
ATP Masters 1000: Internazionali BNL d’Italia
20:00
ATP Masters 1000: Internazionali BNL d’Italia
22:00
ATP Masters 1000: Internazionali BNL d’Italia
ŠTVRTOK
, 16.05.2024
09:00
EL: Euroleague - play off
11:00
EL: Euroleague - play off
13:00
ATP Masters 1000: Internazionali BNL d’Italia
15:00
ATP Masters 1000: Internazionali BNL d’Italia
17:00
Magazín ATP
17:30
Týden v motorsportu
18:00
Magazín Champions League
18:30
EL: Euroleague - play off
20:30
LM: Paris Saint-Germain-Borussia Dortmund
PIATOK
, 17.05.2024
09:00
ČAAF: Nitra Knights-Vysočina Gladiators
12:00
EL: Euroleague - play off
14:00
EL: Euroleague - play off
16:00
ATP Masters 1000: Internazionali BNL d’Italia (1. čtvrtfinále)
18:00
ATP Masters 1000: Internazionali BNL d’Italia (2. čtvrtfinále)
20:00
ATP Masters 1000: Internazionali BNL d’Italia (3. čtvrtfinále)
22:00
Magazín Champions League
22:30
ATP Masters 1000: Internazionali BNL d’Italia (4. čtvrtfinále)
SOBOTA
, 18.05.2024
09:00
EL: Euroleague - play off
11:00
EL: Euroleague - play off
13:00
Magazín Champions League
13:30
Magazín ATP
14:00
ATP Masters 1000: Internazionali BNL d’Italia (1. semifinále)
16:00
ATP Masters 1000: Internazionali BNL d’Italia (2. semifinále)
18:00
EL: Euroleague - play off
20:00
LM: Paris Saint-Germain-Borussia Dortmund
23:00
Magazín ATP
BRATISLAVA - Už v piatok 3. mája o 20.30 h na Jednotke pokračuje 14. séria šou Milujem Slo...
BRATISLAVA - V predminulej epizóde Ruže pre nevestu boli diváci svedkom nepekného podrazu ...
BRATISLAVA - Počas uplynulého kola sa zo šou Let's Dance musel rozlúčiť ďalší pár. Tesne p...
LONDÝN - V tábore Anglicka musia pred blížiacimi sa majstrovstvami Európy riešiť poriadne ...
BRATISLAVA - V nedeľu šou Let's Dance vyvrcholí veľkým finále. V tom sa stretnú Anička Jak...